P.H.U Mares

Włocławek

Opinie o P.H.U Mares

Gosc

Kiedy wkoncu Pan Ryszard zwolni tę okropną babę Grażynę która traktuje firmę jak swoją własność. Przy tym kręci na boku kasę od nowych firm.

adam. z

a co z kierownikami gdzie sie podziali a polnej z torunskiej, z hurtowni olei itd. tacy uczciwi byli ponoc

Były pracownik P.H.U "Mares"
@Adam.Z 26.05.2017 10:53
O wieslawa nie widac go na polnej

Nie mam bladego pojęcia, aż takiej wiedzy nie posiadam.

wojtek
@Były pracownik P.H.U "Mares" 07.06.2017 12:16
Nie mam bladego pojęcia, aż takiej wiedzy nie posiadam.

jest na pchli, targu awansował;)

Były pracownik P.H.U "Mares"

Spędziłem w tej firmie dość sporo czasu... Nie był to czas stracony, ale człowiek po dłuższym okresie dostawał furii. Zacznijmy od minusów :) Otóż podejmując pracę na stacji paliw tej firmy musisz liczyć się z tym, że jeśli coś więcej potrafisz na pewno Cię zajeżdżą jak kobyłę na westernie :) Musisz liczyć się też z tym, że jeśli nie będziesz wykonywał zadań to ktoś Cię podkabluje do kierownictwa. Kilka razy przeciwstawisz się kierownictwu z przyczyn prywatnych - np. kierownik prosi Cię o to abyś został w pracy kilka godzin dłużej bo pracownik który ma Cię zmienić nagle wyjechał, a Ty się nie zgodzisz - to możesz być za to wyrzucony. Nie zrobisz dobrego wyniku tajemniczego klienta - też możesz liczyć się z pożegnaniem z tą firmą. Co chwile jakieś zmiany - zmiana kierownictwa była średnio co rok. Jeśli chodzi o pracowników to też są spore rotacje. Będąc pracownikiem sporo ludzi się przewinęło przez tą firmę i ludzie którzy byli już wyszkoleni i na prawdę byli dobrymi "fachowcami" zostawali wyrzucani tylko dlatego, żeby stażyści mogli przyjść. Kolejny przykład: były sytuacje gdzie kasjerki, które obsługiwały klientów perfekcyjnie były wyrzucane przez "widzi mi się" Pani Dyrektor. A na miejsce jednej pani przyszła taka, która zapewne do tej pory obsługuje klientów z zapiskami obsługi kasy fiskalnej. Po prostu totalne dno. Najlepsi to byli klienci, którzy mówili, że znają właścicieli firmy i pójdą na skargę, że na przykład źle go obsłużyłeś czy też odpyskowałeś jak był dla Ciebie niemiły. Głównie takie groźby kończyły się tylko gadaniem. Sporym minusem też jest oddawanie za braki. Na innych stacjach jest tak, że oddajesz tylko za braki co są za ladą - fajki, wódka. Niestety gdy zbliżała się inwentaryzacja w tej firmie ludzie musieli oddawać za wszystko. Zdarzało się, że nawet za gazety które były zdane, a ktoś ich po prostu nie wycofał ze stanu. Reasumując podejmując pracę w tej firmie musisz liczyć się z tym, że będziesz wykorzystywany na każdy sposób tylko po to żeby inni mieli dobrze, będziesz musiał oddawać hajs za braki i najważniejsze.... że możesz być wyrzucony w każdej chwili. Jedyny plus tego wszystkiego - wypłata zawsze na czas - o ile można to nazwać wypłatą.... prędzej jałmużną....

q
@Były pracownik P.H.U "Mares" 10.05.2017 16:20

Bardzo rzeczowa i konkretna opinia. Co do podejścia do pracowników to wynika to z doświadczeń ludzi zarządzających. W określony sposób doszli do pieniędzy więc...

Ksiegowa z wiekszym cycem niz myslisz;-)

Grazynko zyczymy bujania przez te dni przynajmniej dwoch jaj. Tesc gdybys chciala wspomoze ciebie nawet kociakami. Bywaj bo podobno po bujaniu wyladujesz....Twoj Zespol

Paulina

Jak wygląda ścieżka kariery w P.H.U Mares?

Menstos i wszystko jasne

Dziadostwo. Dziadówka szefówka.

???
@Maryla 20.01.2017 13:36
Dziadostwo. Dziadówka szefówka.

Ha ha ha .. dobre.. dziadówka .. bo się zadaje z dziadem?

Ziuta

Juz do domku? A nagodziny?

ja
@Ziuta 31.10.2016 16:07
Juz do domku? A nagodziny?

już nie potrzeba zostawać :)

Am

No ja nie wiem jak teraz wygląda handel, ale chyba znośnie

Seba

Dawna pracownica podobno mowila ze na ...........pieczatki nie graja. Zadayma szukaja pieczatek. Mówia ze tymi bursztynami dyrektor handlowa od rana bedzie czaskac pieczatki - lapka

bardzo ciekawa

Zwolnili Grażynkę czy sama odeszła?

