counter
3 54 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Creogram Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie
Były pracownik Nowy wpis

Ciekaw jestem czy Pan Dariusz jest dalej aktywny i mydli oczy kolejnym nieszczęśnikom? Odradzam współpracę z tą firmą! Narobicie się a pieniędzy nie zobaczycie

Oszukana Nowy wpis

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Na rozliczenie za wykonaną pracę czeka się miesiącami, o ile się doczeka. Odradzam współpracę z tymi ludźmi.

Tak2Nie
Podwykonawca Nowy wpis

nie płacą podwykonawcom, wierzytelności nieściągalne, odradzam

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak7Nie
Informacje

Bardzo poważnie zastanawiam się nad tą firma. Bardzo proszę o więcej informacji.

Tak3Nie

@Informacje

Chcesz rady? RUUUUUUUN!

Tak7Nie
@Informacje

Polecam się więcej nie interesować ;)

Przemysław

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Creogram, chętnie dowiemy się jak wyglądają benefity w tej firmie, co z dodatkami do płacy? A jaka jest atmosfera, napięta czy dość luźna? Będę niezwykle wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie, zachęcam was do publikacji nowych opinii o firmie Creogram.

Tak1Nie

Creogram Team
@Przemysław

Przemysław, czy możesz odszukać ofertę pracy? Aktualnie nie prowadzimy otwartych procesów rekrutacyjnych ale chętnie odpowiemy jak wyglądała konkretna oferta. pozdrawiamy Creogram Team

Tak10Nie1
@Creogram Team

Stanowisko: Ninja. Specjalizacja: ukrywanie firmy przed wierzycielami. Huehuehue :D

Tak10Nie
@Adam Nonim

Stanowisko Czarodziej - czary mary, pan Dariusz, zaczyna mieć koszmary

Tak11Nie

To oni jeszcze żyją? Skarbówka ich nie dopadła i długi? Mam dowcip: - jak długo można pracować w Creogram? - długo, długo, długi, długi, długi Pan Dariusz powinien dawno siedzieć za kratkami za swoje przekręty, kłamstwa i niwyplacanie pensji.

Gosc

Co napisac jesli nie wyjatkowe miejsce pracy? Ludzie genialni, kreatywni. Praca tworcza z duza doza wolnosci. Fantastyczne wyjazdy i spotkania integracyjne. Trzymam kciuki za dalszy rozwoj Creo.

@Gosc

Nie wiesz co napisac, napisz prawde, a nie opowiadasz dyrdymaly jak w Wiadomosciach. Creo ni ma. Bylo milo, ale sie spieprzylo. Pozostal gruz i niezaplacone faktury. Tylko iMacow i xboxa zal.

Tak4Nie
Adam Nonim

Widze czyszczonko profilu bylo. Oj nieladnie, nieladnie. Kto administruje ta strona, ze z miesiaca na miesiac niepochlebne komantarze znikaja? Creogram ledwo zipie. Niedlugo bedzie mial swoje swieto. Swieto zmarlych huehuehue :D A tak serio to Creo cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem nie klientow, a instytucji panstwowych typu ZUS, US, PIP. Cala gora zaleglosci wzgledem pracownikow i wspomnianych ZUSow i skrabowek. P. Darko sie ukrywa, nie odbiera telefonow, nie odpowiada na maile. Pracownicy, ktorzy 'nierzetelnie' postapily wobec firmy, to po prostu pracownicy, ktorzy mieli dosc klamstw, czekania na wyplaty i obietnicy zlotych gor pod warunkiem, ze sie bedzie napiepeprzalo za trzech. Nierzetelnosc to zlozenie wypodziedzenia albo robienie freelance'ow zeby bylo co do garnka wlozyc. Taka to historia. Wpadnij do Creo. Umocz sie w bagnie juz dzis.

Tak10Nie
Gosc

Wspolprace z firma Creogram oraz panem Dariuszem Lamot oceniam bardzo pozytywnie. Zal czytac anonimowe opinie osob, ktore skadinad wiem, ze postapily wobec agencji nierzetelnie i to delikatnie mowiac. Coz takie czasy, internet “przyjmie” wszystko:/

Tak3Nie5
gosc w dom
@Gosc

anonimowy komentator z internetu ma żal o anonimowe opinie XDDD

Tak8Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Creogram Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Tak4Nie2

Powiedzcie co się dzieje teraz w Creogram Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

TakNie4

Zostaw merytoryczną opinię o Creogram Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Creogram Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Porcelanowa 23