Opinie o Just Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Just Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Just Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Ile jest zmian w Just Sp. z o.o. sp.k.?

K1 Nowy wpis

Zmian jest dużo, bo szef -- JJ bardzo lubi zmiany... A tak na powaznie: pracujesz na jedną zmian3, ale liczysz się ze sporymi nadgodzinami, czyli pracą po kilkanascie godzin. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś (lata 90te, początek millenium) te nadgodziny były płacone z góry. Znaczy to, że twoja podstawowa wyplata była tak wysoka, że nie przyszło Ci nawet do glowy odmówić zostania po godzinach, czy przyjscia w niedzielę. A do tego premie za przetargi...

Ola Nowy wpis

A ja napiszę tak, kiedyś pracowałam w tej firmie jakiś czas, atmofera była wynikiem wydaje mi się przemęczenia ludzi tam pracujących. Teraz z perspektywy czasu rozumiem wartość jaką praca w tej firmie wniosła w moją przyszlość zawodową, pomimo konfliktów, niefajnych momentów, bardzo stresujących sytuacji, mogę obiektywnie powiedzieć teraz, że jest to najlepszy polski brand w tej branży. Pracodawca i twórca agencji, to utalentowany człowiek, który ma intuicję biznesową, i jest to osoba z charyzmą. Jakość kreacji, która ta firma wniosła w polski rynek jest nieoceniona. Agencja tworzyła kultowe i ponadczasowe kreacje, o których można przeczytać w podręcznikach z wiedzy o reklamie. Szkoda, że właściwe relacje pracownicze uginają się od (usunięte przez administratora) rynkowej, klienckosci i kulcie pieniędza

Jaka jest kultura pracy w Just Sp. z o.o. sp.k.?

Justowiec

Straszna firma, kierowana na mafijnych zasadach. Okradanie pracownikow z pensji. Szefowie to hieny bez zasad. Liczy sie tylko kasa, ich kasa.

zawiedziona
@Justowiec

szkoda że tego nikt nie widzi, bo zewnątrz ładna fasada - Just - wstyd - co się z wami stało?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Just Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
zawiedziona

No, niestety Just (usunięte przez administratora)pomysły i dealuje je klientom, żeby utrzymać się u koryta za wszelką cenę. Starzy szperacze - szkoda, bo z fasady to wygada spoko - mega zawód. Czy reklama musi tak wyglądać?

Kiwi

Uwaga na tego pracodawcę! Wykorzystuje swoją pozycję do zastraszania pracowników rozsiewając o nich pomówienia w środowisku, chcąc spowolnić jego transfer do innej firmy albo wykluczyć go z rynku pracy!

NN
@Kiwi

Potwierdzam. JJ ma szerokie znajomości z innymi właścicielami czołowych agencji w Poznaniu i potrafi wystawić "wilczy list"

kiwi
@NN

a czołowi właściciele agencji w Poznaniu i tak maja ten list w (usunięte przez administratora)

Olek

Firma godna polecenia ale wymagająca więc trzeba się starać a nie narzekać.

Szacunek
@Olek

Osoba, która okrada czyichś sąsiadów, a kogoś innego kulturalnie przepuszcza w drzwiach, nadal jest osobą, która okradła czyichś sąsiadów. Pracodawca, który narusza prawo pracownika i źle traktuje jednego pracownika, a drugiego nie - nadal jest pracodawcą, który narusza prawo pracownika

byloniebylo

kilka razy przyszlo sie zegnac (czy ja czy mnie) z roznymi miejscami i wtedy wychodzi klasa jak ktos z toba gada. Tu szacunek.

Szacunek
@byloniebylo

niepowiem

Nastawienie na sens a nie byleby poszło. Rzadko spotykana filozofia. Ale jak ktoś woli inaczej to niekoniecznie. Ludzi trudno teraz poznać wszystkich ale bez zlych doswiadczen

Kierownik

O była liderka ?? Hahah dlaczego mnie to nie dziwi

kaja
@niepowiem

Rzadko spotykana filozofia tutaj - to krętactwo i kombinowanie

sens a nie byleby poszło
@niepowiem

(usunięte przez administratora) który okrada czyichś sąsiadów, a kogoś innego kulturalnie przepuszcza w drzwiach, nadal jest (usunięte przez administratora) Pracodawca, który narusza prawo pracownika i źle traktuje jednego pracownika, a drugiego nie - nadal jest pracodawcą, który narusza prawo pracownika

uwaga1

Stara firma z doświadczonymi ludźmi, którzy wyspecjalizowali się jak wydrążyć nowego pracownika do przysłowiowej ostaniej kropli krwi. Małe wynagrodzenia oraz byt wysoki poziom stresu spowodowany pozycją firmy prowadzi do niebezpiecznych sytuacji zdrowotnych wśród pracowników. (usunięte przez administratora) pracowniczy, wykluczanie, wyśmiewanie, zbyt wysoki poziom rywalizacji napędzany przez szefostwo aby zwiększyć do granic możliwości wydajność pracownika. Szczucie pracowników na pracowników, rozsiewanie plotek, i "absurdalnych" opinii, zastraszanie, włamywanie się na prywatne konta, kontrola pracownika, wymuszanie nadgodzin, molestowanie. Sprawami powinien zająć się organ nadzorczy zajmujący się ochroną praw pracownika

kalo

wszystkim pracownikom, którzy chcą rozwiązać umowę w Panem Jackiem Jurkiem radzę przygotować swoje dokumenty. Pan Jurek zmienia wersje na swoją korzyść, oczerniając byłych pracowników za ich plecami. Posługuje się do tego innymi pracownikami, którzy świadomie lub nie rozpowszechniają plotki

NN
@kalo

Prawda. Potrafi dobrze manipulować ludźmi. I uważajcie co podpisujecie.

Czy pracownicy w Just Sp. z o.o. Agencja Reklamowa dogadują się między sobą?

były

To zależy na jakim stanowisku i z kim. W zdecydowanej większości tak, ale są osoby, co potrafią robić krecią robotę za Twoimi plecami, by przed szefostwem wypaść lepiej.

RedSnow

Nie polecam pracy w tej agencji. Jest kilka fajnych osób, ale przeważa ostracyzm.

admin

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Just Sp. z o.o. Agencja Reklamowa ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Just Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Just Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Just Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Just Sp. z o.o. sp.k.?

Just Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Grodziska 20
    60-363 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042