DESIGNER SP. Z O.O. ( DAWNIEJ DESIGNER PIOTR SZCZEPANIAK)

Kalisz

DESIGNER SP. Z O.O. ( DAWNIEJ DESIGNER PIOTR SZCZEPANIAK)

Opinie o DESIGNER SP. Z O.O. ( DAWNIEJ DESIGNER PIOTR SZCZEPANIAK)

Tragedia nigdy jak najdalej od tych ludzi a szczególności wielkiego szefa Daniela jak można go tak nazwać

X

NIE Polecam pracy tam szkoda czasu i życia lepiej szukać w bardziej rotujących firmach z przyszłością.

Nowanowa

Witam, Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do hurtowni w Tychach. Jakie są Wasze opinie? Jak zarobki, wypłacalność?

Damian K
@Nowanowa 08.07.2018 11:20

(usunięte przez administratora) działający pod przyrywką szefa prawnika oszukują i wykorzystują

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kalisz.

Brat Busmy

Omijajcie szerokim lukiem... Jedna wielka sciema. Brak wyplat... Pip komornik itd w tym momencie w tym bagnie. Jeden wielki k... dolek.

analna zakonnica

Hurtownia fryzjerska Włoska Robota Tychy, Sosnowiec, Białystok, Kraków Gniezno, Suwałki, Łódź ... Czy ktoś może się wypowiedzieć o polityce firmy ponieważ byłam na rozmowie i mam mieszane odczucia czy podjąć pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

frycu
@analna zakonnica 05.12.2017 09:00

Ludzie !!!! Nigdy . Pracowałem tam i nie życzę nikomu. (usunięte przez administratora) tonący w długach. Wypłata nędzna i to jeszcze nie na czas. W sądzie pracy to już chyba nie ma terminów wolnych bo wszystkie są zajęte przez byłych pracowników. Ja podziękowałem w ostatnim momencie. Nie radzę nikomu !!!!

Ksiundz

Hej, Zakonnico z Progresu jesteś?

Zostaw opinię o DESIGNER SP. Z O.O. ( DAWNIEJ DESIGNER PIOTR SZCZEPANIAK) - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DESIGNER SP. Z O.O. ( DAWNIEJ DESIGNER PIOTR SZCZEPANIAK)