Respak Sp. z o.o.

Adres: Gen. St. Maczka 8, 35-234 Rzeszów

NIP: 8131011669 KRS: 0000080492

Respak Sp. z o.o.

Opinie o Respak Sp. z o.o.

Adammen

Atmosfera dobra pracujesz tak samo jak gdzie indziej 8godzin a co do zarobków to nie polecam co rok o 100zł dają podwyżkę weż ty człowieku zarób i odłuż Porażka i tyle

Wiesz o firmie Respak Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Respak Sp. z o.o. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Respak Sp. z o.o.