Opinie o Abon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Abon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abon Sp. z o.o. w Warszawa

waldek Nowy wpis

Żadnych pozytywnych cech nie można napisać o Abon i p.Szulim.

Leoś Nowy wpis

Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Dowiem się coś więcej o atmosferze i zarobkach i czy warto aplikowac?

Armin Nowy wpis

a ja nie polecam tej firmy jako usługodawce (usunięte przez administratora) i krętacze

Adam Nowy wpis

Po lekturze opinii to nasuwa się jeden wniosek, że atmosferę to macie gorącą. Tak podzielona jest załoga i pewnie trudniej jest pracować.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Abon Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
miki

Nie polecam tej Firmy.

Franek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

prt

Nie polecam firmy ani jako firmy zarządzającej - nie rzetelni, bez doświadczenia, ani jako pracodawcy - nie uczciwe podejście do pracownika. NIE Polecam !

Długoletni pracownicy
@prt

Żeby napisać taką opinię, to chyba tylko trzeba być 'skoczkiem' bez doświadczenia, który jedyne co potrafi, to opowiadać o swoim doświadczeniu, które w praktyce okazuje się być tylko jego wyobrażeniem... Nie dość, że po takich nierzetelnych pracownikach później trzeba pół roku sprzątać i prostować, to jeszcze mają czelność wypisywać takie kłamliwe opinie. Z całego serca życzymy trafienia na pracodawcę, który będzie naprawdę nieuczciwy, nierzetelny i bardzo wymagający. A sobie życzymy tylko fajnych, koleżeńskich i rzetelnych kolejnych współpracowników a nie skoczków bez pojęcia.

DSZ
@prt

Pani Justyno, ja również nie polecam takich pracowników jak Pani. Pani postepowanie jest typowym przykładem dlaczego pracodawca nie chce zatrudniać młodych kobiet. pomimo tego że ciąża to nie choroba. Pani koleżanki do dzisiaj sprzątają bałagan jaki Pani zostawiła, a jak już Pani urodzi będziemy dochodzili w imieniu swoim i podmiotów którymi Pani zarządzała odszkodowań za straty jakie Pani spowodowała. Trochę tego wszystkiego się uzbierało, od postepowania cywilnego zwolnienie lekarskie nie chroni.

Zostaw merytoryczną opinię o Abon Sp. z o.o. - Warszawa

Abon Sp. z o.o.