Opinie o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zaczyk zakłady mięsne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zaczyk zakłady mięsne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

Janusz

Witam ubój 10 godz załadunek tez Rozbiór ‚Produkcja 8 godz

@Ja właśnie jak tam z tymi godzinami? Jest więcej?

Panowie jak tam sytuacja w Firmie jest poprawa ile godzin pracy

Mniej więcej czasu na grzyby

Gargamel

Tak jest taśma przyspieszona przerwa 20 minut druga przerwa zabrana chłopaki zaczynaja prace 5/30 po 270 sztuk 9 /10 godzin pracy o jedzeniu już niema co wspominać

Kasztan ex

Witam, mam pytanie odnośnie co do pracy przy Hamburgerach? Jak to mniej więcej wygląda, godziny pracy oraz zarobki?

Edi
@Kasztan ex

Praca jak praca jakieś pieniądze można zarobić 8 godzin 2 zmiany bo na uboju i załadunku jest po 9,10 godzin dziennie jedna przerwa 20 minut urlop jak kierownik nie udzieli to idą na chorobowe i tak się kręci

Pracownica
@Kasztan ex

Godziny pracy ok Zarobki ok Tylko kiedyś był fajniejszy kierownik z Sandomierza

@Pracownica

Pewnie ojciec Mateusz

@Pracownica

Dobrze się czyta właśnie takie komentarze. Napisałaś, że zarobki w Zaczyku są w porządku, ale jeszcze chciałabym uściślić pewną kwestię. Czy owe zarobki składają się tylko z podstawy, czy od czasu do czasu dostajecie jakieś premie?

Rzeźnik

Kierownik mówił ładnie i przekonującą .ale ani jedno słowo nie warte niczemu . mówił że praca po 8 godz. od poniedziałku do piątku .a to nie prawda.praca po 12 godz i z sobotą włącznie.a nie wspomnę o wypłatach

Gdzie poprzednio pracowałem,czy pracowałem nożem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Olek

Czy firma w ogóle prowadzi teraz rekrutacje? warto składać dokumenty?

Gargamel
@Olek

Tak jak najbardziej tylko bez nałogów silnych nie koniecznie mądrych ‚żeby się nie odzywali tylko pracowali takich tam mają

torquemada

Lubię atmosferę w Zaczyk zakłady mięsne za: ekipa.

@torquemada

Rozumiem, że oceniasz pozytywnie atmosferę panującą między pracownikami Zaczyk zakłady mięsne. A jak wyglądają relacje interpersonalne na linii pracownik-kadra zarządzająca? Warto wyjaśnić użytkowników również tę kwestię. Ułatwi im to wyciągnięcie wniosków na temat sytuacji panującej wewnątrz firmy.

@torquemada

Za to że pracuje po więcej niż 8 godzin. Za to że nie mam na nic czasu bo tylko praca od rana do wieczora. Za to że wypłaty są słabe. Porostu i love zaczyk

Helena

Czy nadgodziny w Zaczyk zakłady mięsne są dodatkowo płatne? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, jak konkretnie to wygląda. Zachęcam Ciebie również do napisania, czy pracownicy firmy mogą liczyć na umowę o pracę? Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zastanawiających się, czy warto aplikować do Zaczyk zakłady mięsne.

ty

a za te godziny poza pracą dostajesz chociaż jakąś kasę?

Marchewka

A myslisz, ze w innych firmach jest lepiej? Nie sadze...

@Helena

Nadgodziny sa zawsze platne. Plus dostajemy zawsze jakies premie albo dodatki: typu paczki mikolajkowe i swiateczne. Zapewniaja tez posilki w czasie pracy. Dla pracownikow maja znizki na zakup miesa. Mozna wykozystac urlop w 100%, z urlopem na zadanie tez nie robia problemu. Zgrubsza wydaje mi sie ze ok. Nigdy nie znajdzie sie idealnego pracodawcy.

To dlaczego niema ludzi jak jest tak lekko,czemu Ukraińcy nie będą pracować

NA

Bo Ukraińców oszukała firma ktora ich wziela nie ...

i zawsze były ???

@Helena

Moje zdanie może jest subiektywne ,ale kazda sytuacja w pracy jest wyjasniana klarownie przez zarządających. Bez problemu mozna się porozumieć, i prywatne zwroty akcji (jak to w życiu bywa)nawet nagłe, wymagające dni wolnych sa zrozumiane przez Kierownika.

Betty

Firma jak firma. Nazrkac nie ma co zawsze mozna trafic gorzej. Przynajmniej daja cieple posilki, placa za nadgodziny i sypna premia swiateczna, a i dla dzieci sie czasem cosik znajdzie.

@Betty

Dają na pampersy??

NA

A żebyś wiedzial

Torquemada

Wreszcie pracujemy w fajnych godzinach maks do 15ej. wracam do domu i mam czas dla kota rybek oraz psa. :) dla mnie na plus wszystko co sie zmienia w pracy. troche mało ludzi ale mam nadzieje że to się zmieni z biegiem czasu.

Ruda kita

Zapomniałeś o swoich pająkach

@Torquemada

Jesteś z biora i takie głupoty piszesz ze Az zygac się chce. Praca do 15? Haha do 18 to tak i wyzysk

Witam w tej firmie nie morzna chorować jak chorujesz biorą premie za dany miesiąc i odbijają pieniążki na święta

daro

uważajcie jak piszecie bo właściciel wraz z kierownikiem zakładu znów będą straszyć prokuraturą za wpisy. bo tylko tyle potrafią robić . sam osobiście byłem wzywany za wpisy ale śledczy miał ubaw po pachy z właściciela tej firmy . ;) pozdro dla wszystkich pracujących tam ;)

Mało

Co na to p. Damian Szczerbiński? Bo ludzie pana na mieście Dębica widują!!!

