Martimpex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Smoleński

Katowice

Opinie o Martimpex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Smoleński

Sabcia

Jedzenie bardzo dobre wręcz przepyszne , miła obsługa wszystko super polecam :)

Michal

Pania "cichą klientke" zapraszam do restauracji. Bo opis sytuacji oraz stwierdzenie ze menager jezdzi pod wplywem alkoholu jest sporym nadużyciem. Pozdrawiam menager-Michal

Cicha klientka

Powiem tak, nieraz byłam w tej restauracji, nieraz zostawałam do końca, czasem nawet z ciekawości czekałam w aucie aż pracownicy wyjdą, aby zobaczyć co się dzieje. Zauważyłam, że jakiś ważny koleś przyjeżdża koło 5 zawsze, gdy odjedzie to zaczyna się sielanka. Nieraz widziałam flaszkę wódki na ogródku, a w okół niej wszystkich pracowników, nieraz słyszałam niekończące się gniecenie puszek z piwa oraz widziałam jak się je wyrzuca na stacji. Najlepszy w tym jest to, że Michał (bo tak nieraz usłyszałam jak do niego się pracownicy zwracali) odjeżdżał wypity do domu po pracy firmowym autem ; ooo. Skoro ktoś taki, kto z każdym załatwia wszystkie sprawy rezerwacji jeździ pijany autem, nie chciałabym wiedzieć jak wygląda reszta pracowników, gdy "prezes" zniknie z lokalu

Fxc

Pod wpływem to był chyba pracownik, który pisał te wypociny.

klient

Jedzenie i restauracja.. TRAGEDIA. Sugerując się posiłkami, to nie chcę wiedzieć jak wygląda kuchnia oraz kucharze którzy gotują. Wcale bym się nie zdziwił gdyby byli pod wpływem alkoholu, bo ich kubki smakowe są totalnie zatracone. Ta restauracja to dno i metr mułu. Jedyną pociechą jest obsługa kelnerska, której aż byłoby żal nie dać napiwku skoro pracują w takich okropnych warunkach. Byłem tam z żoną pierwszy i ostatni raz, nie poszedłbym tam choćby mieli mi zapłacić... Dodatkowo pozdrawiam blond panią, która również była pod tzw. "wpływem", istna wisienka na torcie w tej spelunie a właściciel musi być nienormalny pozwalając na taki "biznes".

kelner

Brak poszanowania osoby jako człowieka. Janusz Smoleński zupełnie nie wie co się dzieje w jego restauracji pubie, która jest nieudolnie zarządzana przez jego byłą kelnerką a dotychczasowowa kochanką kucharze w tej firmie to zupełne nieporozumienie Jak i cała polityka w tej firmie . Odradzam tam pracę !

Pracownica

Kazdemu kto zastanawia się nad pracą w tej firmie radze uciekac.

Piotr

[usunięte przez moderatora] Brak szacunku dla pracownika...

Balbina

[usunięte przez moderatora]. Oczekiwania pracodawcy ogromne. Brak szacunku dla pracownika. Jednym słowem szkoła życia. Ktoś kto tam trafi doceni następne zajęcie.

Zostaw opinię o Martimpex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Smoleński - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martimpex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Smoleński