Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro

Opinie o Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro

Filtruj opinie po kryteriach:

Daaa
 Opinia

Są już jakie osoby do pozwu zbiorowego których oszukał Sebastian Pawluś?

TakNie
 Opinia

Firma w upadłości komorniczej nie polecam!!!!!!! Bardzo kiepska firma oraz materiał

Tak4Nie
Polisch
 Opinia

Żadnych warunków w pracy nie nie wyplaca wynagrodzenia ludzie omijać szerokim łukiem jego numer telefonu to 690471096 nie polecam tam pracy patologia, a właściciel firmy to wielkie nie wychowane dno traktuje pracownikow jak nie wolników a i wynagrodzenia możecie nie ujrzec

Tak19Nie

@Polisch 06.01.2019 16:12

Wysłać komornika z tego co się orientowałem już pare osób wysyła bo same zajęcia w firmie

Tak8Nie

Nazwa działu: IT

Tak2Nie

Zgadzam się z tobą !

Tak6Nie

Opinia

Firma kiepska bardzo kiepska i nie rzetelna nie polecam materiał kiepski sami pomocnicy bez pojęcia zdecydowanie sam pawlus tytaj sam właściciel się wypowiada nie polecam !

Tak9Nie

Pracownik pro puro
 Opinia

Firma bez pojęcia pracownicy bez fachu sami pomocnicy ! Prace nie rzetelnie wykonane i nie fachowo najtańszej jakości materiał budowlany a pomocnicy pracują nie polecam płacić płaci ale stawki godzinowe i samych pomocników ma

Tak11Nie

Andrej
 Opinia

Witam wszystkich szukam osób do pozwu zbiorowego których (usunięte przez administratora)Sebastian Pawlus pracowników i wszystkich u których wykonywał pracę bo tak nie może być każdy ciężko pracował u niego A on na z tego majątek i się śmieje potem z każdego kto u niego pracował lub o kogoś komu wykonywał pracę jeśli ktoś jest poszkodowany to proszę zostawić numer telefonu

Tak12Nie

Pracownik pro puro
 Opinia

Bardzo kiepska firma prace wykonane nie rzetelnie i nie fachowo bez fachowców najtańszej kiepskiej jakości materiał budowlany oraz inne nie polecam firmy !!!!!!! Pracownicy bez pojęcia sami pomocnicy właściciel bez pojęcia o budownictwie odradzam firmę

Tak14Nie1

Mariusz
 Opinia

Nie polecam, pieniędzy możecie nie ujrzeć, omijać szerokim ukiem, brak wynagrodzenia słabe warunki pracy praca na czarno, nie polecam pracy Moje sugestie dla Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro: Słabe warunki brak wynagrodzenia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie da się zrobić, twoja firma to jakaś pomyłka

Tak15Nie

Opinia

Strasznie kiepska firma słaba kadra pracowników nie przeszkolona oraz inne słabe warunki prace nie polecam

Tak51Nie

Zostaw opinię o Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro - Osobnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.