Opinie o Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o. w Tczew

Bożenka Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę. Nie żebym była jakaś delikatna ale to co mnie zdziwiło to bardzo nieprzyjemne obycie właścicielki. W sumie w wypowiedzi można było wywnioskować, że kobieta ta jest nieszczęśliwa i smutna co potęgowało wnętrze całego biura. Podziwiam osoby które Pracują tam w tych malutkich klaustrofobicznych pokojach bez porządnego oświetlenia. Już Samo to że ktoś obkleja okno jest szokujące. Dzięki Bogu że mam gdzie pracować i w sumie z deszczu pod rynnę pewnie bym trafiła. Mimo wszystko życzę powodzenia!

Ewa Nowy wpis
@Bożenka

To po ile metrów na oko mają te pokoje, że takie małe Ci się zawały? Każdy po prostu ma osobne "biuro"? I ogólnie to wspomniane "nieprzyjemne obycie" wynikało z tego, co opisałaś czy coś jeszcze szczególnego się wydarzyło?

@Ewa

Nie wiem ile metrów mają te pokoje Natomiast są takie malutkie jak najmniejsze pokoje w wieżowcach chociażby w Tczewie na suchostrzygach gdzie były po dwie kobiety. Dodatkowo wokół mnóstwo dokumentów. Nie wiem było dość chaotycznie mogę nawet to powiedzieć brudno. Dla mnie to były nieprzyjemne odczucia. To do nieprzyjemnego obycia właścicielki to chodzi mi to bardziej właśnie o to że brak było Komunikacji moim zdaniem traktowanie kogoś z góry. Naprawdę nie chcę skrzywdzić tej kobiety bo generalnie może jest Okej ale no mi się nie podobało. Ja teraz bardzo zwracam uwagę na komfort pracy i warunki pracy.

@Ewa

Jeszcze tylko napiszę że kiedyś nie sugerując się opiniami z tego portalu poszłam niestety ale było tak jak ludzie pisali. Więc doświadczona tym że raczej to jest zgodność i pokrywa się z tym co piszą ludzie. A niestety zgubnie przeczytałam opinie na temat tej firmy już po rozmowie. Natomiast jeśli chodzi o zatrudnienie to widać na profilach różnych i portalach że wiecznie szukają tego samodzielnego księgowego więc coś musi być na rzeczy.

Brydzia

Najgorsze miejsce, w którym pracowałam. Ryba psuje się od głowy. Szefowa wiecznie niezadowolona, choćby niewiadomo jak robota byłaby dobrze zrobiona i tak zawsze się do czegoś uczepi. Atmosfera ciężka, trudna. Są ulubieńcy i (usunięte przez administratora) Fakt, wynagrodzenie płacone było na czas. i to jedyny plus tej firmy. Nic więcej. Ogólnie nie warto tracić czasu i nerwów na pracę w takiej firmie.

Franciszek
@Brydzia

Wynagrodzenie na czas to nie plus tylko powinien być standard. A wysokość wypłaty też na plus? Powiesz jakie są tu zarobki?

madej
@Franciszek

Jak dla mnie na plus.

Bożena
@madej

A premie są jakieś oprócz podstawy?

Teresa

co powiecie o pracy samodzielnego księgowego w tej firmie? Czy ma szansę dostać się osoba bez doświadczenia i można liczyć na pakiet szkoleń? Powiedzcie coś atmosferze jaka panuje u tego pracodawcy? Chętnie poczytam opinie pracowników, czy polecacie pracę w tym miejscu?

@Teresa

Pracując tam określić mogę, iż jak dotąd było to najgorsze miejsce pracy- ze względu na pracodawcę. Przede mną były 3 osoby w ciągu 1 roku na tym stanowisku ;)

Danuta

też się chcesz zwolnić z tego miejsca i będzie już 5 rekrutacja na to stanowisko ?

@Danuta

@Teresa Teraz to już są tylko problemy z tą kobietą, bo nie wypłaciła za miesiąc przepracowanej pracy. Dwa wezwania do zapłaty i dalej nic, więc sprawa zakończy się w sądzie. Przestrzegam przed tą Firmą!!

Agata

A długo już Ci nie wypłaciła za jeden miesiąc pracy? I jak się tłumaczy?...wcześniej nie widzę żeby były jakieś komentarze na ten temat, więc może to jednorazowa sytuacja, może faktycznie mają jakieś problemy .

Renata

Dzień dobry! Mieszkam w okolicy tego biura i zastanawiam się jak wygląda tam praca? Jakie są warunki zatrudnienia, jaką umowę oferują? Czy szukają pracowników, a może kogoś kto odbędzie tam staż? Bardzo dziękuje z góry za wszelkie informacje.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ASYSTENTKA KSIĘGOWEGO/KSIĘGOWA w firmie Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

zła lokalizacja niskie place

Co slychac w firmie?

Barbara

Wielka szkoda, że nikt do tej pory nie wypowiedział się na temat pracy w Biuro Rachunkowe Asset. Czy jest to spowodowane tym, że każdemu w tej firmie pracuje się dobrze? Jeśli mogę prosić, to prosiłabym o opinię na temat pracodawcy. Jakie warunki oferuje Biuro Rachunkowe Asset swoim pracownikom? Jaka jest atmosfera wewnątrz firmy? Każda opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o.
  • Gdańska 33H
    83-110 Tczew

Biuro Rachunkowe Asset Sp. z o.o.