Art Gemini S.C. Agencja Reklamowa Adam Peciak Mariusz Peciak

Dąbrowa górnicza

Opinie o Art Gemini S.C. Agencja Reklamowa Adam Peciak Mariusz Peciak

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Art Gemini S.C. Agencja Reklamowa Adam Peciak Mariusz Peciak ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

@admin 17.11.2015, 23:00

Pracowałem w Art Gemini i nie polecam nikomu. Pracodawca traktuje ludzi przedmiotowo, są trudności z zarobkami. Ciągłe poprawki i reklamacje. Decyzja należy do Was.

Zostaw opinię o Art Gemini S.C. Agencja Reklamowa Adam Peciak Mariusz Peciak - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Gemini S.C. Agencja Reklamowa Adam Peciak Mariusz Peciak