Opinie o BPL Best Personal Leasing GmbH w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BPL Best Personal Leasing GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPL Best Personal Leasing GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPL Best Personal Leasing GmbH w Nysa

Jacek szpara

NIE POLECAM TEJ FIRMY DOŚĆ TROCHĘ TAM PRACOWAŁEM I ZNAM WARUNKI NA HOTELACH OD NICH PRZY ROZLICZENIU ZOSTALEM OKRADZIONY NA GRUBY HAJS WARUNKI MIESZKALNE KATASTROFA NIE RAZ CIEPŁEJ WODY NIE BYŁO BY SIĘ PO PRACY UMYĆ A PANI KASIA TAK WIELCE ZACHWALA TĄ FIRMĘ ŻE NIBY 9 EURO NA GODZINĘ A TU TAK NAPRAWDĘ JEST OD 6EURO DO 6,50 NA GODZINĘ WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ JECHAĆ DO TEJ FIRMY ODRADZAM XA BYLE CO DOSTAJE SIĘ KARY PIENIĘŻNE CO NIE JEST ZGODNE Z NIEMIECKIM PRAWEM PRACUJECIE JAK WOLY A I TAK NIC Z TEGO NIE MACIE NAWET DO EMERYTURY WAM SIĘ TO NIE LICZY I NIE JESTEŚCIE NAWET UBEZPIECZENI NAPRAWDĘ ODRADZAM TYCH ZLODZIEJI

@Malutki

Umowa IGZ - Poczytaj to zrozumiesz. Trzeba byo podac Nr. Konta to bys nie mial Problemu z kasa. Kazdy Pracownik jest ubezpieczony - Renta, Socjalne oraz Zdrowotne Ubezpieczenie (TK Krankenkasse)

Cześć, przeglądam właśnie okoliczne agencje. Jakie macie w tym roku zdanie ze współpracy z tą tutaj? Po opiniach widzę, że są one w zasadzie przemieszane, niektóre pozytywne inne nie bardzo. od czego może to zależeć? Szczęście? To jak trafie? Jakie macie porady dla osoby bez doświadczenia? są teraz dostępne jakieś sprawdzone prace?

Wiki Nowy wpis

Dzień dobry, jestem w tej firmie od niedawna i nie narzekam oczywiście mieszkanie to nie to samo, co swoje, ale jest i jest OK. Pracowałam na pralni była to fajna praca, ale przerzucono mnie na produkcje i również jest OK. Najgorsi to ci, co ciągle Piją i narzekają na pracę. Nie rozumiem, po co w ogóle przyjeżdżają. Nie wiem OZE mam szczęście, ale jakoś jest tak, jak mi przekazano przed przyjazdem. Pan Krzysztof wytłumaczył co i jak i jakoś wszystko się zgadza. Powiem, że pracowici, nie pijacy mają się tutaj dobrze ja dostaję dobre zaliczki.

Ten co był

Tragedia najgorsza firma jaką widziałem w skrócie (usunięte przez administratora). Zacznijmy od warunków mieszkalnych bo to jest hit płacisz 420 euro miesięcznie za pokój 2 osobowy(ale są też 3-4 i nie znaczy wcale że mają więcej miejsca a czasami jest wręcz przeciwnie ) w pokojach syf często brak ciepłej wody a wielkościowe klitki gdzie po wstawieniu 2 łóżek lodówki stołu i szafy jest dosłownie tylko miejsca żeby dojść do łóżka twoimi przyszłymi współlokatorami będą (usunięte przez administratora). Co do pracy zostaliśmy zapewniamy o dużym wyborze ofert a duża ilość ofert to śmieciarz i recykling nic więcej ale to nie było jedyne kłamstwo Krzysia. Co do pieniędzy płacone masz 8 euro netto za papranie się w (usunięte przez administratora) i robakach po czym musisz wrócić do malutkiego pokoju i słuchać kłótni Mołdawian za ścianą.Zaliczki na start to 50 euro na jedzenie bo jak to powiedziała Celina "ja ci więcej niż 50 nie mogę dać bo jak dawaliśmy więcej to wszyscy Polacy nam uciekali i szef zabronił". I kłamstwa Krzysiu przez telefon obiecywał złote góry po przyjeździe na miejsce jest dramat praktycznie nic z tym co było powiedziane prze telefon nie jest zgodne z rzeczywistością. Ta firma nadaje się tylko dla ludzi którzy już nigdzie sie nie chce. Jeśli masz trochę ambicji albo poczucia własnej wartości nigdy tutaj nie przyjeżdżaj.

