Fastline Advertising & Interactive

Opinie o Fastline Advertising & Interactive

zażenowany

Dziwne, że ta firma dalej funkcjonuje. Pracownicy odchodzą co kilka miesięcy. Firma nie jest wypłacalna ( nawet 2tyg trzeba czekać na wypłatę). Wystarczy wejść do biura a można zobaczyc, tą 'wymarłą atmosferę' ... współczuje im klientom, jeżeli jakichkolwiek mają. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. To nie jest miejsce na rozwój, a raczej stagnacje w cv. Szczerze odradzam i nie dajcie się nabrać na rozmowach...

miętki

co sie sypie wszys wspaniale, dlatego a zreszta, chcecie to idźcie, sami na skórze własnej poznacie ;-)

taka jedna

Widnieje w Krajowym Rejestrze Dłuzników

Kierowniczka

Ciekawe , o ile pamiętam szef wszystkich szefów Fastline i MMS jeździ super samochodem, firma mieści się w stylowym po fabrycznym budynku. Nagle taka negatywna informacja. Poprawcie mnie jeśli się mylę, to tak wygląda ja jabłko które za długo leżakuje, wszystko na zewnątrz jest super a od środka proces psucia następuje. Kobiety w tej firmie bardziej dla swojego wizerunku pracują, żeby jeździć samochodem firmowym bo jeżeli nie wypłacane są pieniądze, lub są duże opóźnienia to powinno się stracić zaufanie do pracodawcy ? Zastanawiający jest system pracy, motywacji ze pracownicy mimo braku realizacji uzgodnieniach z przełożonymi warunków trwają w tym show.

LineFast

Dobrze funkcjonuje i dlatego widnieje w Krajowym Rejestrze Długów?:)

Kierowniczka - FastLine

Takie dziwne rzeczy piszecie. Firma jak widać dobrze funkcjonuje, samochody mają fajne dziewczyny też , to jest chyba tylko czepianie. Nazwa kusząca FastLine i MMS – Medical Marketing Services.

Zostaw opinię o Fastline Advertising & Interactive - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fastline Advertising & Interactive