Opinie o Zakład Karny w Nowogardzie w Nowogard

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Karny w Nowogardzie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Karny w Nowogardzie o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Nowogardzie w Nowogard

???? Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie GOVu odszukałam oferty pracy do Zakładu. Mam na myśli prace jako młodsza pielęgniarka. Nie widzę we wpisach niestety opinii odnoszącej się do strefy medycznej. Przyznam, że głównie atmosfera w niej by mnie bardzo interesowała. Czy byłaby więc szansa na jej określenie? Warto złożyć podanie?

W.eo Nowy wpis

Katastrofa, jak pisano powyżej, dodzwonić się aby zapisać się na widzenie jest katastrofa, to jest jedno, faktycznie automat prawie pusty, a gdzie niegdy nie działa, następna kolejność jest taka, że jak nie wyśle się osadzonemu na paczkę to głodują, szok, ustawowo więźniowie powinni dostawać po 2600 kalorii, dostają może max 1500, to w (usunięte przez administratora) dostawali 700... Rozumiem że są to osadzeni ale też pamiętajmy że to są ludzie! Pierwszy raz spotkałam się z tak w fatalnymi warunkami! Nie wspomnę już o pluskwach i brudzie który występuje na zakładzie...

Mol

Do tego ZK nie można się dodzwonić aby umówić się na widzenia z skazanym. .Można umawiać się od poniedziałku do piątku w godz od 8-11 . Ale robią kpiny z dzwoniących nie odbierają telefonów .Niekiedy dzwonić trzeba po 30 razy aby łaskawy przyjmujący zgłoszenia odebrał .Tymi osobami co przyjmują zgłoszenia powinna zainteresować się dyrekcja,Nie piszę tego dla hecy inni też mogą potwierdzić.Na sali widzeń też kpiny niemożna nic kupić bo ciągle popsute automaty albo prawie puste.Osoba która wstawiła tam automaty z hukiem powinna już tam być wyrzucona..Pytam się kiedy będzie tu normalnie. Widzenie załatwi się bez problemów na widzeniu kupi się to co można a nie że będzie się oglądać automaty bo popsuty albo prawie pusty. Skoro ciągle nie działają automaty to zabrać je do muzeum a postarać się o oferenta który zainstaluje sprawne automaty.Pozdrawiam.

@Mol

Jest tak jak piszesz, jestem tam ciągłym bywalcem od jakiegoś czasu niestety/brat.Dodam tylko ,że jeśli ktoś z Was chce zapisać się na widzenie w niedzielę to najlepiej dzwonić już w poniedziałek ,bo później nie ma miejsc. Jedzenie jest wyjątkowe podłe, więc radzę robić paczki jeśli jest możliwość też na innych osadzonych w tej samej celi. Dużo sytuacji spotkało mnie lub moje brata, nieracjonalnych ,nieludzkich lub bezsensownych ...cóż ...wszyscy zakładają ,że tam nie przebywają ludzie.. powodzenia wszystkim życzę

QWERTY Nowy wpis
@Kasia

Co z tym jedzeniem jest nie tak? Nie zgłaszał nikt tego pracownikom, jeśli faktycznie występowały jakieś problemy? przeglądam zakład w kontekście pracy, czy te posiłki także przysługują osobom zatrudnionym?

Burak

Dodzwonić się , aby udzielono jakichkolwiek informacji jak np. Paczki , widzenia to jest totalna masakra ... Trzeba zacząć dzwonić chyba dwa dni wcześniej.. w które dni przyznane jest korzystanie z telefonu dla osadzonego , też nie wiedzą bo to zależy od wychowawcy ludzie dzwoni się po to , aby się czegokolwiek dowiedzieć , ale tak czy siak niczego się nie dowiedzieliśmy...

Kasia Nowy wpis
@Burak

Paczkę żywnościową może zrobić 1 w miesiącu .Kwestionariusz na paczkę jest na stronie Z.K.Nowogard .Paczka ze środkami higienicznymi potrzebuje zezwolenia o które musi poprosić osadzony.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Karny w Nowogardzie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
YYYYY

Jaka ocena kasy w tym roku? ktoś kiedyś pisał, że z pieniędzmi nie była na dobrze ale była to opinia dodawana parę lat temu. Jak do dziś finanse się zmieniają? Widziałam na głównej stronie parę ofert, jedna z nich skierowana jest do młodszego wychowawcy. Jak oceniacie pracę na tym stanowisku? Warto byłoby aplikować? Głownie interesuje mnie atmosfera oraz ogólny wzajemny szacunek.

Zakład Karny w Nowogardzie ma teraz aktualne oferty pracy w Nowogard. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Exprzycisk

Nie warto

Antoni
@Exprzycisk

Miałeś okazję pracować w Zakład Karny w Nowogardzie? Na jakim stanowisku pracowałeś? W swoim zdaniu zawarłeś słowa, że nie warto pracować w tym miejscu. Mógłbyś opisać dlaczego? Co konkretnie wpływa na to, iż w taki sposób wyrażasz się o tym miejscu pracy? Przedstaw nam szczegóły zatrudnienia w tym miejscu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje stanowisko w tej sprawie.

Exprzycisk
@Antoni

Pracowałem, pieniądze są żałosne, wiecznie dodatkowe służby, praktycznie cały czas jesteś w pracy, jeszcze dużo można powiedzieć ale szkoda strzępić język...

Iwona
@Exprzycisk

Czy mogę prosić o kontakt fb Iwona Iwona

A co tam u dyrektorów

Luiza z bielskim już na wolce?

Patryk

Jakie trzeba spełniać warunki żeby tam pracować ?

Miron

Może zmieniło się coś w kwestii wynagrodzeń, wcześniej narzekaliście?

Pszycisk
@Miron

Kilka lat temu było ok 2200 zł netto

Pan_klawisz

Jest super, zaropki na czas fszysko jest mie sie dobże robi.

Arni

Super praca super piniendze wspaniała atmosfera mili przełożeni pomocni i sympatyczni osadzeni

Exgad

Nie polecam, (usunięte przez administratora) sztynks i zaraza...

Ex_funkcjusz

Nie polecam...