IT Nowy wpis
@Ten co był

NO to Ktos troche przesada, ale to nic nowego. Oczywiscie ze nikt nie dostanie duzej zaliczki ja nawet Tygodnia nie przepracowal. Taka firma nie powinna dawac zaliczek, 1x w Miesiacu wyplata i tyle - To by nie bylo nazekania.

Bartek6565

Dziadostwo (usunięte przez administratora)jednym słowem. Przez telefon mówią że można zerwać umowę po miesiącu nawet bez żadnych konsekwencji a w rzeczywistości jest inaczej. Umowa minimum na 4 miesiace jest. Jeżeli zerwiesz umowę prędzej to wszystkie godziny które przepracowałeś będą liczone po 6 euro a nie 8. Ruskie i Mołdawia to normalna sprawa na hotelu. Polaków mało. Karaluchy w pokojach to też żadna nowość . 14 euro za dobę biorą. Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora)to niech jedzie

IT Nowy wpis
@Bartek6565

Panie Bartku, Pan przepracowal cale 5 dni, gdzie po Ciezkim Weekendzie nie byl Pan w stanie podjac pracy, nastepnie byly bole nog itp. A jak Pan otrzymal zaliczke to nastepnego dnia pana nie bylo. Ale jak zawsze Firma winna. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BPL Best Personal Leasing GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nysa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik w dziale serwisowym
Nysa
Logos Media Sp. z o.o.

Myślicie, że opcjonalne byłoby szkolenie z tego wspomnianego niemieckiego? Podkreślali w jednej opinii, że nie jest to konieczność ale podobno daje to więcej możliwości. Po komentarzach widzę tez, że umowa o prace będzie możliwa. powiedzcie czy długo już się zatrudniacie i czy warto?

Izabela

Cześć, chciałam się Was zapytać o kwestię języka obcego. Czy trzeba jakimś się posługiwać lub jest się za to docenianym w jakiś sposób? Napiszcie proszę czy firma ma takie wymagania względem kandydatów do pracy czy może jednak nie ma to żadnego znaczenia.

@Izabela

Znajomosc jezyka nie ma znaczenia. Oczywiscie lepiej jest jak sie zna Niemiecki - ma sie wiecej mozliwosci

Mania

Jedna pani wątpiła w funkcjonowanie firmy ale z tego co widzę ktoś pisał jeszcze w tym roku w kontekście warunków zatrudnienia. Czy do dziś się jakkolwiek zmieniły? Zastanawia mnie podejmowanie się zatrudnienia jeżeli faktycznie tej wspomnianej umowy się do ręki nie dostaje, każdy z wcześniejszych pracowników na to przystawał? Co ostatecznie zachęcało? Pracował ktoś teraz niedawno i opisze warunki?

@Mania

Umowe IGZ (Czyli Umowa o Prace) Dostaje sie do Reki IGZ to cos jak Zwiazki Zawodowe.

Jak dużo osób pracuje w BPL Best Personal Leasing GmbH?

Jacek szpara

Malutki
@Jacek szpara

Bo to prawda,umowa śmieciowa,nawet tej umowy do ręki się nie dostaje,brak ubezpieczenia,stawka godzinowa śmieszna,brak słów

@Malutki

Teresa

wiadomo coś więcej na temat obecnej działalności firmy? ktoś korzystał z usług czy się zawinęła skoro nikt nic nie pisał? pytam, bo po dawniejszych skargach w komentarzach nie wiadomo co myśleć, ktoś doprecyzuje ich aktualną sytuację?

