Opinie o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zaczyk zakłady mięsne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zaczyk zakłady mięsne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

TIMOTEUSZ

sytuacja w firmie Zaczyk jest bardzo zła . brak rąk do pracy . wina stoi po stronie pracodawcy lub kierownika. praca niestety nadal po 12godz. brak urlopów. tylko niedziele wolne. głupie i nie odpowiednie podejście kierownika do pracownika . nie polecam tej firmy przy obecnym bezrobociu bo za duzo nerwów i zdrowia można w tej firmie pozostawić .

Samael
@TIMOTEUSZ

jeszcze jak tam robie nie wyszedłam po 12 godzinach.

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto aplikować bo słyszałem dużo dobrego

@Janusz

Tak prowadzi rekrutację non-stop, ludzie przychodzą i odchodzą...

Rusek

Co słyszałeś dobrego?? Pierwsze słyszę

TIMOTEUSZ

Janusz

Przyjął przedłużaczy żeby wiedzieć co się dzieje i czeba na nich robić już niedługo sami będą pracować

witam to zaklad nie dla fachowcow lepiej ma taki co nje ma nic pojecia a szanowny pan dyrektor takich ceni i liczy sztuke ale nje do roboty tylko do chlania podobno pan dyrektor zatrudnil sobie godzilletaki poganiacz a o robocie zero pojecia pan dyrektor niech sje zachowuje tak jak przystalo na dyrektora a nie jakies chamskie oddzywki tak moze zachowywac sje w domu jak mu pozwolom

Rzeźnik

Kierownik mówił ładnie i przekonującą .ale ani jedno słowo nie warte niczemu . mówił że praca po 8 godz. od poniedziałku do piątku .a to nie prawda.praca po 12 godz i z sobotą włącznie.a nie wspomnę o wypłatach

Gdzie poprzednio pracowałem,czy pracowałem nożem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Kucze333

Połowa komentarzy została usunięta

Stefan

Jaka macie atmosferę w pracy? Na forum jakoś słabo wypada!!

G

Kto dostał mniej na wypłatę w tym miesiącu?

Janusz

Pracowałem tam zapłacie na godziny pracownikom i morzemy czekać na bydło do wieczora

Janusz

Niema fachowców ale takich co trzeba robić na nich nie brakuje

Magdalena

Wczoraj rozmawiałam z Moją koleżanką. Wypłata zawsze 10-tego, nie ma problemu z urlopami. Kierownictwo podobno wporzadku. Cv zostawiłam :-)

Lolek

Świetna firma nie oszukuje. Może komuś pomyliły sie fakty??

Zzz
@Lolek

Co ty gościu (usunięte przez administratora) firma tylko patrzy żeby Cię z wypłaty ojebać

Buch
@Lolek

A tobie może pomyliły się firmy lub Za krótko robisz ? A może jesteś z kierownictwa i nabijasz im plusy ?

Panek

Nie polecam . Oszukiwanie na wypłatach i urlopach . Pozdrawiam i szukajcie innej pracy .

Magdalena

Witam serdecznie. A jakie macie Państwo zdanie na temat wydziału z Hamburgerami? Moja znajoma bardzo chwaliła sobie tamtą prace. Zastanawiam się czy nie zostawić CV

A TU Ogłoszenie coś dla was Stafflike.pl oferuje pracę: PRACA W NOWOCZESNYM ZAKŁADZIE W SZWECJI ***BEZPOŚREDNIO POD KLIENTEM*** * wysoka stawka!!! + dużo godzin * #Stafflike poszukuje #Rzeźników do pracy w #SZWECJA: PRACA BEZPOŚREDNIO NA SZWECKICH WARUNKACH MINIMUM 170 - 200 KORON - do 32000 KORON miesięcznie WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA WYKRAWANIU WOŁOWINY! Nie szukamy hydraulików, kierowców i mechaników którzy się szybko uczą - WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA WYKRAWANIU WOŁOWINY ! Lokalizacja : SZWECJA * stawka minimum 170 koron / godzinę pracy - docelowo 200 ! * zakwaterowanie 2500 koron miesięcznie Zadzwoń lub napisz SMS z dopiskiem "SZWECJA" na numer: 535 - pokaż numer telefonu - - na pewno oddzwonimy Zapraszamy na nasz Facebook - https://www.facebook.com/StafflikePoland/

Jan
@anonymous

Wszyscy ładnie piszą, a po przyjeździe łużka piętrowe i praca pod agencją, takich ogłoszeń nie brakuje, na podobne się osobiście naciołem a kasa poszła.... Jeszcze bezczelnie komentuje pod opiniami, to już żałosne hamstwo jak konkurencja się tak pastwi.

Brygadzista
@Jan

A co to "łużko"?

Abc

6 dni w tygodniu średnio od 8-12 godzin plus 3 dni wolne w miesiącu oprócz niedzieli

ABC

Helena ic się napij ja tez mogę 11 godz w biurze posiedzieć mniej godzin i wszystko jest Ok

Helena

@Abc, zapewniam Cię, że dany pracodawca nie ma możliwości usuwania opinii na GoWork.pl. Może to uczynić jedynie administrator forum, jeżeli stwierdzi ich niezgodność z regulaminem. Wypowiedzi obraźliwe, pisane w wulgarnym tonie lub zdradzające dane osobowe osób trzecich nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Czy masz coś do powiedzenia na temat pracy w Zaczyk zakłady mięsne? @Mateusz, czy to oznacza, że w Zaczyk zakłady mięsne te prawa są naruszane? W jaki sposób mogłaby się poprawić sytuacja w firmie?

tre

Głośno ostatnio w dębicy o zalczyku. Jak się trzymacie? Jak sytuacja zakładu?

@tre

Zakład usunął połowę wypowiedzi tutaj.. czyli nieźle

Batman

Ale unas są związki zawodowe i co chcecie Panowie osiągnąć ??

Mateusz
@Batman

Chociażby szacunek do pracownika oraz godziwe wynagrodzenie i swoje prawa .

Co myślicie o zalozeniu związku zawodowego ? Razem wtedy mamy większe prawa. Również zostałem oszukany na wypłacie i urlopie . Sami niczego nie zdziałacie oraz gdy będziecie siedzieć cicho z myślą o tym zeby was czasem nie zwolnili . Pozdrawiam i mogę się zająć założeniem związku .

Zostaw merytoryczną opinię o Zaczyk zakłady mięsne - Dębica

• Jak się pracuje w Zaczyk zakłady mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Zaczyk zakłady mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaczyk zakłady mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaczyk zakłady mięsne?

Kandydaci do pracy w Zaczyk zakłady mięsne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaczyk zakłady mięsne