Opinie o Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro w Osobnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro w Osobnica

ZENON OSOBNICA!

Zlikwidował Firmę nie działa z tego co wiem bardzo kiepska firma kiepskiej jakosci materiał budowlany same pijaki nie polecam nie pilnuje prac działa za granicą zadko kiedy dzała tu :) nie polecam ! tej firmy kiepska i nie rzetelna :) komornik tez siedział z tego co wiem :):)

Areek
@ZENON OSOBNICA!

No tak myślałem ze działa poza granicą bo tam jeszcze komornik nie siedział na nim , i tam robi u pośrednika więc tam się tak nie czepiają

ziuta Nowy wpis
@Areek

prosze o kontakt netkaa5@op.pl

Ktoś znalazł wkoncu tego złodzieja?

ziuta Nowy wpis
@Anna

Pani Anno prosze o maila na adres: netkaa5@op.pl bardzo wazna sprawa

Patryk Nowy wpis

@anna sugerujesz ze w firmie ktoś kradnie?

anna Nowy wpis
@Patryk

(usunięte przez administratora) to jest Sebastian nie zapłacił męzowi za miesiąc pracy 400 zł zaliczek dał

Daniel

Bardzo niepokojące informacje zostawiliście na forum. Wprost trudno uwierzyć w takie sytuacje.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Eryk

Ostatnio to widziano w Poznaniu przy Galeri Pestka

Z tego co wiem to miał założoną firmę na adres swojego brata , komornicy podobno przychodzili na adres jego brata bo firma zarejestrowana i dlatego ,a jego brat jest spoko

@Nowy

Dobrze gadasz jego brat jest spoko tylko przez Sebastianka cwaniaczka ma kłopot, bo Sebastianowi zachciało się oszukiwać i dorobić na czymś, ale nie udało mu się myślał że się wzbogaci na oszukiwaniu ludzi i nie wypłacania kasy za robotę i pracownia do nocy, ale cóż tam co ja na tej Słowacji przeżyłem to masakra, i to jeszcze miesiąc roboty za darmo... Ale tak Sebastianku pewnie czytasz teraz te komentarze i pewnie się śmiejesz teraz bo wiesz kim jestem ile razy cię prosiłem o kasę żebyś zapłacił, a ty policją straszyłeś mnie ze cię nękam, a ja tylko Upominałem się o ciężko zrobioną kasę, no ale dobrze ci tak poniosłeś konsekwencje i uciekłeś, nawet cię nie żałuję, bo przy tobie to by człowiek z głodu zdechł

Iza

Sprawdzałam w necie i nie ma żadnych oficjalnych info, że Propuro jest zlikwidowane. Czyżby nadal coś robili z tą firmą? I co z tym pozwem zbiorowym?

Też robol

Hmm. W Czermnej mówią, że nasz pracodawca od roku w US. Więc pozew zbiorowy możemy sobie wsadzić między Konopnicką a Brzechwę. Już to kiedyś przerabialem. Sędzia palcem nie kiwnie jeśli się mu pozwanego przed oblicze nie postawi. Ale gostek się na FB pokazał, więc kontakt jakiś jest. Można do Sebastiana pisać.

Karol
@Też robol

Masz linka do jego FB ? Ciężko znaleźć go...

Eryk
@Karol

Niestety nie odpisuje szkoda pisać

Jan

@Miro i co działalność nadal zawieszona? Wiesz coś???

Budowaa

Wszystko jest jasne, wreszcie go wzięło w obroty ,zresztą co się dziwić nie płacił wgl pracownikom byle by dojechać i ciul ,co tydzień nowi pracownicy i zawsze każdy uciekał, w sumie teraz uciekł na Słowację i ma tam chyba do pracy cudzoziemców, z różnych krajów W Polsce zostawił długo rodzina nie ma z nim kontaktu ,firma wszystko się rozpadło I dobrze mu tak bo całe życie by chciał oszukiwać i nie płacić wynagrodzenia ludziom

Aneta

Szkoda tylko troche tych co chcieli sobie dorobić na chleb u niego albo rodzina np była biedna i nie miała na chleb mąż pracował u niego miesiąc czasu za 700 zł a potem Właściciel Sebastian Pawluś właściciel firmy Propuro - Osobnica brał kase i potem nie przyjeżdzał , na początku przyjedz pracuj kasa co tydzien a jak minie tydzien to mówił ze kasa za tydzien i potem ten tydzien sie zmienił na miesiac dawał jakieś śmieszne zaliczki co wyszło za miesiąc czasu 700 zł ciezkiej pracy