Alga

Szczerze mówiąc parę lat temu było dobrze w tej firmie obecnie już bym nigdy i nikomu nie poleciła tej firmy odkąd haus majstrem jest nie jaki gagauzow A. Wszystko się posypało szefostwo ma gdzieś Polaków można dzwonić z problemem ale oni albo nie odbierają albo gadają ze rozwiążą problem niestety jast tak że gdy rozmawiaja z gagauzem A. To on obraca kota ogonem i potem on w dodatku robi po złości i robi wszystko żeby puścić z torbami do Polski. W dodatku wszystkich Polaków mierzy jedna miarką a nie każdy jest taki sam fakt nie którzy to szkoda gadać ale są tacy którzy przyjeżdżają żeby zarobić. To prawda że są strofy ale to trzeba sobie nagrabić albo z gagauzem mieć na pieńku to będzie tak robił żeby ta strofę wlepić. Polacy dostają u niego najgorsze pokoje gdzie Mołdawia mają pokoje z łazienką i nawet jeśli taki pokój byłby wolny to będzie tak kombinował że polaka umieści tak czy tak w pokoju bez łazienki. Jak jest jakiś (usunięte przez administratora) na hotelu to od razu jest ze polak to zrobił. Jeśli chodzi o samą pracę to nie jest źle problem był tylko jak byl/a nowy/a polak/a bo moldawki/ce skarżyli haus majstrowi że np.nie robi nie wybiera na bandzie itd. Wtedy było wiadome że ta osoba długo nie porobi. Jeśli chodzi o kasę to zależy bo jak przerobi się 13tygodni bez żadnych problemów to wypłaca normalnie po 6,30e laderom 6,80e ale jeśli się zerwie umowę to daje karę za zerwanie umowy liczy godz. Po 5e liczy za ciuchy i przejazd jeśli się jechało przez Panią Kasię. Jeśli chodzi o Panią Kasię to nie zgodzę się z osobą która umieściła komentarz o niej ponieważ też nie raz interweniowała w sprawie Polaków chodź nie zawsze to skutkowało ale przynajmniej się starała. Jeśli chodzi zaś o haus majster panią C. To fakt nie ogarnięta i roztrzepana i owszem wciska czasem za małe bądź używane buty robocze do tego Polacy dostają tylko buty i spodnie natomiast Mołdawia dodatkowo koszulki jeśli jest sezon letni a jeśli zimowy to bluzy polarowe a nawet kurtki, z Polaków kurtki to mają Laderzy ale używane no chyba że polak między Polakiem sobie ogarnie. Co do wysłania kasy do Polski tak czasem jest problem jak haus majster bądź sam szef nie chce dać większej zaliczki też się tak zdarzało niestety. Co tu dużo pisać tych normalnych Polaków jest coraz mniej ewentualnie patologia kiedyś było (usunięte przez administratora) dziś już tego nie mogę powiedzieć zrobił się (usunięte przez administratora) na kółkach!

Killer
@Alga

Jeszcze nikt kacapowi majstrowi lica nie przefasował w ciemnej uliczce...???

Zyta

Czy nie ma problemów z terminowością wypłat ?

Работник
@Zyta

Там платят авансы раз в 2 недели, а рассчет по окончанию контракта

Kandydatka

Witam. Na olx widziałam ofertę pakowacz obuwia w okolicach Zweibrucken. Czy opłaca się wyjeżdżać? Jaka jest atmosfera ? Ile płacą za godzinę? Czy jest jedna zmiana czy kilka zmian ? Czy warunki mieszkaniowe są w miarę ładne czy totalne (usunięte przez administratora) ? Proszę o odpowiedź bo zastanwiam się nad wyjazdem z Polski

Jin
@Kandydatka

A Gdzie to pakowanie dokladnie?

zainteresowany

Zastanawiam się jaki może być powód, że nikt nie zagląda na forum?

Joanna

Dziendobry:) do jakich firm wysyla BPL ?

Hejka

Ma ktoś namiary na jakieś biuro czy coś gdzie można się spytać o oferty pracy? Nie mogę nic w internecie znaleźć ;)

Jarek
@Hejka

Kiedyś u nich pracowałem, ale teraz nie da się z nimi skontaktować. Znalazłem inną firmę, pracuje teraz u nich, kasa się zgadza, mam namiary, jak chcesz to dzwoń 6(usunięte przez administratora)

@Jarek

Moze pan powiedziec do jakich firm oni wysylaja?

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jestem zawiedziona, ta firma to jedno wielkie nieporozumienie !!! NIE POLECAM !!! Fatalne warunki mieszkaniowe, moje rozliczenie nie zgadzało się!!!, juz lepiej pracować w Polsce, człowiek więcej zarobi niż u tych oszustów.

Natalia
@Ania

Chciałabym, żebyś również wypowiedziała się w kwestii zagwarantowanych warunków zatrudnienia przez BPL Best Personal Leasing. Jak one się prezentowały? Czy były one dla Ciebie satysfakcjonujące? Dzięki dalszej aktywności pomożesz użytkownikom forum, którzy również rozważają podjęcie zatrudnienia w tym miejscu.

