Spot S.C. Agencja Promocyjno-Reklamowa Piotr Czerwiński Wojciech Krawczyk

Cieszyn

Opinie o Spot S.C. Agencja Promocyjno-Reklamowa Piotr Czerwiński Wojciech Krawczyk

bubu

Na pewno ludzie tam pracujący są super, na klimat w pracy nie można narzekać! Co innego niestety zarobki- o każdy grosz trzeba się upominać, w świeta sypną groszem a o socjalu zapomnij.

Jak wygląda praca w firmie Spot S.C. Agencja Promocyjno-Reklamowa Piotr Czerwiński Wojciech Krawczyk ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Spot S.C. Agencja Promocyjno-Reklamowa Piotr Czerwiński Wojciech Krawczyk - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spot S.C. Agencja Promocyjno-Reklamowa Piotr Czerwiński Wojciech Krawczyk