Opinie o Holc i Wspólnicy Sp.j. w Warszawa ul. Światowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Holc i Wspólnicy Sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Holc i Wspólnicy Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holc i Wspólnicy Sp.j. w Warszawa ul. Światowa 24

Ktoś Nowy wpis

Witam, było napisane tu kiedyś, że praktykanci są przez okrągły rok przyjmowani. podkreśleni byli jednak w tym wszystkim tylko studenci. Zastanawiam się czy osoby bez tego statusu maja szanse na odbycie stażu? Ciekawi mnie opis ewentualnego przebiegu

Lara

Rok temu firma szukała księgowej zajmującej się wspólnotami mieszkaniowymi. Nie ukrywam, ze to akurat mój konic, dlatego chciałam was podpytać, czy nie macie informacji na temat zbliżających się przyjęć tutaj do firmy? Właśnie do działu Księgowości? Jak atmosfera w zespole, czy pracujecie hybrydowo? Nadgodziny się zdarzają, czy raczej nie? Wynagrodzenie jest rynkowe? :) Pytań trochę mam, ale liczę, że mi pomożecie.

@Lara

Z tego co wiem, aktualnie nie ma prowadzonego naboru do działu księgowości ale zawsze można spróbować przesyłając CV na sekretariat@holc.waw.pl Jeśli chodzi o pytania, atmosfera rodzinna, ludzie fajni. Praca jest raczej stacjonarna ale jest kilka osób w systemie hybrydowym. Nadgodziny nie są narzucane, raczej jak ktoś zostaje po godzinach to na własne życzenie - wszystko zależy od organizacji własnej pracy. Pracodawca jest życiowy i wyrozumiały. Wynagrodzenie rynkowe, słowem zdecydowanie warto, aplikuj! :)

Oki Nowy wpis

A co z praktykami w tym dziale? Jak nie szukają nikogo do pracy, to nie szukają tez praktyk bezpłatnych dla studentów? Czy też trzeba wysłać cv na praktyki, czy firma sama otwiera nabór na takie posady np. tylko w wakacje?

Pracownik Nowy wpis
@Oki

Praktykantów przyjmujemy cały rok, nie ma specjalnych naborów. Na praktyki również konieczne jest CV, bo podpisywana jest umowa o praktyki.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Holc i Wspólnicy Sp.j.?

Jeden ze swoich Nowy wpis

Atmosfera jest świetna, ludzie pomocni i mili. Chętnie się tu przychodzi.

Jakie są mocne strony pracodawcy Holc i Wspólnicy Sp.j.?

Jeden ze swoich

Tak, pieniądze na czas, ludzie super i pracujemy nad owocowymi czwartkami ;) Generalnie polecam!

XYZ
@Jeden ze swoich

Dopiero nad nimi pracujecie? A kto wyszedł z taką propozycją i do kogo się z nią idzie? Macie jakiegoś przedstawiciela, który reprezentuje całą grupę? w jednym wątku także pisali coś o jakimś niestandardowym modelu zarządzania, też taki zauważasz? Nie rozumiem o co mogło z tym chodzić

Jeden ze swoich
@XYZ

@XYZ z tym czwartkami to był żart. Jeśli chcesz więcej informacji złóż cv - być może zostaniesz poproszony na spotkanie. Dziwi też pytanie o model zarządzania, ani pracownicy ani pracodawca nie będą podawać na portalach tego typu know-how firmy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Holc i Wspólnicy Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Brygida

Znajoma mi powiedziała, że oni stosują jakiś rumuński model zarządzania, czy to prawda? co to znaczy?

Rumun
@Brygida

(usunięte przez administratora) bieda, kolesiostwo, kult jednostki

Brygida
@Rumun

Że tak tam jest czy o co ci chodzi? Zastanawiałam się nad pracą tam ale te wpisy tutaj mnie przerażają.

Minie
@Brygida

@Brygida Bzdura, praca jest spoko i ludzie w porządku. Chcesz się przekonać to aplikuj.

Czy jest możliwość pracy w Holc i Wspólnicy Sp.j. na część etatu?

PM

Tak :)

Ilona
@PM

Na każdym ze stanowisk? Na którym zdarza się to najczęściej i jak wtedy praca jest poukładana?

poziom

najgorszy zarządca z jakim miałem do czynienia. Nie polecam!

@poziom

Szanowny poziomie lub poziomko. Jeżeli już ileś razy zmieniałaś/zmieniałeś pracodawcę to może powód jest w tobie ? Ja z pracy u tego zarządcy jestem zadowolony.

Czy Holc i Wspólnicy Sp.j. organizuje staże dla studentów?

Sam

Tak, zgłoś się a zobaczymy.