Grzegorz
@Natalia

To biuro to czysta kpina i porażka jakich mało. Pracowałem w Niemczech przez to biuro i mogę stwierdzić że są to czyste (usunięte przez administratora) i naciągacze.!!!! Wielce przełożony na rejon gdzie pracowałem zwrócił się do mnie o rozmiar ciuchów roboczych żeby mu podac rozmiar butów oraz spodni , nie otrzymałem tych ciuchów co mu podałem bo jestem rozmiarów xxxxl to dostałem rozmiar XXL buty miały być 47 były 46! Dwa po dziewięciu dniach pracy usłyszałem że jadę na inny zakład co nie było prawdą bo na miejscu się dowiedziałem że jestem za duży i nie mają pracy do mnie , po czym wyszła jeszcze jedna wersja że nie pracowałem i się obijałem gdzie na zmianie miałem brygadzistę Polaka i on był zadowolony z mojej pracy i był zdziwiony takim kłamstwem bo z własnej inicjatywy chciał mi załatwić z zakładu gdzie pracowałem ciuchy robocze. Trzy kontrakt podpisywałem na 10 e za h w rzeczywistości miałem mieć 6,5e na h a przy rozliczeniu wyszło że pracowałem za 5,3 e na h . Po czwarte praca w systemie 4 brygadowym zero dodatków za nocki itp.. Biuro sobie zbierało do siebie . Przewaga pracowników z Mołdawii Ukrainy i Rosji czyli tania siła robocza i też z Polaków chcą tak zrobić. Na warunki mieszkaniowe na pierwszej lokalizacji nie było co narzekać ekstra , za to na drugiej to jakaś porażka jedna łazienka na 15 chłopa (usunięte przez administratora) kiła i mogiła w drzwiach zamiast szyby cerata powybijane , o pościeli mozna było zapomnieć a kołdra i poduszka w stanie agonalnym wstyd mi by było to oddać do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Szefostwo ino najlepiej by nakładało kary pieniężne za byle (usunięte przez administratora) . Ludzie po 7 dni na kwaterze bez pracy czekali na jakie kolwiek wiadomości kiedy pójdą do pracy. (usunięte przez administratora) naciągacze i cwaniaki jakich mało . Wiecznie coś nie pasowało wiecznie jakieś pretensje. (usunięte przez administratora). Opiekun który zajmuje się kwaterami w głównej siedzibie nie jaka pani Celina (usunięte przez administratora) , dwulicowa istotą bo tego człowiekiem czy kobieta nie idzie nazwać w przeciągu godziny na jedno i te same pytanie udzieliła mi i jeszcze jednemu pracownikowi cztery odpowiedzi , mogliśmy sobie wybrać jaka nam pasuje. Przed rozliczeniem najpierw podawaja do podpisania kwity on blanko po czy przeliczają wypracowane godziny po zaniżonych stawkach . (usunięte przez administratora)

Natalia
@Grzegorz

Dzięki za wpis, tylko może nie piszmy imion pracowników. Widzę, że to co jest w ofertach pracy BPL, nie do końca pokrywa się z rzeczywistością, przynajmniej jeśli Twoja opinia jest prawdziwa. A wypłatę dostałeś na czas?

wilku
@Ania

naprawde nie jechac szkodaa nerwow

@Ania

W jakich firmach sie tam pracuje ?

Radosław

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jakie wymagania trzeba spełniać?

Nieznana

Jestem bardzo puszystą podstawną kobietą mimo to zamiast spodni 3xl dostałam xl mam również również dużą mogę 46 a dostałam 42 dlatego wylądowałam w szpitalu musieli mi amputować noge nie dostałam odszkodowania ani pomocy medycznej po amputacji stopy musiałam wrocic do Polski bez pieniędzy

wilku

to bambry i zlodzieje,patologia wiecie co to ,jak chcecie byc wyjebani w kosmos to pojedzccie

Zostaw merytoryczną opinię o BPL Best Personal Leasing GmbH - Nysa

• Jak się pracuje w BPL Best Personal Leasing GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy BPL Best Personal Leasing GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPL Best Personal Leasing GmbH?

BPL Best Personal Leasing GmbH