Opinie o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. w Katowice

Klient

Jako klient Linkhouse (wydawca) wyrażam pozytywną opinię o firmie. Szybki kontakt, sprawna i profesjonalna obsługa, sprawy załatwiane do końca, wreszcie regularne i szybkie wypłaty za zrealizowane zlecenia. Miła obsługa nie daje powodu odczuć, że ludzie pracują tu za karę.

domino

Linkhouse nie jest typową korporacją, w biurze pracuje kilkanaście osób, które mają naprawdę dobry kontakt - atmosfera to niewątpliwie duża zaleta tej firmy. Wynagrodzenia bazowe bez fajerwerków, ale w porządku, wszystko zgodnie z ustaleniami. Co istotne, istnieją możliwości awansów, a co za tym idzie, dość znacznych podwyżek. Dość spora różnorodność zadań. Duża dbałość o klientów oraz indywidualne podejście do każdego casu. Jeśli chodzi o rekrutację współpracowników zdalnych - nie liczy się wiek, jedynie umiejętności i sumienność. Polecam.

Wojciech
@domino

Dobrze wiedzieć, że pracodawca potrafi docenić zaangażowanych pracowników i przyznać im awans. Zastanawia mnie, jednak, czy firma przykłada uwagę do rozwoju zawodowego zatrudnionych osób? Chodzi mi o ewentualne kursy i szkolenia. Czy są one organizowane przez tego pracodawcę?

Monitor

Praca w przyjaznej atmosferze, którą tworzy zgrany zespół młodych ludzi, otwartych na nowe wyzwania i nietypowe zadania.

Fajna atmosfera, wiele ciekawych i urozmaiconych zadań. Duże pole do rozwoju. Polecam z czystym sumieniem!

Graphic Designer

Plan rekrutacji wyglądał na przemyślany. Krótka rozmowa, zadanie testowe, długa rozmowa. Moje przeszłe i obecne doświadczenie dosyć mocno pokrywało się z obowiązkami, tym bardziej zdziwiło mnie szybkie ucięcie tematu bez podania przyczyny/odpowiedzi. Na ogół mam ręce pełne roboty, więc nie mam doświadczenia w uczęszczaniu na rozmowy rekrutacyjne, aczkolwiek nie ma się co przejmować, bo podobno tak to dzisiaj wygląda ¯\_(ツ)_/¯ Sama firma wydaje się być ciekawa, widać ile jest fajnych rzeczy do zrobienia. Powodzenia dla kandydatów z 2 etapu.

Opowiedzieć o sobie i swoich umiejętnościach, od kiedy jest się dostępnym, oraz jakie ma się oczekiwania finansowe.

Katowice
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Katowice
DTH Selection
Kasia G.

Współpracuję z Firmą Linkhouse od kilku miesięcy. Nie jestem osobą młodą, zatem każdy ma u nich szansę, nie tylko młodzi. Jestem z pracy zadowolona. W razie kłopotów mam się do kogo zwrócić i zawszę uzyskuję stosowną pomoc. Jak najbardziej polecam. Dodam, że pieniądze otrzymuję na czas i w ustalonej wcześniej kwocie.

Wiek podczas rekrutacji raczej nie ma znaczenia, natomiast kompetencje i doświadczenie - tu już zależy od rodzaju stanowiska; Zdarzały się rekrutacje dla osób bez doświadczenia, jak i były także dla osób bardzo doświadczonych. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania.

Tomasz
@Paweł

Dobrze wiedzieć, że wiek potencjalnego pracownika nie ma większego znaczenia. Z informacji tej na pewno ucieszą się osoby zarówno młode, jak i starsze poszukujące nowego miejsca pracy. Mógłbyś ocenić, czy praca w tej firmie należy do prac stabilnych?

aa_357

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, co od razu wpływa na wydajność grupy. Kiedy pojawiają się wątpliwości czy też inne tematy warte poruszenia, w każdym momencie można porozmawiać z team leaderem, który pomoże rozwiązać problem. Elastyczny czas pracy daje większą swobodę, a obowiązki są ustalane z góry i przejrzyste.