Bystry
@bardzo ciekawa 16.09.2016 17:14
Zwolnili Grażynkę czy sama odeszła?

Zajrzyj na stronę internetową i zobacz kto przestał pracować. Chyba coś Cię ominęło.

Grażynka - reinkarnacja
@Bystry 18.09.2016 17:25

Czyli znowu plota ... myślałam, że Anwil znowu skusił do prawdziwej roboty a nie machania łapkami

Bronek
@Asia 13.08.2016 20:41
Ale ja nie wiem bo tam u was jakies babsko robi zadyme, wrzeszczy nie jest zbyt milo. Ta baba jaka jest? Warto aplikowac? Asia...

Składaj, ta rozwrzeszczana baba juz nie pracuje, z tego co słyszałem od roku. Teraz jest Ok.

@Asia 13.08.2016 20:41

z tego co wiem szykują się przepychanki własnościowe a to nigdy dobrze nie wpływa na firmę.. Firma będzie istnieć na pewno.. ale kto będzie miał większość udziałów??? Może to trochę zdestabilizować firmę..

Były

A ja słyszałem ze w firmie zaczyna się źle dziać...

asia

zainteresowałam się waszą firmą ale nie wiem czy ta baba co kieruje jest fajna. czy dam rade sie dogadac. moja sasiadka zna ja mowi aby tam nie aplikowac, bo ta szefowa to nawet kanapki - sniadanie cudze zjada. az tak zle? czy aplikowwać? mozna prosic o odpowiEDZ?

Mysza

Podwyżki były, najniższej krajowej, i tego możesz się spodziewać.

Rysiek z Klanu - mały szefo

Tragedia, zatrudnili dwóch handlowców i zwolnili ich po 2 tygodniach. Są tacy, co pracują długo i mają swoją sprzedaż, po za którą nie przeskoczą, nowi nie mają szansy nic sprzedać, bo ta firma jest spalona u tylu klientów, że szok. Nawet ich dawni znajomi nie chcą z nikim z tej firmy rozmawiać - mowa o małym i dużym prezesie. Obrażają się na wszystkich.

Kadrowa
@Rysiek z Klanu - mały szefo 12.07.2016 19:37

Rysiek, weź się do roboty, to może tym razem popracujesz dłużej

AFP

I ogółem nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :D każdy pracownik to może potwierdzić :D

AFP

Powiem tylko tyle to co się dzieje w tej firmie to istna parodia :) pozdrawiam.

@ice cream 04.04.2016 12:29
To kto teraz rządzi w firmie? :) ale tak na prawdę nie ze względu na stanowisko..

W sumie to sam nie wiem kto rządzi w firmie. Mówię ogólnikowo że się pozmieniało :)

AFP

Swoją ocenę napisałem wyżej - istna parodia :) To powinno dać Ci do myślenia jak oceniam tą firmę :)

edek

Musisz kazać usunąć ten post kubie bo tak robisz.

edek

Parzy kawa wszyscy pracownicy o tobie mówią to samo zjadłaś wszystkie rozumy a tak na prawdę guzik wiesz.

edek

Prośba Kuba nie usuwaj postów bo to nie ma sensu i tak Panowie Prezesi dowiedzą się całej prawdy o firmie.

edek

Panie Prezesie może Pan przetrze oczy i zobaczy jak Panów robią w karola robią pracownicy biura. Może ja Paną otworze oczy jak parzy kawa usuwa teksty które napisałem.

edek

Super usuwacie komentarze super ale parzy kawa jest parzy kawą P. K...

e

Szanowny Panie Prezesie R.... jeszcze kierownik z Jana Pawła pracuje u Pana to wstyd.

ghost

niektórzy zarabiają ponadprzeciętnie.. a zdarza sie że leżą i pachną..

bolek

Praca jak wszędzie, trzeba zrobić swoje i tyle. Ludzie różni, ile osób tyle charakterów ( wszystkim nie dogodzisz ). Ja osobiście nie narzekam, jest ok. Zarobki na poziomie średnim ( nie najniższa krajowa , ale kokosów też się nie zbiera).

ice cream

Wyraźcie swoje opinie kto jest najbardziej przyjazny w Maresie.. mój typ - główna księgowa

a

w sprawie podwyżki to mozna rozmawiać z prezesami a nie pracownikami .. ha ha ha

lila

Witam was. Opowiem wam parę rzeczy o firmie ale musicie trochę poczekać tam tylko kadrowa jest spoko.

ice cream

Podobno zmiany sie szykują w firmie na 2016...

