Justowiec Nowy wpis

Straszna firma, kierowana na mafijnych zasadach. Okradanie pracownikow z pensji. Szefowie to hieny bez zasad. Liczy sie tylko kasa, ich kasa.

Kiwi

Uwaga na tego pracodawcę! Wykorzystuje swoją pozycję do zastraszania pracowników rozsiewając o nich pomówienia w środowisku, chcąc spowolnić jego transfer do innej firmy albo wykluczyć go z rynku pracy!

NN
@Kiwi

Potwierdzam. JJ ma szerokie znajomości z innymi właścicielami czołowych agencji w Poznaniu i potrafi wystawić "wilczy list"

kiwi Nowy wpis
@NN

a czołowi właściciele agencji w Poznaniu i tak maja ten list w (usunięte przez administratora)

Olek

Firma godna polecenia ale wymagająca więc trzeba się starać a nie narzekać.

Szacunek Nowy wpis
@Olek

Osoba, która okrada czyichś sąsiadów, a kogoś innego kulturalnie przepuszcza w drzwiach, nadal jest osobą, która okradła czyichś sąsiadów. Pracodawca, który narusza prawo pracownika i źle traktuje jednego pracownika, a drugiego nie - nadal jest pracodawcą, który narusza prawo pracownika

byloniebylo

kilka razy przyszlo sie zegnac (czy ja czy mnie) z roznymi miejscami i wtedy wychodzi klasa jak ktos z toba gada. Tu szacunek.

Szacunek Nowy wpis
@byloniebylo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

niepowiem

Nastawienie na sens a nie byleby poszło. Rzadko spotykana filozofia. Ale jak ktoś woli inaczej to niekoniecznie. Ludzi trudno teraz poznać wszystkich ale bez zlych doswiadczen

Kierownik

O była liderka ?? Hahah dlaczego mnie to nie dziwi

kaja
@niepowiem

Rzadko spotykana filozofia tutaj - to krętactwo i kombinowanie

sens a nie byleby poszło
@niepowiem

(usunięte przez administratora) który okrada czyichś sąsiadów, a kogoś innego kulturalnie przepuszcza w drzwiach, nadal jest (usunięte przez administratora) Pracodawca, który narusza prawo pracownika i źle traktuje jednego pracownika, a drugiego nie - nadal jest pracodawcą, który narusza prawo pracownika

uwaga1

Stara firma z doświadczonymi ludźmi, którzy wyspecjalizowali się jak wydrążyć nowego pracownika do przysłowiowej ostaniej kropli krwi. Małe wynagrodzenia oraz byt wysoki poziom stresu spowodowany pozycją firmy prowadzi do niebezpiecznych sytuacji zdrowotnych wśród pracowników. (usunięte przez administratora) pracowniczy, wykluczanie, wyśmiewanie, zbyt wysoki poziom rywalizacji napędzany przez szefostwo aby zwiększyć do granic możliwości wydajność pracownika. Szczucie pracowników na pracowników, rozsiewanie plotek, i "absurdalnych" opinii, zastraszanie, włamywanie się na prywatne konta, kontrola pracownika, wymuszanie nadgodzin, molestowanie. Sprawami powinien zająć się organ nadzorczy zajmujący się ochroną praw pracownika

kalo

wszystkim pracownikom, którzy chcą rozwiązać umowę w Panem Jackiem Jurkiem radzę przygotować swoje dokumenty. Pan Jurek zmienia wersje na swoją korzyść, oczerniając byłych pracowników za ich plecami. Posługuje się do tego innymi pracownikami, którzy świadomie lub nie rozpowszechniają plotki

NN
@kalo

Prawda. Potrafi dobrze manipulować ludźmi. I uważajcie co podpisujecie.

Czy pracownicy w Just Sp. z o.o. Agencja Reklamowa dogadują się między sobą?

były
@Pytanie

To zależy na jakim stanowisku i z kim. W zdecydowanej większości tak, ale są osoby, co potrafią robić krecią robotę za Twoimi plecami, by przed szefostwem wypaść lepiej.

RedSnow

Nie polecam pracy w tej agencji. Jest kilka fajnych osób, ale przeważa ostracyzm.

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Just Sp. z o.o. Agencja Reklamowa ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Just Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Just Sp. z o.o. sp.k.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grodziska 20