Creogram Sp. z o.o.

Katowice

Creogram Sp. z o.o.

Opinie o Creogram Sp. z o.o.

Informacje

Bardzo poważnie zastanawiam się nad tą firma. Bardzo proszę o więcej informacji.

@Informacje 20.09.2018 15:55

Chcesz rady? RUUUUUUUN!

@Informacje 20.09.2018 15:55

Polecam się więcej nie interesować ;)

Przemysław

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Creogram, chętnie dowiemy się jak wyglądają benefity w tej firmie, co z dodatkami do płacy? A jaka jest atmosfera, napięta czy dość luźna? Będę niezwykle wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie, zachęcam was do publikacji nowych opinii o firmie Creogram.

Creogram Team
@Przemysław 19.04.2018 01:50

Przemysław, czy możesz odszukać ofertę pracy? Aktualnie nie prowadzimy otwartych procesów rekrutacyjnych ale chętnie odpowiemy jak wyglądała konkretna oferta. pozdrawiamy Creogram Team

@Creogram Team 19.04.2018 11:03

Stanowisko: Ninja. Specjalizacja: ukrywanie firmy przed wierzycielami. Huehuehue :D

@Adam Nonim 24.10.2018 14:54

Stanowisko Czarodziej - czary mary, pan Dariusz, zaczyna mieć koszmary

To oni jeszcze żyją? Skarbówka ich nie dopadła i długi? Mam dowcip: - jak długo można pracować w Creogram? - długo, długo, długi, długi, długi Pan Dariusz powinien dawno siedzieć za kratkami za swoje przekręty, kłamstwa i niwyplacanie pensji.

Gosc

Co napisac jesli nie wyjatkowe miejsce pracy? Ludzie genialni, kreatywni. Praca tworcza z duza doza wolnosci. Fantastyczne wyjazdy i spotkania integracyjne. Trzymam kciuki za dalszy rozwoj Creo.

@Gosc 21.07.2018 04:48

Nie wiesz co napisac, napisz prawde, a nie opowiadasz dyrdymaly jak w Wiadomosciach. Creo ni ma. Bylo milo, ale sie spieprzylo. Pozostal gruz i niezaplacone faktury. Tylko iMacow i xboxa zal.

Adam Nonim

Widze czyszczonko profilu bylo. Oj nieladnie, nieladnie. Kto administruje ta strona, ze z miesiaca na miesiac niepochlebne komantarze znikaja? Creogram ledwo zipie. Niedlugo bedzie mial swoje swieto. Swieto zmarlych huehuehue :D A tak serio to Creo cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem nie klientow, a instytucji panstwowych typu ZUS, US, PIP. Cala gora zaleglosci wzgledem pracownikow i wspomnianych ZUSow i skrabowek. P. Darko sie ukrywa, nie odbiera telefonow, nie odpowiada na maile. Pracownicy, ktorzy 'nierzetelnie' postapily wobec firmy, to po prostu pracownicy, ktorzy mieli dosc klamstw, czekania na wyplaty i obietnicy zlotych gor pod warunkiem, ze sie bedzie napiepeprzalo za trzech. Nierzetelnosc to zlozenie wypodziedzenia albo robienie freelance'ow zeby bylo co do garnka wlozyc. Taka to historia. Wpadnij do Creo. Umocz sie w bagnie juz dzis.

Gosc

Wspolprace z firma Creogram oraz panem Dariuszem Lamot oceniam bardzo pozytywnie. Zal czytac anonimowe opinie osob, ktore skadinad wiem, ze postapily wobec agencji nierzetelnie i to delikatnie mowiac. Coz takie czasy, internet “przyjmie” wszystko:/

gosc w dom
@Gosc 06.10.2018 03:58

anonimowy komentator z internetu ma żal o anonimowe opinie XDDD

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Creogram Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Powiedzcie co się dzieje teraz w Creogram Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Zostaw opinię o Creogram Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creogram Sp. z o.o.