Zarządzanie Nieruchomościami Mgr Inż. Janina Kropornicka

NIP: 9491523998 REGON: 151540417

Zarządzanie Nieruchomościami Mgr Inż. Janina Kropornicka

Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Mgr Inż. Janina Kropornicka

pm

NAJGORSZY ZARZĄDCA nieruchomości z jakim miałem do czynienia! Ta Pani i jej Biuro pracowali dla nas 3 lata - i był to czas gehenny. Nawyki pracy rodem z czasów PRL, gdy to ludzie byli dla Zarządcy, a nie Zarządca dla ludzi. Pokrzykiwanie na spotkaniach na współwłaścicieli we Wspólnocie i obrażanie ich jeśli ktoś będzie miał czelność mieć inne zdanie niż Zarządca, łamanie zapisów umowy zawartej ze Wspólnotą, łamanie postanowień statutu Wspólnoty, niedopuszczanie współwłaścicieli do konta Wspólnoty wbrew obowiązującemu prawu (ta Pani ewidentnie myli Wspólnoty ze Spółdzielniami), niewywiązywanie się z założonego planu gospodarczego na dany rok oraz działanie na szkodę Wspólnoty jako całości. Żeby doprosić się o obowiązkowe przeglądy trzeba przysłać kontrolę z zewnątrz. Jako Zarządca nieudolnie reprezentowała nas na zewnątrz i narażała na dodatkowe zupełnie niepotrzebne koszty. Gdy trzeba było coś kupić nie korzystała z konkursu 3 ofert tylko samodzielnie wybierała firmę, a współwłaścicieli gdy zakup przekraczał czynność zwykłego zarządu informowała dopiero po zamówieniu materiału, a czasem już po zakupie i montażu. Bilanse roczne były opatrzone błędami i musieliśmy sami sprawdzać sobie bilanse i je poprawiać. Kamienica przez trzy lata jej rządów podupadła, straciła na atrakcyjności, a gdy postanowiliśmy ją odwołać w trakcie zebrania - wyrzuciła nas ze swojego lokalu. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego Zarządcy.

Zostaw opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Mgr Inż. Janina Kropornicka - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Mgr Inż. Janina Kropornicka