Opinie o Elmas Sowa Pawlak sp.j. w Zakręt

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elmas Sowa Pawlak sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elmas Sowa Pawlak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas Sowa Pawlak sp.j. w Zakręt

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i zgodzę się że wynagrodzenie zawsze na czas. Co z tego że na umowie co innego, reszta na lewo pod stołem. Szefostwo nie uznaje czegoś takiego jak kodeks pracy, wszelkiego rodzaju urlopy na żądanie, zwolnienia lekarskie są dla nich niedopuszczalne. Jest wiele stanowisk pracy w tej firmie, być może niektórzy są traktowani lepiej, inni gorzej. Ja ogólnie bardzo nie polecam z wielu względów. Lepiej poszukać uczciwego pracodawcy.

Krystyna
@Anonim

Możesz napisać coś więcej o tym L4? Co jeśli ktoś się pochoruje? Nie może iść na zwolnienie? Po powrocie czeka wypowiedzenie? Daj proszę znać

Jak czytam negatywne opinie na temat tej firmy, to myślę że tylko konkurencja mogła to napisać. Pracowałem osiem lat i zrezygnowałem tylko z powodu przeprowadzki. Ludzie pracują tam po kilkanaście lat, także to o czymś świadczy. Wypłata zawsze na czas, pracownicy się lubią wzajemnie. Co dla mnie ważne, auta ciężarowe regularnie wymieniane na nowe.

Hanna
@Marek

Fajnie, że firma oferuje premie, to dla większości główny motywator do pracy. Ciężko wyrobić taka premie? Jakie to kwoty? Zastanawiam się czy to kilka czy może kilkanaście stówek. A jakieś inne dodatki, np jak firma podchodzi do tematu świąt?

Bartek

Pracowałem wiele lat super atmosfera w pracy, pensja zawsze była na czas.

Arnold

Na jakim stanowisku?

W ub. roku pisano tu, że firma na tamten moment nie szykowała rekrutacji żadnych. Ma się to zmienić w najbliższym czasie? Lata temu było ogłoszenie dla specjalisty ds. sprzedaży w hurtowni, taka praca by mi odpowiadała. Zaciekawiła mnie ta wzmianka o wysokich prowizjach, ile procent od sprzedaży jest zapewniane? Oprócz tego są w firmie jakiekolwiek benefity pozapłacowe?

Zadowolony Nowy wpis

Pracuję od 4 lat jako sprzedawca i polecam. Jeśli ktoś liczy na pracę w której siedzi i tylko klika w klawiaturę to się tu nie odnajdzie. Mi pasuje różnorodność zadań i atmosfera.

Artur Nowy wpis
@Zadowolony

To co takiego masz do roboty, jako sprzedawca? Zabrakło też całkowicie wzmianki o pieniądzach. Jeśli z pensji też jesteś zadowolony, to co stoi na przeszkodzie, by wyjaśnić, ile tu płacą?

Zadowolony Nowy wpis
@Artur

Przyjmuję dostawy od producentów, przygotowuję drobne materiały na dostawy do klientów, wychodzę na magazyn uzgodnić różne rzeczy z magazynierami lub kierowcami. Nic o pensji nie pisałem, bo nie miałem zamiaru się na ten temat wypowiadać, ale faktycznie mi odpowiada. Wiem też, że aktualnie pracodawca nie poszukuje osób na to stanowisko, bo rozmawiamy o takich rzeczach w firmie.

Jeśli nie pomylił się piszący tu w kwietniu o super atmosferze i pensji na czas, to umieram z ciekawości, by się przekonać, ile da się zarobić podstawy oraz premii na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec w hurtowni materiałów budowlanych? Nie żeby w tej chwili kogoś szukali. Ale może na przyszłość to się przyda. A gdy wystawiali anons kilka lat temu na to handlowe stanowisko, to nic nie wspominali o kwotach. Zamiast tego było o zgranym zespole, niezbędnych narzędziach pracy, typu auto służbowe i deklaracja o atrakcyjności wynagrodzenia, podzielonego na część stałą oraz prowizyjną.

Bartek

Pracowałem wiele lat super atmosfera w pracy, pensja zawsze była na czas.

Helena
@Bartek

Uwielbiam wpisy o dobrej atmosferze, bo to zawsze jest miło iść do pracy. Są jakieś fajne imprezki czy wyjazdy firmowe dla pracowników? Lubią razem spędzać wolny czas i integrować się? Firma dba też i o to?

