Opinie o Aelia Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aelia Gdańsk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aelia Gdańsk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aelia Gdańsk w Gdańsk

Monkybiznes

Czy Tam Pracują Tęczowi ? Słyszałem, że oni najwięcej mieszają w grupie. Podobno obgadują najwięcej.

xero
@Monkybiznes

To Prawda. Pracowałem z takim jednym w innym sklepie. Oni przekraczają wszystkie granice ! Taka to 1 % populacja! Nie mówić nic przy nich. Wredne i fałszywe środowisko! A kierownik to już totalne nieporozumienie! nie życzę nikomu!

LW
@xero

Widocznie sam musiałeś być fałszywy, najczęściej są to najbardziej pogodne osoby, które zawsze cię wysłuchają i pomogą. W Aelii GDN jest kilku owszem, nie znam sympatyczniejszych chłopaków niż oni :)

Xxxx
@xero

Tez tam pracowałem. Bez przesady. Skąd te wrogie nastawienie do gejów?

nonyms

Pracowałem w tej firmie na lotnisku w Gdańsku. W skrócie powiem tak - wymagania stawiane przez kierowników są zdecydowanie nie adekwatne do profitów i wysokości wynagrodzenia. Ludzi na stanowiskach kierowniczych od groma, a mimo to organizacja pracy w tej firmie stoi na fatalnym poziomie. Pierwsze trzy miesiące pracy funkcjonujesz bez przepustki, która umożliwia swobodne poruszanie się po lotnisku. Bez niej nie możesz iść nawet samemu do kibla, a musisz się łaskawie prosić kogoś z wielmożnych kierowników czy możesz spuścić ciśnienie z kija. Taka sama sytuacja tyczy się np wyjścia z pracy czy na przerwę (w najlepszym wypadku idziesz na pomieszczenie socjalne, w najgorszym siedzisz w biurze (jeśli jest siedzenie, bo bywa i tak, że spędzasz przerwę siedząc na kafelkach, bo takowych krzesełek nie ma). Poza tym multum sztucznych i fałszywych ludzi. Dużo napuszonych warszawiaczków na stanowiskach kierowniczych, którym totalnie się (usunięte przez administratora) w głowach (usunięte przez administratora) Warto także nadmienić wielką rotację w firmie. Ludzie zwalniają się na potęgę, więc o czymś to świadczy. Trudno jednak się nie zwolnić z pracy w której zarobisz 1500-1700 zł, a pracujesz na kilka zmian (zmiany są począwszy od 4 rano, na 22 kończąc). Współczuje mimo wszystko niektórym ludziom, bo mimo wszystko można tam również spotkać ludzi normalnych, miłych i sympatycznych(usunięte przez administratora) Są to naprawdę fajni ludzie i mimo znacznie wyższych stanowisk niż ten plebs z sali, nie odczujesz w żadnym stopniu, że się wywyższają.

Pauli
@nonyms

A czy kierownik Gdańska nie jest przypadkiem z Warszawy? Czy ta osoba nie ma bliskich relacji z kierownictwem Firmy?

Robert

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Aelia. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? @Mango, premia jest w każdym miesiącu? Czy łatwo ją wyrobić?

Mango
@Robert

Odnosnie premii - tak, kazdego miesiaca uznaniowa premia jest przyznawana ktorą wyrabia caly dział np. AGD czyli alkohol i papierosy lub PC czyli perfumy i kosmetyki/kremy. Na te premie sklada sie frekwencja, to zmaczy jesli jeden dzien na L4 jestes obcinaja Ci 50% premii. Za nocki doliczają pare groszy. Jaki bonus komu przypadnie to zalezy od "widzimi się" dyrektora. 50 zlotych to dodatek za prace w swięta jak w 03. maja.

VS
@Robert

Godziny pracy w aelia duty free: 4.00 - 12.15 4.30 - 12.45 6.00 - 14.15 9.00 - 17.15 11.45 - 20.00 13.45 - 22.00 22.00 - 06.15

anoumous
@VS

Zazdroszczę godzin pracy. One są różne w zależności od działu na którym się przebywa. Na sklepach KRK2,KRK4,KRK5 jest to średnio 10 godzin czyli np. 4-14. Na ATG trochę lepiej bo 9,5 h. Rzadkością jest to, że zaczyna się o czwartej a kończy się pracę o 12.30. Godziny podane powyżej to prawdziwy luksus

