Becker Wydawnictwo Becker Mariola

Bydgoszcz

Opinie o Becker Wydawnictwo Becker Mariola

Micha

Byłam ostatnio tam na rozmowie. Właścicielka cały czas mówiła o firmie czym się zajmują. Ile będę zarabiać. Podstawa+prowizja. Na moje pytanie czy podstawa nie mogłaby być wyższa, stwierdziła że premią mogę dorobić i ona nie płaci za nic. Rządnej negocjacji. Sztywne kwoty wpisane w zeszycie. Rozmowa odbywała się przy innych pracownikach. Mało to profesjonalne. Osobiście nie polecam. Chyba że ktoś nie ma wyjścia.

Alojzy Klepka

Spamerzy, nieuczciwa konkurencja. Omijać szerokim łukiem

xtrem

Uczciwa praca - uczciwe pieniądze. W firmie ceni się pracowitość. Wypłata zawsze na czas, a bywa i wcześniej. Jeśli komuś nie chce się pracować, to lepiej niech sobie da spokój.

zadowolony pracownik

Pracuję w tym wydawnictwie już 8 miesięcy i nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Wypłata jest zawsze na czas. Każdy zna swoje zadania i z nich jest rozliczany, ale to chyba dla dorosłych osób żadna nowość. Z szefową można się dogadać czy o wolne czy o inne sprawy. Biuro jest funkcjonalne i czyste, więc przyjemnie się tu pracuje.

Zniesmaczona

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Już na początku ma się wrażenie, że szefowa coś miesza, kręci, nie odpowiada wprost na pytania. Okres próbny na umowę o dzieło, żadnej podstawy, tylko prowizja od zdobytych klientów. Po tym okresie umowa o pracę z podstawą 1200 zł. Wynagrodzenie płatne gotówką do ręki, w dodatku na raty. Jak to szefowa ujęła "powinna być do 10-tego każdego m-ca, ale bywa różnie...Za to cały czas powtarza: "u nas jest jak w rodzinie". To super, tylko, że ja rodzinę już mam, a szukam stabilnej pracy. Samo pomieszczenie przyprawia o klaustrofobię, jakiś garaż bez okien, no ok 3 małe lufciki przy suficie, ale i tak ciemno. Maciupeńkie boksy niczym w telemarketingu zaopatrzone w lampkę. Osobom bez większych wymagań mogą warunki odpowiadać, mi osobiście śmierdzi to na kilometr...

zatroskana

Proponuję bardzo uważać na tą firmę. Szefowa na początku niby spoko, później wychodzi szydło z worka. Gdy się przyjęłam szefowa była prawie jak koleżanka przychodziła pogadać, pośmiać się, żeby później trzepać biurka i przeglądać zeszyty i czepiać się różnych rzeczy. Finansowo słabo, poza tym ma się nieodparte wrażenie, że klientów robi się w balona.

Na razie byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej..uczucia mieszane..bo właścicielka nic nie musi(wystawiła ogłoszenie o pracy ale z jakiej racji ona ma dzwonić do ciebie i czytać twoje CV, sam powinieneś zadzwonić i w zębach przynieść CV)..reszta rozmowy ok i pomieszczenie do pracy..ale jeszcze nie zdecydowałam czy tam pójdę..jak zacznę prace to napiszę co i jak.

Zostaw opinię o Becker Wydawnictwo Becker Mariola - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Becker Wydawnictwo Becker Mariola