Arnold

Na jakim stanowisku?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Elmas Sowa Pawlak sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pracuję od trzech lat i nie mam większych zastrzeżeń. Oczywiście, jak wszędzie, nie wszystko mi w 100% odpowiada, ale na pewno nie zamierzam zmieniać pracy.

Aaa

A konkretnie to co jest nie tak? Jak wygląda tu zaplecze pracownicze? Jakaś kantyna, socjalka z wyposażeniem kuchennym i meblami do jedzenia? Jak to wygląda pod tym kątem, jest miejsce do odpoczynku?

E.Ladio

Pracodawca oferuje solidne warunki pracy i dostarcza wszystkie niezbędne "narzędzia" do jej wykonywania. Jestem zszokowany negatywnymi ocenami i wyobrażam sobie, że takimi wpisami dzielą się pracownicy pokroju Pana (usunięte przez administratora)

Blondi
@E.Ladio

A jak z tym wynagrodzeniem pod stołem co tu pisali? Co w przypadku L4 przy takiej umowie? Firma płaci od najniższej czy dokladają?

Krystyna
@Anonim

Łukasz
@Marek

To aż żal się przeprowadzać, skoro tak dobrze było. Jaką miałeś na koniec wypłatę i czy była jakaś odprawa dla pracownika z tak długim stażem pracy?

@Łukasz

Dostałem regularną wypłatę, odprawy nie było, jedynie premia którą właściwie zawsze dostawałem, wiec w sumie traktowalem ta część pensji jak normalną wypłate.

Hanna

Były

Uważajcie na tą firmę, zwykli (usunięte przez administratora) Został im nawet spalony samochód ciężarowy, można się tylko domyślać dlaczego.

Łukasz
@Były

Nie jestem pirotechnikiem tylko magazynierem, więc nie zamierzam snuć domysłów. Jeśli coś wiesz o warunkach pracy w tej hurtowni materiałów budowlanych, to napisz proszę, jak płacą i czy na czas? Bo czytam tu opinie ludzi, zgłaszających problem w tej materii. Czy to powód, że podpisujesz się, jako Były?

Łucja

Rozglądam się za pracą na stanowisku specjalista ds sprzedaży, weszłam tu poczytać opinie. Trzy lata temu proponowali na tym stanowisku umowę o pracę, podstawę plus prowizje i niezbędny sprzęt w tym samochód służbowy. Może ktoś pracuje na tym stanowisku i orientuje się co oferuje obecnie firma? Widzę, że pisaliście, że nie wypłacili wam pieniędzy za okres próbny. Ile trwa w firmie okres próbny? Czy komuś jeszcze zdarzyło się nie otrzymać wynagrodzenia?

Pracowałem w tej firmie przez trzy tygodnie i niestety nie zostałem ubezpieczony więc zrezygnowałem. Właściciele stwierdzili więc że nie należą mi się żadne pieniądze za wykonaną pracę i nie zapłacili za ten okres wynagrodzenia. Z racji moich doświadczeń z tą firmą odradzam wszystkim jakąkolwiek współpracę z tą firemką.

Kandydatka

O widzę że nie jestem jedyna z którą po okresie próbnym nie nawiązali współpracy. Myślę że to strategia tej firmy. Także nie wypłacili za ten okres wynagrodzenia.

Firma Elmas Sowa Pawlak sp.j. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Kierowca. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Rzeczywiście byłem na rozmowie ogłoszenie z olx ale zaproponowali mi pracę po 9 godzin w tym plac. Kiedy doszliśmy do warunków finansowych okazało się że proponują najniższa krajowa na umowie a resztę do ręki bez podatku nie przekonali mnie ostatecznie nie podjąłem tej pracy

Firma ktora przez lata wykorzystuje pracownikow. Nie dbaja o podstawowe rzeczy dla pracownikow np. o toaletę ani o biezaca wode. Woda do mycia rak jest pobierana z banki w ktorej mnoza sie bakterie. Biezacej wody brak. Smroď brod i ubostwo. W Jankach to totalny (usunięte przez administratora) brak organizacji. Obsluga klienta pozostawia wiele do zyczenia (klient czeka 20min na fakture) kierownik ktoremu brakuje oglady i kultury. Masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas Sowa Pawlak sp.j. - Zakręt

• Jak się pracuje w Elmas Sowa Pawlak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas Sowa Pawlak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmas Sowa Pawlak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmas Sowa Pawlak sp.j.
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Lubelska 32
    05-077 Zakręt