Krokowy

Informacja dla nowych pracowników. Za badania wstępne przed podjęciem pracy płaci pracodawca!!!!! Umowę o pracę macie dostać w pierwszym dniu przed rozpoczęciem pracy. W tym zakładzie jest niestety inaczej czym łamie się przepisy Kodeksu Prawa Pracy. Nie dajcie się oszukać!!! M.in. panu Damianowi....

Sam
@Krokowy

Jest tak jak pisze przedmówca. Też musiałem sam płacić za badania wstępne, a umowę dostałem dopiero po dwóch tygodniach jak okazało się że nadaje się wg niego do pracy. Kosztów za badania nie zwrócili

Waleczna Jałówka

czlowieki burak normalnie to burak ni (usunięte przez administratora) wolnego nima bo ludi nima chociaz sa to ich niema jebaj jak beduj to ci powiem dzien dobry Moje sugestie dla Zaczyk zakłady mięsne: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bo wolnego nie ma a ludzie to dla niego murzyni

J.Z
@Waleczna Jałówka

Można po Polsku, nie po wieśniacku?

@Waleczna Jałówka

Na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza: https://www.gowork.pl/regulamin Mimo różnych emocji wobec firmy Zaczyk zakłady mięsne, zachęcam Ciebie do jego przestrzegania. Niezgodne z nim jest na przykład obrażanie innych i nieprzestrzeganie kultury wypowiedzi.

Rumburak

Praca fajna wczoraj tzn.14. 09. Pracowali 13godz. I tak caly czas jest. A szef robi zebrania i straszy ludzi. Ze za te wpisy tu do prokuratury poda. Widocznie nie chce żeby ludzie się dowiedzieli jak tam jest. A jest bardzo źle

Torquemada

witam. ja jestem zadowolony z pracy i wypłaty. godzin raz mniej raz wiecej. Kierownictwo w miare . Jedyne co drażni to nowi ludzie którzy przychodząc, oczekują ze wezmą te dobre pieniądze plątając się przez całą zmianę. Praca nie jest bardzo ciężka. pracowałem w wielu miejscach gdzie sie ozór przydeptuje dostając marne grosze. Co do wolnego nigdy mi kierownik nie odmówił gdy potrzebowałem. obraz zależy od podejscia i motywacji, wyznaczonych celów . i tyle. Gówniarzeria zawsze bedzie narzekać.

Ah
@Torquemada

Jak jesteś z biura to ci na pewno kierownik nie odmówi wolnego....

@Ah

pracuję na linii jak każdy

Blue
@Torquemada

To jak wygląda dokładnie na lini praca bo będę składał tam papiery i patrząc na inne komentarze ie wiem co mam myśleć

Abc
@Blue

Przyjdz a się przekonasz co jest prawdą a co nie ;)

Romek
@Blue

@Blue dokładnie przyjdź i wyjdź po godzinie jak wielu. Jak zobaczysz co się tam dzieje to zwątpisz.

Panowie jak z praca przy uboju ?? ile sztuk dziennie ?? słyszałem ze co drugi dzien zyda i Araba robicie po 300 sztuk ??? idzie tam zarobic ??

Brygadzista
@Nowy

Nic nie zarobisz, ojebią cię na wypłacie na każdym kroku, krótko mówiąc trzeba (usunięte przez administratora) z tego obozu

Samael
@Nowy

Liczby poda Ci każdy pracujący i kierownik tym bardziej zadzwoń do firmy i wszystko Ci powiedzą. ja tak zrobiłem przed podjęciem pracy , bo tez oczytałem się tego forum. To co ktos Ci nagadał to bzdury. Tylko pseudo PRAWDZIWI FACECI Z JAMI płaczą na tym forum zamiast zmienic pracę jesli im ta nie pasuje. takich FACHOWCÓW wszędzie przecież potrzebują. :)

Fokom
@Samael

Jesteś śmieszny wasze (usunięte przez administratora) robi się śmieszne zapraszamy piszecie głupoty

JULIAN TUWIM

Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie węglokopy, I borysławskie naftowierty, I lodzermensche, bycze chłopy. Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę, Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w (usunięte przez administratora)

Janusz

Samael torguemada jesteś daremny albo na trzystej części bo na brudnej chłopy z jajami pracują jak się mylę to powiedz kim jesteś

Przestańcie głupoty pisać ja pracuje w tej firmie ładnych pare latek nikt nikogo nie trzyma jak komuś nie pasuje niech się zwolni pracy jest od groma

Praca bardzo cięzka ,ilosc godzin 230 -240.Kierownictwo nawet nie pyta czy chcesz dłużej pracować praca często konczy sie o 17-18 ,a zaczynasz o 6 rano.Bardzo duża rotacja.

Samael
@anonymous

a jak się przyjmowałeś to nie powiedział Ci kierownik ile godzin na uboju się pracuje ??? nie wierzę że nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaczyk zakłady mięsne - Dębica

• Jak się pracuje w Zaczyk zakłady mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Zaczyk zakłady mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaczyk zakłady mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaczyk zakłady mięsne?

Kandydaci do pracy w Zaczyk zakłady mięsne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaczyk zakłady mięsne