Sensuelle Salon Urody Sylwia Dulska-Wawrzyniak.

Kalisz

Opinie o Sensuelle Salon Urody Sylwia Dulska-Wawrzyniak.

Zuza

Rewelacyjny Salon. Polecam szczególnie Sylwię!!

Długa

Masakra! Zdecydowanie odradzam usługi kosmetyczne, ŻADNYCH pozytywów, niestety, napisać nie mogę.

Klientka

Byłam kilka razy na podcięciu włosów i nie było najgorzej. Ostatnio jednak postanowiłam zmienić kolor włosów. Wyszło źle. Kompletnie nie tak jak tłumaczyłam Pani na samym początku. Co do ceny... Zdecydowanie za wysoka. Cena nie równa się profesjonalizm. Niestety.

marrlen

Nie polecam tego zakład , pani, która mnie obcinała (nie wiem gdzie się uczyła) ,dosyć że mnie obcięła za krótko to jeszcze mam tak wystrzępione włosy po bokach...na pewno nie wrócę do tego zakładu.

Monika

Genialny salon!!! Byłam tam na przedłużaniu włosów u pani Sylwii i jestem mega zadowolona!!! Cena wysoka ale adekwatna do usługi!! Polecam !!

agrawa

Zawsze bylam zadowlona, ale ostatnio pani mnie tak obstrzygla- krotko z przodu, dlugo z tylu, jak fanka disco polo... okropnie wygladam, nosze teraz spinki. Dodatkowo miala byc lekka grzywka, a uciela mi caly przod... jestem w szoku, pani (usunięte przez administratora)miala chyba slaby dzien.... nie wroce juz tam wiecej, bo boje sie, ze znwu cos schrzania, a szkoda

Zosia

Polecam Salon Sensuelle w Kaliszu!! dla mnie rewelacja!! panie z tego Salonu zrobiły mi metamorfozę! super się czuję w nowej fryzurze, jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzjera! Polecam!!

Zostaw opinię o Sensuelle Salon Urody Sylwia Dulska-Wawrzyniak. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sensuelle Salon Urody Sylwia Dulska-Wawrzyniak.