ElektroJar

Olsztyn

Opinie o ElektroJar

Wszystko OK.

Zleciłem wykonanie instalacji elektrycznej oraz kamer w moim domu jednorodzinnym. Pomimo że jestem wymagającym klientem, to montaż poszedł sprawnie a ja jestem bardzo zadowolony.

Sandra

Chciałam żeby sprawdził mi instalację elektryczną, bo płacę zbyt wysokie rachunki. Usłyszałam krótki wykład na temat tego co już wiem (faktura - jak czytać itp.) Nic nie sprawdził, bo uznał że wszystko jest ok. a nie jest. Zdecydowanie nie polecam

do sandry
@Sandra 13.09.2016 13:15

Oczywiście nie zgadzam się z Pani opinią. Po sprawdzeniu Pani rachunków za energię, co w pierwszej kolejności powinno się zrobić, nie zauważyłem anomalii w chociażby "kradzieży prądu" co mi Pan sugerowała. Proszę kontrolować zużycie energii to będzie Pani płaciła mniejsze rachunki, które w mojej opinii są w normie. Płaciła Pani około 60 zł brutto za zużyte kWh! Następne pozycje to dodatkowe opłaty, które wynikają z umowy z zakładem energetycznym! Jeżeli Panią stać to proszę wymienić wszystkie urządzenia na klasę A+++, to miałem Pani powiedzieć?!! Zanim Pani kogoś oceni - oczerni, to proszę chociażby trochę się rozeznać a pretensje mieć do ZE Energa. Proszę wpisać sobie w google "Energa i duże rachunki", może wtedy Pani coś zrozumie

budujący dom

Sprawnie i szybko wykonana instalacja, właściciel pomocny w udzielaniu porad.

budowa domu

wszystko ok polecam

inwestor

Mimo że znam się na instalacjach elektrycznych, wolałem zlecić to elektrykowi. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Jarka, ten człowiek naprawdę posiada dużą wiedzę. Polecam!

maciek_jonkowo

Polecam współprace z tym elektrykiem, za darmo doradził i wykonał mi instalacje.

elwira

Pan Jarosław poprawiał u mnie instalacje, którą wcześniej nieudolnie wykonał pseudo fachowiec . Polecam.

mirosław gutkowo

Pan Jarosław wykonywał u mnie w domu instalacje elektryczną, z której jestem zadowolony. Jest to bardzo kreatywna osoba, z wieloma pomysłami. Oprócz instalacji elektrycznej wykonał mi automatykę domu min. zdalne sterowanie domem orazinstalacje alarmową wraz z kamerami. Szybko, rzetelnie pomimo że weekendami jeździł do Gdańska bo tam studiuje.

ja
@mirosław gutkowo 29.03.2014 11:10

Jarosław
@ja 06.06.2017 12:21
Pan Jarosław albo informuje klienta na "dzień dobry", że studiuje w Gdańsku; albo sam sobie wystawia dobre opinie :-)...

Witam jednego z "gn-Knotów", bo zapewne nim jesteś. Otóż powyższemu inwestorowi zależało na czasie i pytał czy możemy realizować montaż również w weekendy, a ja będąc szczerym człowiekiem w przeciwieństwie do Was, poinformowałem inwestora o stanie faktycznym, czyli o tym że niestety w weekend nie pracuje, ponieważ studiuje w Gdańsku.

Zostaw opinię o ElektroJar - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElektroJar