Opinie o Avangard Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avangard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Avangard Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avangard Sp. z o.o. w Świnoujście

Marcin Nowy wpis

@dj a macie jakieś nowe przyjęcia?

Dj Nowy wpis
@Marcin

Nie polecam tego obiektu do pracy jako recepcjonista/ka jeśli lubisz być ponizany do idź. Szefowa myśli że jest królem świata a tak naprawdę pomiata ludźmi. 2500 zł zarobisz ale nie więcej. Tak samo sezonem. Można liczyć na napiwki od ludzi. Premia zapomnij chyba że na święta 100 zł ????

Dagmara

Jaki jest zakres obowiązków recepcjonisty? Zastanawiałam się nad podjęciem pracy ale nie wiem czy warto ?

dj
@Dagmara

praca jest spoko naprawde , warto przyjsc na rozmowe do menadzerza ... sutyacja sie wiele zmienila niz jakie sa opinie na dole negatywne opinie

Alicja
@dj

To świetnie, że sytuacja w Avangard w ostatnim czasie zmieniła się na lepsze. Bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej, jeśli chodzi oczywiście o tamtejsze warunki pracy. Ale na początek podstawowe pytanie: czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

DJ
@Alicja

Tak

endriu Nowy wpis
@Dagmara

Nie polecał nikomu pracy w Hotelu Avangard chyba, ze mass mocną psyche, właściciele myślą że są tam bogami a, pracownik toczyły śmieci

REcepcja Nowy wpis

@dj no a jak z w tym zakresem obowiązków dla recepcjonisty?

Laura

Byłam recepcjonistką w hotelu Avangard (Park, Panorama) wejście od Cieszkowskiego. Minusy: 1.Niepewność zarobków-niejasne zasady wypłat i nadgodzin, nie otrzymałam wypłaty za pierwsze 3dni pracy i dostałam najmniejszą wypłatę za miesiąc, w którym pracowałam najwięcej i miałam 15nadgodzin (2 recepcjonistki były na urlopie); nadgodziny są liczone wg fantazji, nadgodzina w święto (bez oddania dnia wolnego) i w nocy to zerozł, a inne nadgodziny liczone są dopiero od 0,5godz.(za 4x15min dostaniemy zerozł). 2.Umowa po pewnym czasie-przez pierwsze tygodnie pracowałam bez żadnej umowy, po ok. miesiącu otrzymałam umowę o pracę, ale na kwotę niższą niż się umawialiśmy (norma). 3.Szefostwo nie szanuje pracowników-rozmowa z szefem na temat pracy i pensji uznawana jest za naruszenie boskości majestatu, nie słyszałam nigdy pochwały pracownika (tylko krytyka), pracownicy z Ukrainy pracują nonstop za mniejsze pieniądze niż Polacy i bez umowy, stali pracownicy z Polski mają zaległe urlopy 2 lata wstecz i wiele nadgodzin, gdyż jest ciągła fluktuacja pracowników. Plusy: eleganckie apartamenty, niektórzy współpracownicy bardzo mili, terminowe wypłaty na koniec miesiąca.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Avangard Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator służby kontroli ruchu statków
Służba Cywilna
olek

Odradzam pracę w Avangard Resort hotel w Świnoujściu. Cały czas szukają pracowników: jeśli masz miękki kark i miękkie kolana to praca dla ciebie. Pracujesz na umowie zleceniu za 10zł za h i jesteś wiecznie w pracy, bo robisz za dwóch, ale kasę dostajesz za jednego. Lato to prawdziwa porażka, niby masz trochę kasy z nadgodzin, ale cały czas chce ci się spać i nie wyrabiasz na zakrętach, a szef siedzi w dzień i w nocy i patrzy ci na ręce i każe ci jeszcze jakieś papierki na korytarzu podnosić. Po lecie kupa osób odeszła. Szefostwo to największa porażka Avangard. Skąpstwo i cwaniactwo tak bym to określił. Kantują ludzi jak mogą. Na jedzeniu, na podatkach, na zusie, na sprzątaniu, na umowach, na lampach, na papierze, na herbacie dla gości...

admin

Pracujesz w firmie Avangard Sp. z o.o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Avangard Sp. z o.o. - Świnoujście

Avangard Sp. z o.o.