Creogram Sp. z o.o.

Katowice

Creogram Sp. z o.o.

Opinie o Creogram Sp. z o.o.

Gosc

Co napisac jesli nie wyjatkowe miejsce pracy? Ludzie genialni, kreatywni. Praca tworcza z duza doza wolnosci. Fantastyczne wyjazdy i spotkania integracyjne. Trzymam kciuki za dalszy rozwoj Creo.

były pracownik biedogramu
@Gosc 21.07.2018 04:48

XDD

anonymous

Creogram oszukuje klientów i pracowników. Obiecuje cuda na kiju a nie wynika z tego nic. Właściciel i jego wspólniczka zapewne niedługo założą nową spółkę, znajdą kolejną gromadkę ludzi których zwabią swoimi obietnicami i wizją świetlanej przyszłości by w efekcie ich oszukać i zostawić z niczym. W końcu podwinie im się noga... miejsce takich ludzi, którzy bogacą się kosztem pogrążania innych, jest w więzieniu, a nie na rynku pracy.

Gość

Cudowne miejsce pracy? Rozwój Creo? Przeciezż to firma, która WSZYStkim zalegała z kasą. Szef to kłamca i oszust, a ppracowników zbywało się obietnicami natychmiastowych wypłat. Weźcie już odejdzcie w eter albo załóżcie jakąś iinną spółkę-oszustkę.

Gość

Firma Krzak. Nie płaci pracownikom, nie płaci podwykonawcom, masakra jakaś. Janusze biznesu.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Creogram Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Przemysław

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Creogram, chętnie dowiemy się jak wyglądają benefity w tej firmie, co z dodatkami do płacy? A jaka jest atmosfera, napięta czy dość luźna? Będę niezwykle wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie, zachęcam was do publikacji nowych opinii o firmie Creogram.

Creogram Team
@Przemysław 19.04.2018 01:50

Przemysław, czy możesz odszukać ofertę pracy? Aktualnie nie prowadzimy otwartych procesów rekrutacyjnych ale chętnie odpowiemy jak wyglądała konkretna oferta. pozdrawiamy Creogram Team

Powiedzcie co się dzieje teraz w Creogram Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Zostaw opinię o Creogram Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creogram Sp. z o.o.