Holc i Wspólnicy Sp.j.

Opinie o Holc i Wspólnicy Sp.j.

gosc z zewnątrz

Ja współpracuję z Holcem i jego współpracownikami od 10 lat , to są bardzo porządni i kulturalni ludzie. Pana Holca znam osobiście i jest człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej który zanim kogokolwiek zwolni to da mu 17 upomnień i 4 szanse wyratowania się z opresji . Jeżeli kogokolwiek zwolnił to świadzcy tylko źle o tym człowieku co u Holca pracował ( w skrócie : musiał to być albo totalny nieudacznik, albo pijaczyna albo kompletny malkontent . Znam wiele firm administrujących i wiem co piszę.

Olka

Ja także pracowałam w tej firmie kilka lat. Indywidualne podejście do pracownika, czas dla każdego jeśli trzeba. Docenianie wg zasług rzecz jasna ;) Szczerze, bez owijania i wymysłów czy kombinacji. Bardzo polecam tego pracodawcę, czasem sama żałuję, że odeszłam :P

Janusz

Pracowałem w firmie sześć lat. Nigdy nie miałem najmniejszego starcia z kierownictwem i nawet o jeden dzień spòźnionej pensji. Praca stresująca bo z klientami ale na pewno nie z powodu firmy. Ludzie - super.

Dorota Ś.

Ania jak zwykle trafiła w sedno. Firma administrująca ma kilka naprawdę nieprzyjemnych obowiązków np. wręczania wezwań do zapłaty, co może powodować złość i rozgoryczenie niektórych właścicieli lokali. Ale to nie obowiązki wobec Wspólnot Mieszkaniowych i ich wykonywanie przez firmę Holc i Wspólnicy Sp.J. są tu oceniane, tylko relacje pracodawca - pracownik. Tak się składa, że jako pracownik nie mam nic do zarzucenia swojemu pracodawcy. Nie jesteśmy corpo-szczurami, każdy pracownik jest zauważany i czuje się doceniony. Pracodawca i pracownicy stworzyli wspaniałą rodzinną atmosferę. Aż chce się przychodzić do pracy.

Anna

Jest to strona mając na celu ocenę pracodawcy a nie kontrahenta o czym chyba zapomnieli moi przedmówcy. Swoją drogą bardzo zastanawiające jest, że wszystkie wpisy były dokonywane w odstępach kilku minut lub dni. Przejdę jednak do meritum - Spółka Holc i Wspólnicy jest dobrym pracodawcą, z perspektywy pracownika praca w firmie wygląda na prawdę dobrze. Zarząd Spółki jest bardzo propracowniczy, wynagrodzenie wypłacane jak w zegarku, przyjemny kontakt i miła atmosfera wśród współpracowników. Pracy jest dużo i do każdego problemu podchodzi się indywidualnie. Fakt, bywają nieprzyjemne sytuacje związane z obsługą niektórych właścicieli lokali, którzy -jak zapewne Państwo powyżej - okazują swoje niezadowolenie. Niestety, Administrator musi działać w granicach prawa i podpisanej umowy a niektórych "fanaberii" zwyczajnie nie da się załatwić inaczej jak tylko odmownie. Właściciele lokali czasem nie potrafią zrozumieć, że ich pomysł nie przyniesie korzyści ogółowi (co jest istotą Wspólnoty Mieszkaniowej) a jedynie im samym. Myślę, że czytający ten wpis praktycy dokładnie wiedzą o czym piszę. Kończąc ten wywód, zdecydowanie polecam pracę w tej firmie :)

wiolka32

Jak najdalej, szukajcie innych zarządców niż macie sie na nich zdecydować. Szczerze Wam radzimy. W Wraszawie zreszta nie ciesza sie dobrą opinia.

baca

nie jestem pracownikiem holc, ale nie podoba mi sie ich podejście do klienta.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Holc i Wspólnicy Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holc i Wspólnicy Sp.j.