Electra Engineering Sp. z o.o.

Adres: Janka Wiśniewskiego 20 lok. 404, 81-969 Gdynia

NIP: 9581672288 KRS: 0000603396

Electra Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Electra Engineering Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Norbert
 Opinia

A może ktoś mi podpowie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Pracujacy
 Rekomendacja
@Norbert 16.05.2019 19:08

Mają oferty pracy w Niemczech i w Polsce.

Piotrek
 Opinia

Firma spoko. Wypłaty ok bez opóźnień. Brak zastrzeżeń.

Nieznajomy
 Opinia

Jak nazywała się wcześniej ta firma ??

Pracujacy
 Rekomendacja
@Nieznajomy 30.09.2018 12:59

Firma tak jak nazywa się dziś nazywała się wcześniej. Nie jest to „krzak”

Marek
 Opinia

Słyszałem, że firma jest super pracodawcą!!!

Tadek W
 Opinia

Firma jest w porządku, wypłacają pieniądze, z tego co wiem to już nie ma opcji na pracę w Norwegii. ale projekty w Niemczech są i wypłacają wszystko jak należy.

Byly pracownik
 Opinia

Oszusci obiecuja wiele i na tym koniec. Wyplaty w ratach . Obiecuja umowe ale jej nie daja. po zakonczeniu wspulpracy nie wyplacaja zaleglych pieniedzy. Miesiac przepracowany wyplacaja za kazdy statek osobno przez kolejne conajmniej 2 miesiace. Nie polecam i prosze nie zwracac uwagi na ta firme.Brak gwarantowanych godzin pracy. Praca w stoczni Nauta Gdynia

Byly pracownik
 Opinia

Panowie dajcie sobie spokój z ta firma. Klamstwa na kazdym kroku. Zaczynajac od Pani z Polski ktora jest tylko od tego by wyslac wasze Cv do Norwega. A Norweg wszystko zrobi i powie by was zatrzymac w Norwegii. Brak gwarantowanych godzin i warunki socjalne tragedia. Teraz szukaja ciesli do remontu kuchni dla pracownikow. Pomieszczenia (pokoje)mieszcza sie nad stajnia dla Koni. Bo tanio. Jednym slowem porazka.

Zostaw opinię o Electra Engineering Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electra Engineering Sp. z o.o.