Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków

Opinie o Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Sp.k.

iwcura

MAŁO profesjonalna firma. Szkoda im kilkunastu groszy żeby wysłać umowę priorytem. Wogóle to liczzyli na to,że zapłace kupe kasy zareklame bez podpisanej przez nich umowy. Nikt się mnie nie zapytał czy wydrukuję reklamę we własnym zakresie czy chcę żeby wydrukowali oni a na fakfurze doliczyli opłatę za drukowanie. Jak już dostarczyłam gotową reklamę to mnie zjechali z góryna dół, że źle wydrukowana a nikt nie raczył wcześniej poinformować o tym w jakim formacie ma to być. Jeszcze do mnie mają pretensje, że jak oni to teraz przykleją. NIE POLECAM

Masz jakieś wieści o firmie Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Sp.k.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Sp.k.