Creogram Sp. z o.o.

Katowice

Creogram Sp. z o.o.

Opinie o Creogram Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Creogram Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Przemysław

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Creogram, chętnie dowiemy się jak wyglądają benefity w tej firmie, co z dodatkami do płacy? A jaka jest atmosfera, napięta czy dość luźna? Będę niezwykle wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie, zachęcam was do publikacji nowych opinii o firmie Creogram.

Creogram Team
@Przemysław 19.04.2018 01:50

Przemysław, czy możesz odszukać ofertę pracy? Aktualnie nie prowadzimy otwartych procesów rekrutacyjnych ale chętnie odpowiemy jak wyglądała konkretna oferta. pozdrawiamy Creogram Team

Powiedzcie co się dzieje teraz w Creogram Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Zostaw opinię o Creogram Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creogram Sp. z o.o.