Mariusz

Nie polecam, pieniędzy możecie nie ujrzeć, omijać szerokim ukiem, brak wynagrodzenia słabe warunki pracy praca na czarno, nie polecam pracy Moje sugestie dla Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro: Słabe warunki brak wynagrodzenia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie da się zrobić, twoja firma to jakaś pomyłka

Michal
@Mariusz

*łukiem. Zastanów się, jakim cudem pracodawca miał zapłacić za wykonaną pracę, skoro sam zapłaty nie otrzymał?

Mariusz
@Michal

To po co zatrudnia ludzi do pracy? Skąd niby wiesz ze nie otrzymał pieniędzy? Otrzymał tylko ciężko wypłacić i odebrać telefon, najlepiej nabrać ludzi z końca polski i nie wypłacać

Szymon
@Mariusz

No właśnie dobrze mówi jak pracodawca nie może zadbać o firmę to dlaczego ludzie pracujący ciężko maja nie dostać wynagrodzenia bo nie rozumiem wszędzie tak jest w Polsce? To nie jest 15 wiek przed naszą erą

@Mariusz

Spierdzielone wszystko bylo bo roboty nie umial przypilnowac i dlatego jemu tez(usunięte przez administratora) Stchorzyl zamknal firme dlugi zostawil i slad po nim zaginal

Nie przecze, że wszystko spartaczone i ludziom nie wypłacał, ale z tego co mi wiadomo wpadł w straszne długi przez tą firme i dlatego pod koniec juz nie bylo mowy o jakichkolwiek pieniadzach bo sam zostal goly. Uciekł ani rodzina nie ma z nim kontaktu

Miro

Firma ma zawieszoną działalność od stycznia tego roku!

@Miro

Długi ma straszne komornika oraz inne to nie działa ! :) nie polecam Zajecia oraz inne

@Miro

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 2015-10-27 Firma jest zawieszona od: 2019-01-23 CHYBA ZAMKNOŁ CAŁKIEM TE SWOJA BADZIEWNA FIRME!!!!!!!! Komornik go szuka nie płaci długi straszne nie polecam!

Firma nie istnieje na rynku budowlanym działa bardzo kiepsko na kiepskiej jakosci materiale budowlanym pracownicy pijani pomocnicy nie pilnują Firma jest zamknieta z tego co mi wiadomo nie polecam BABLOKI PARTACZE!!!! ODDRADZAM !!!!!!!!!!

Jan

(usunięte przez administratora) i tyle nie wypłaca wynagrodzenia, nie ma wstydu ani nic

Karol pracownik

Szukam osób do pozwu zbiorowego którym Sebastian nie zapłacił wynagrodzenia za pracę, pracowałem na Słowacji za 500 zł zaliczki za miesiąc ciężkiej pracy ,a na koniec powiedział że na więcej nie zasluzyles, na początku przez telefon obiecuje wszystko mieszkanie itp bierze ludzi z Internetu z końca Polski A potem lipa ,dużo ludzi nie wie pewnie żeby się zebrać że mną do pozwu zbiorowego, bo pewnie nie wie jak ma na imię i nazwisko i firme

Polmak

(usunięte przez administratora)brak kultury praca od 7 do 23 byle by człowieka dojeba*** praca bardzo ciężka słabe warunki pracy brak przerw na jedzenie spanie na budowie na styropianie pieniędzy brak smieszne zaliczki A potem brak wynagrodzenia

Zenon osobnica

Firma nie istnieje ma długi bardzo dużo działa na innej firmie za granicą w Polsce w ogóle nie może działać nie płaci za materiały materiały lipne nie polecam

Ma ktos do niego numer telefonu ? Bo ten (usunięte przez administratora) jak by ktoś miał do niego numer Albo namiary adres to był bym wdzięczny

Areek

Witam dalej te ścierwo kombinuje w polsce ? I nie płaci ludziom ??? Czy dalej pracuje na Słowacji bo tam nikt kto nie zna ??? Niech odda ludziom to co ukradł

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro - Osobnica

Sebastian Pawluś Firma Remontowo-Budowlana Propuro