Studio ART F.W. Urban Andrzej

Grudziądz

Opinie o Studio ART F.W. Urban Andrzej

praca

Miałem nieprzyjemność wspólpracować z tym panem. Jest to człowiek który niepłaci za wykonana usługę. Odradzam współpracę z tym panem.

małami
@praca 23.03.2014, 07:56

Pracowałam dla Studia Art przez cały okres ubiegłych wakacji i za dobra pracę otrzymałam dobra zapłatę! więc mam zupełnie inne-bardzo pozytywne doświadczenie ze współpracy z Panem Andrzejem. Przy umowie zlecenie lub o dzieło liczy się efekt, więc może nie wywiązałeś się z umowy.

Zostaw opinię o Studio ART F.W. Urban Andrzej - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio ART F.W. Urban Andrzej