@ice cream 05.01.2016 08:08
Podobno zmiany sie szykują w firmie na 2016...

zmieniło się i to sporo ;)

@AFP 30.03.2016 21:16
zmieniło się i to sporo ;)

To dopiero poczatki.. będą większe zmiany jeszcze.. ale pewnie po wakacjach.. ale tak jest jak komuś sie w głowie p..rzy

Windykacja

Zyczymy swiatecznie szewowej nowej pancernej szafy. Ciekawe czy wreszcie przyniesie cos wlasnorecznie robione. I jescze zyczymy czerwonej sukienki - nowej!:)

aaaa
@Windykacja 23.12.2015 10:49

Własnoręcznie co robione??? hmmm :)

idź porozmawiaj poznaj ludzi wyrobisz sobie zdanie (fakt powierzchowne ale swoje) :)

hmmm

A to nie pani prezes rzadzi??

Huzar

Jak to kto... Pinokio Albinos

sfinks

Zagadka... kto rządzi w Maresie?

Stypendysta ZUS

A to prawda, Yaris dopina loczek i dorabia w modelingu w Panoramie?

casandra complex

straszne nic się nie zmieniło... smutne co z volvo jakieś plotki? awans ? ciąża ? upadek ? nałogi? Coś wiadomo ?

Hm:)

może prezes S powinien uporządkowac swoje życie osobiste to było by z korzyścią dla jego relacji z innymi ludźmi.. a może mu tak wygodniej?

Dluzniczka

Ale co ? Az tak zle? Prosze o szczegoly

@Dluzniczka 18.11.2015 14:21
Ale co ? Az tak zle? Prosze o szczegoly

Praca jak to praca .. każdy coś robic musi.. Tylko niektórych ludzi lepiej w życiu nie spotkać .. szczególnie jak sie zależy od nich finansowo..

on/pb

Ale umoczyliście ;-) no gratuluję ;-)

Ciekawy

A ktoś miał może okazje pracować w Vervis jako doradca energetyczny?? Bo nie wiem czy warto aplikować

Seba
@Ciekawy 31.10.2015 12:48

Nie warto. Po miesiącu zwolnią Cię bo robisz koszty.

stenia

Jak będziecie grzeczni to was Pani zabierze na kręgle, lody albo do piaskownicy ;-) ...

a

Czyli w firmie jedyna droga to zmiana pokoleniowa? Ale S. nie ma chyba następcy?:) Córka? W tej branży .. chyba inaczej sie robi interesy

Future

Wnioski to raczej rozumie sam Ariel - pełen szacunek do tej osoby, jest to jedyne z możliwych rozwiązań aby budować nową twarz oblicze firmy. Potrzebny jest czas. Trzymam kciuki za jego przyszłą politykę oraz cierpliwość. Dawne i obecne działania,szczególnie baby g. biznesowa porażka, ebol. Czasu się nie cofnie ale warto było zachować twarz, biznesowy fason nawet dołożyć 8000 zł aby utrzymać kindersztube w trakcie debilnych decyzji. Nawet lotos śmiał się. Czekamy na mądre zmiany.

M

Czy ktoś wie ile zarabia handlowiec? Słyszałem różne opinie. Stacyjniacy wk....sie, że tamtym pensje wywindowali. Chyba dąża do perfekcji.

Mecz dedykowany

A byla nawet sliczne biale polo z logo naciagnela I grali z przyjaciolmi charytatywnie z urzedow. A juz 2 lata temu inspekcja pracy interesowala sie co tam dobrego. Jednak wygrali!

Nijaka panna g

A panna gie jest rowniez uczciwa? Niszczy od srodka tak mowia dziewczyny po pracy

do "czo to"

Nie wiem co ma wspólnego komentarz dot. pana Jurka, którego postawa wskazuje na nieuczciwe podejscie wobec swojego pracodawcy do "wypominania byłemu pracodawcy samochodów i wszystkich innych spraw". Chłopie to raczej zupełnie odmienne stanowiska. Zastanów się zanim coś napiszesz. Czy ja komukolwiek cokolwiek wypominam ? Ktoś wskazuje w naszej firmie osobę nieuczciwą i warto dowiedzieć się czy jest też ktoś kto podobnie podchodzi do swojego pracodawcy. Nie wiem na podstawie czego napisałeś "byłemu pracodawcy". Straszny z ciebie jełop i patałach.

do mario

Mario moze jest wiecej takich panow Jurkow. Z czegos sie kupilo i za cos trzeba jezdzic mercedesem ;-)

mario

No pracowawca ma za uszami wiele różnych spraw.. a nie mozna o nich mówić bo co ma pieniądze i jest ponad innymi czy co?

mario

najlepszy jest jurek z magazynu jak przywieziesz nadwyżke paliwa to masz na zero a jak brak gdzie nie ma cię przy zatwierdzeniu urządzenia to na koniec masz brak i wtedy pan jurek wpisuje co do litra brak ale pięć litrów próbki to już nie odejmuje od braku trafia do jego mercedesa to są wysokie standardy w firmie zwykłe oszustwo

volvo gdzie
@mario 23.08.2015 14:04

A volvo wie o tych procederach? Moze zbiera na tort jak wyniki podskocza.....

Zostaw opinię o P.H.U Mares - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Mares