Pierwszy

Atmosfera pracy przyjemna, młody zespół i świetna komunikacja między pracownikami. Jak w każdej firmie były sytuacje stresowe i denerwujące, lecz zazwyczaj wszystko udawało się rozwiązać i wyjaśnić. Warunki pracy są dobre, wynagrodzenia okej, firma posiada stabilną sytuację i prężnie się rozwija.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Filip

Dzień dobry Filipie. Obecnie rekrutujemy na stanowiska: - programista PHP - manager ds. globalnej współpracy z wydawcami

Paulina

Również nie polecam, byłam na rozmowie, jestem osobą po studiach, propozycja finansowa to 1800zł, może w poźniejszym czasie ok 2500...., ale to dopiero po trzech miesiącach. Jak powiedziała swoje wymagania, czyli min.2500 na start, bo tyle zawsze miałam to oczywiście ie oddzwonili, a szef zarzekał się, że zadzwonią i wtedy, kiedy mnie przyjmą i kiedy odpowiedź będzie negatywna

@Paulina

Dzień dobry Paulino. Propozycji finansowych nigdy nie składamy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Kandydat zgłaszając się do rekrutacji zna widełki wynagrodzenia (podajemy je w ogłoszeniach), a konkretną propozycję składamy tylko osobom, którym chcemy zaoferować pracę - najczęściej mailowo i dzieje się to już po rozmowie kwalifikacyjnej.

rekrut

Zarzekają się że odpowiedzą w przyszłym tygodniu , a potem brak odzewu mimo email . Dno

@rekrut

Dzień dobry Rekrut. Przepraszamy za brak odpowiedzi z naszej strony. W przeszłości takie sytuacje faktycznie czasem się zdarzały, jednak obecnie mamy w zespole osobę, która jest odpowiedzialna za sprawny kontakt z kandydatami i upewnienie się, że zgodnie z tym co mówimy na rozmowie kwalifikacyjnej - każdy otrzyma od nas odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji.

Robert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Karol

Jaki jest powód tego niezadowolenia? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Mirek
@Karol

Nie da rady. Szefostwo myśli, że to wszystko wina pracowników. A oni są przecież świeci.

Grzegorz

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie! Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Czarek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaką macie atmosferę?

tom
@Czarek

nie

whitepress
@Czarek

nie

Tajemniczy rekruter

Firma "kogucik", która zajmuje się tak naprawdę tym, czym nie powinien być marketing. Brak profesjonalizmu podczas rekrutacji: kandydat oczekujący na spotkanie siedzi pod drzwiami pokoju, w którym odbywa się poprzednia rozmowa rekrutacyjna i słyszy cały jej przebieg = słyszy odpowiedzi swojego kontrkandydata - chyba nie trzeba tego komentować; brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień, że będzie ona niezależnie od decyzji; brak odpowiedzi na maile; brak informacji, gdzie dokładnie znajduje się firma (konkretny pokój), a na miejscu okazuje się, że biuro oklejone jest logo Aviva, więc kandydat nawet nie pomyśli, by tam zajrzeć, osoby z innych biur na piętrze nie wiedzą o istnieniu takiej firmy jak Linkhouse; podczas rozmowy rekrutacyjnej obecny via Skype drugi właściciel firmy, który na każde pytanie zadane przez pierwszego (obecnego na miejscu) stwierdza, że nie ma żadnych pytań - widać "profesjonalne zainteresowanie" kandydatem i trwającą rekrutacją. Nie polecam, jeśli ktoś profesjonalnie myśli o swojej karierze zawodowej. Patrząc na wiek osób zatrudnionych, będzie to na pewno dobre miejsce dla studentów, którzy chcą dorobić, ale na pewno nie jest to firma dla profesjonalistów.

Drugi Właściciel
@Tajemniczy rekruter

Witaj Tajemniczy rekruterze :) Do biura o którym mówisz wprowadziliśmy się 4. stycznia (Twój komentarz jest z 10. stycznia), nic więc dziwnego, że sąsiedzi nas nie znali, a na korytarzu były naklejki po poprzednim najemcy. Teraz jest już zdecydowanie lepiej, dorobiliśmy się nawet dużego logo na ścianie, także myślę śmiało można mówić o Koguciku przez wielkie "K". Zapewniam Cię, że niewiele rzeczy interesuje mnie bardziej niż proces rekrutacji i każdy kandydat ma moją pełną uwagę. Jeżeli nie było dodatkowych pytań to widocznie nie widziałem ku nim potrzeby, albo szybko oceniłem jakim typem osoby jesteś (patrz Twój komentarz).

Zostaw merytoryczną opinię o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. - Katowice

• Jak się pracuje w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 24 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.
2.9/5 Na podstawie 52 ocen.

Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.