Opinie o Ocean Events Sp. z o.o. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ocean Events Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ocean Events Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocean Events Sp. z o.o. w Warszawa

Ile mozna Nowy wpis

Ciekawe skad wiesz, ze spolka wykazuje przychody? Bo z tego co ja wiem to od roku nie zarobila nic. A dzialajac na szkode firmy tylko pogarszasz sytuacje. Zakladanie kolejnych firm wskazuje tylko na to, ze probuja robic wszystko, zeby zarobic jakiekolwiek pieniadze, (niestety przez ta spolke jest to juz niemozliwe przez zniszczone imie). Czy zastanawialiscie sie kiedys nad tym? Czy tylko probujecie wywalic swoja zlosc nie myslac o tego konsekwencjach? Wierzcie lub nie, ale to wlasnie wy doprowadzacie do tego, ze nikt nie dostal swoich pieniedzy. Jak tak dalej pojdzie to nigdy ich nie otrzymacie, bo to sa tylko ludzie, ktorzy nie sa niesmiertelni. Ps. Prosze nie dopisywac tutaj watkow o klubie tanca, ktory nie jest zwiazany z ta sytuacja i nie jest "kolejna firma"(usunięte przez administratora), bo istnial na wiele lat przed tym i nikt z nich w nim w tej chwili nie dziala.

Wanda Nowy wpis

(usunięte przez administratora) @Waldi, niestety nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w Ocean Events. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie w firmie?

Waldi

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

• Jak się pracuje w Ocean Events Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ocean Events Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ocean Events Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 73 ocen.

Ocean Events Sp. z o.o.