Pik Agencja Reklamowa Marek Olszewski

Grudziądz

Opinie o Pik Agencja Reklamowa Marek Olszewski

czaszka

Praca w tej firmie pod przełożnictwem Pana (usunięte przez administratora)bardzo sympatyczna, ale sam pracodawca czyli P. (usunięte przez administratora)i okazał sie byc niekompetentny i nie wyplacal mi nalezytej pensji na ktora czeklem juz ponad pol roku stad tez bylem zmuszony zakonczyc tę pracę z nadal ciagnacymi sie problemami. takze niepolecam. mydlil mi oczy ze zaplaci zaplaci... a ja czekalem i nic z tego

Zostaw opinię o Pik Agencja Reklamowa Marek Olszewski - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pik Agencja Reklamowa Marek Olszewski