Led zeppelin

Rotacja maxx na lotnisku. O czymś to swiadczy. Na trzy miesiace waeto speóbować. Plus to brak nadgodzin, gdyż w W-wie aelia za mobbing i nadgodziny sprawe miala w prokuraturze, gazety o tym pisały. Dyrektor aelii symparyczny.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Aelia Gdańsk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
bubus

nie wiem jakim trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować. Aelia Kraków Balice- tragedia. Zwykły obóz pracy, rygor i chamstwo,. Traktowanie pracownika jak śmiecia. Marna płaca jak na wstawanie na 4 rano, jak sie spóźnisz minute to obetną Ci pensję. Straszny młyn, nie możesz iść na przerwe kiedy chcesz, wody sie napić też nie za bardzo bo już ktoś wywraca oczami że chcesz sie napić a nie "zapieprzasz"jak wszyscy, a jak masz 5 minut to końca pracy to bierzesz mopa albo miotłe i w garniturze podłogi myjesz. Kierownictwo masakra, pryszczaci wieśniary i wieśniaki z okolic Balic. Jak chcesz się poniżać i czuć się jak śmieć , to AELIA jest doskonałym miejscem dla Ciebie !!

Ailea4

Jako konsultantka kosmetyczna jesteś numerem, więc wszystko co sprzedajesz nabijasz na siebie i potem rozliczają - mało tego każdy nosi naklejki z numerem i musi przy kliencie np. sprzedając krem kleić na opakowaniu swój numer na co klienci często patrzą z politowaniem a niektórzy nawet komentują,(usunięte przez administratora) - ciśnienie na parametry - nie liczy się to ile robisz na sklepie, czy tyrasz przy towarze, dbasz o ekspozycję itp. Liczy się tylko to ile sprzedajesz. W biurze regularnie wywieszane słupki i zestawienia tak by uwydatnić wyścig szczurów. - pełna i ciągła inwigilacja - sklep jest przesycony ilością kierownictwa - na każdy dział przypada kierownik który kontroluje, na sklepie ciągle buszują kierownik sprzedaży i kierownik administracji by czepiać o wszystko(usunięte przez administratora) - plus miesiecznie 10 zl i 24 grosze ekstra placone za nocki; Powodzenia.

Amelia

Czy faktycznie w Aeli Gdańsk kierowniczki są takie chamskie? Czy mobbing w pracy jest na początku dziennym? Zastanawiam się, czy aplikować na stanowsko sprzedawcy, ale opinie o kierowniczkach odstraszają.

A.
@Amelia

Jak zamiast pracować stoisz i kleisz głupa to nawet święty by nie wytrzymał. A kierowniczki jak wszędzie jedne fajne drugie trochę mniej

X

Bo jak się przychodzi do pracy i myśli, że będzie się stać i pachnieć a nie pracować i wyobraża sobie nie wiadomo co... myślę że takie opinie piszą ludzie co się do tarcia chrzanu tylko nadają. Pracowałam chwilę i było ok. Obowiązywały pewne zasady, których trzeba się trzymać i tyle. Jak ktoś prawidłowo wykonuje swoje obowiązki a nie się opierdziela to nikt o nuc pretensji nie ma. Jedyne męczące to godziny pracy. A tak premie są, ubezpieczenie jest, medicover też. Na rano i po wieczorenej zmianie taxi za free lub karta parkingowa jeśli się jeździ autem.

Byly pracownik

Marna wypłata za dziwne godziny pracy jak czwarta rano i nocki. Atmosfera fatalna, gdyz od zastepców kierownika się roi, to młokosi spod Warszawki ktorzy wywyższają sie, a kompetencji im brak. Nie polecam tej pracy nikomu.

Maks

Lagardere to to samo co Aelia. Zmieniona nazwa poprzez zniszczony PR w zwiacku z pozwami sądowymi. Codziennie stosują mobbing. Smutne.

Mrs.bmky

W AELIA Duty Free stoi się cały dzień, bo nie wolno usiąść, przełożeni tobą pomiatają, wszyscy tam skarżą się na mobing. Łamane jest prawo pracy np. jeśli chodzi o czas pracy. Nadużycia są tam na porządku dziennym np. gdy nie wypuszcza się pracownika na przerwę przez cały dzień. Jak się jest na drugim, mniejszym sklepie to lepiej założyć sobie pampersa, bo wyjście do toalety graniczy z cudem, można też nie pić tyle że panuje tam taka temperatura że w ogóle robi się słabo. Niestety na wiatrak się nie doczekaliśmy. Rotacja pracowników jest ogromna, gdy tylko ktoś znajdzie coś lepszego ucieka stamtąd od razu. Pracownicy niby zatrudnieni na stanowiskach sprzedawców a pracują np. rozdając ulotki.

Zostaw merytoryczną opinię o Aelia Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Aelia Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Aelia Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Aelia Gdańsk