Xxx

Zalety:wynagrodzenie zawsze na czas miła atmosfera w pracy-bardzo pomocni pracownicy zawsze starają się pomóc nowej osobie, dogodna lokalizacja blisko stacji PKP, wady:kiepskie zarobki, pracownicy zatrudnieni na tych samych stanowiskach i wykonywujacy zbliżona ilość pracy mają bardzo duża rozbieżność wynagrodzenia, ciężko uzyskać jakąkolwiek podwyżkę pensji chyba że jesteś ulubieńcem dyrekcji lub prezesa, brak należytej pomocy że strony dyrekcji lub prezesa w razie problemów, brak szkoleń zewnętrznych lub ich obecność tylko dla wybranych pracowników, czasem możesz oberwać - dostać reprymende za inna osobę bo jesteś w pobliżu dyrekcji i ma akurat zły chumor, bardzo niski poziom wiedzy i zaangazowania u zatrudnionych u Holca administratorow moim zdaniem 80 procent administratorow jest do wymiany. Niezrozumiała ilość administratorow zatrudnionych u Holca w porównaniu z innymi stanowiskami, niektórzy administratorzy mają tylko po jednej wspólnocie lub dwóch a i tak nie dają rady w należyty/dobry sposób wypełniać swoich obowiązków.najlepiej i najdłużej pracują tam osoby które lubią '' lizać (usunięte przez administratora) '' dyrekcji i prezesowi i im najlepiej się pracuje bo dyrekcja i prezes to lubią... Jak nie należysz do takich osób to pewnie długo w tej firmie nie popracujesz...

Pracownik tej firmy
@Xxx

Dobry wpis, niby świetni, pomocni ludzie i atmosfera a jednak większość lizusów i do zwolnienia. Chyba autor - skądinąd mi znany - ma przerost formy nad treścią bo niby taki mądry (wszystkich by pozwalniał) a jednak niedoceniony finansowo i stanowiskowo…. Powodzenia w innych firmach, pewnie jeszcze będziesz autorem niejednego podobnego wpisu.

jacek
@Xxx

wyrzucił bym pół tych adminstratorów, nie mają o niczym pojecia. nie wiem kto tam byl pomocny, raczej wszyscy podkładają swinie,

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Holc i Wspólnicy Sp.j.?

Jane

Są awanse służbowe i finansowe :)

np
@Jane

Dla ''lizusów'' te awanse tylko są lub dla rodziny P. Dyrektor i P. Prezesa

jacek
@np

dokłdnie XI wiek, firma rodem z prl.do wlaścicieli trzeba mówić dyrektor i przezes :D pracownicy nie pomocni, księgowość słaba, zarobi fatalne

wiolka32

Jak najdalej, szukajcie innych zarządców niż macie sie na nich zdecydować. Szczerze Wam radzimy. W Wraszawie zreszta nie ciesza sie dobrą opinia.

Oderwana
@wiolka32

Jakieś konkrety bym chciala

Marc
@wiolka32

Chyba konkurencja.... ;)

Czy w Holc i Wspólnicy Sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Pracownik tej firmy

Wewnętrzne są obowiązkowe a zewnętrzne dla chętnych.

G
@Pracownik tej firmy

Zewnętrzne dla nielicznych i rzadko a wewnętrzne obowiązkowe dla wszystkich.

Ola

Czy jest szansa dla osoby z mała niepełnosprawnością umysłową? Pozdrawiam.

@Ola

zależy na jakie stanowisko prowadzona jest rekrutacja ale szansa jest :)

Bbb
@Ola

Tak????na stanowisku administratora nieruchomości

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Holc i Wspólnicy Sp.j.?

Po okresie próbnym a najczęściej po roku od zatrudnienia.

Czy Holc i Wspólnicy Sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

on

Tak, biuro pracuje w godzinach 8.00 - 16.00, administratorzy w ustalonych godzinach.

Tomasz

Życzliwi profesjonaliści :-) Takiej firmy to ze świeca szukać a i tak by nie znalazł...

Ironiczny

Ja też nie pracowałem w tej firmie i jej nie znam ale nie polecam. Niby mieszkam w Krakowie i ich tam nie ma ale gdyby jednak kiedyś tu zaistnieli na pewno mieliby zły stosunek do klienta i do pracownika.

Ona
@Ironiczny

Pan Ironiczny dobrze podkreśla to, co w wypowiedziach innych się znalazło: nie znam się ale się wypowiem. Ja tam cenię bardzo tego pracodawcę - znam, pracuję i polecam a Ci co piszą źle cóż, pozostaje się jedynie domyślać skąd są.

Kamil

@Oderwana, czy planujesz aplikować do firmy Holc i Wspólnicy? Czy zapoznałaś się z wszystkimi opiniami na forum? Może warto sprecyzować swoje pytania, jakie aspekty pracy w tej firmie Ciebie interesują? Warunki wynagrodzenia, atmosfera, zakres obowiązków? Warto doprecyzować pytania, dla innych użytkowników może to być pomocna wskazówka.

baca

nie jestem pracownikiem holc, ale nie podoba mi sie ich podejście do klienta.(usunięte przez administratora)

Oderwana
@baca

Ludzie coś konkretnego poproszę bo nie wiem na co zwracać uwagę,

Kamil

Od ostatniego wpisu na temat firmy Holc i Wspólnicy Sp.j. minęło pół roku. Czy od tamtego czasu w firmie Holc i Wspólnicy Sp.j. coś się zmieniło? Czy zaglądają tutaj jeszcze osoby, które wcześniej zostawiły komentarz? Nadal podtrzymujecie swoje pozytywne zdanie o firmie? Wasze komentarze są bardzo cenne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Holc i Wspólnicy Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Holc i Wspólnicy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Holc i Wspólnicy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Holc i Wspólnicy Sp.j.