MK Nieruchomości

Kraków

Opinie o MK Nieruchomości

Oszukany

przestrzegam wszystkich przed Panem Maciejem z MK Nieruchomości jest zwykłym oszustem wyłudza ofertę na wyłączność a potem nic nie robi, jak chce sie wycofać z jego umowy to straszy wysokimi karami. Miły tylko do podpisania umowy, potem straszny cham

Kic

Porażka!!! Jak najdalej i wszystkich ostrzegac!! Niejaka ich Prezes nie potrafi nawet porządnie uchwały przygotowac, o jakimkolwiek pojęciu o Zarzadzaniu nie wspominajac. Umowy ze Wspolnotami maja zawarte tylko dzieki powiązaniu z Budopolem, na wolnym rynku zaraz by ich lokatorzy pogonili. Niekompetencja i brak jakiegokolwiek zainteresowania lokatorami po podpisaniu umowy.

lol

To chora firma. Niekompetentni, mają wszystko w dupie. Właśnie dostarczyłem im wypowiedzenie umowy.

Dominika
@lol 21.04.2015, 13:09

Witam serdecznie, czy wyraziliby państwo zgodę, aby firma którą reprezentuję złoża Państwu ofertę na administrowanie nieruchomością wspólną?

Krzysztof

Porażka, nie polecam nikomu. Złodzieje i bandyci, zastraszają swoich lokatorów, urządzają sobie ze wspólnot prywatne folwarki. Obiecują złote góry a jak umowa już jest podpisana to" hulaj dusza piekła nie ma".

Paweł

MK Nieruchomości ? to porażka , pan Maciej Krakowiak (pseudo Zarządca) to niewychowany cham, potrafił na zebraniu lokatorów powiedzieć do kobiety w wieku 67 lat , cytuję: Zamknij się. Nic nie robi na wspólnotach i tylko co miesiąc pobiera wynagrodzenie. Przez pół roku nie można się go doprosić o naprawę lampy, bo już nie wspomnę o innych sprawach.

Zostaw opinię o MK Nieruchomości - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Nieruchomości