Creogram

Katowice

Opinie o Creogram

Tornadowe

Haha uważajcie na pana Dariusza L. Z historii zasłyszanych i wyczytanych wnioskuję, że oszukał już niejedną osobę. Czemu nikt go jeszcze nie zamknal albo nie dowalil kary pienieznej ?!

Kreło

Mogło się wydawać, że to super firma, ale przez nieudolne zarządzanie przez właścicieli firma poszła na dno. I dalej kopie ten dół. Brak wypłat dla pracowników i freelancerów, kłamstwa, oszustwa i zaległości w ZUS i US. Mogło być tak pięknie, a wyszło nawet gorzej niż zwykle. Omijać szerokim łukiem!

Glawa

Creogram dba o usuwanie nieprzychylnych wpisow w sieci. A to tylko siwadczy o tym, jak beznadziejna jest to firma. Trzymajcie sie z daleka

Zostaw opinię o Creogram - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creogram