Fabryka Czasu

Szczecin

Opinie o Fabryka Czasu

Elemelek

Szczerze polecam pracę w firmie Fabryka Czasu. Atmosfera jest bardzo przyjazna i rodzinna, w tej firmie można się wiele nauczyć. Praca jest łatwa i przyjemna. Pensje są przelewane na czas. Wybierając pracę w Fabryce Czasu zyskujemy gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa.

były pracownik

Nie polecam pracy u nich na stanowisku magazyniera. Cały czas biorą z urzędu pracy na staż ludzi i mają darmowych pracowników za który płaci urząd pracy jakieś śmieszne pieniądze 850zł. Nie szanują pracowników, praca jest w trudnych warunkach tzn ciągły zapach kleju boli głowa po całym dniu nie ma czym tam odychać, nie przestrzegają też zasad Bhp względem pracownika. Zarobki jakie oferują już na stałe to śmieszne 1500zł na rękę a praca jest typowo na akord.

Zostaw opinię o Fabryka Czasu - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Czasu