Avangard Sp. z o.o.

Świnoujście

Opinie o Avangard Sp. z o.o.

Laura

Byłam recepcjonistką w hotelu Avangard (Park, Panorama) wejście od Cieszkowskiego. Minusy: 1.Niepewność zarobków-niejasne zasady wypłat i nadgodzin, nie otrzymałam wypłaty za pierwsze 3dni pracy i dostałam najmniejszą wypłatę za miesiąc, w którym pracowałam najwięcej i miałam 15nadgodzin (2 recepcjonistki były na urlopie); nadgodziny są liczone wg fantazji, nadgodzina w święto (bez oddania dnia wolnego) i w nocy to zerozł, a inne nadgodziny liczone są dopiero od 0,5godz.(za 4x15min dostaniemy zerozł). 2.Umowa po pewnym czasie-przez pierwsze tygodnie pracowałam bez żadnej umowy, po ok. miesiącu otrzymałam umowę o pracę, ale na kwotę niższą niż się umawialiśmy (norma). 3.Szefostwo nie szanuje pracowników-rozmowa z szefem na temat pracy i pensji uznawana jest za naruszenie boskości majestatu, nie słyszałam nigdy pochwały pracownika (tylko krytyka), pracownicy z Ukrainy pracują nonstop za mniejsze pieniądze niż Polacy i bez umowy, stali pracownicy z Polski mają zaległe urlopy 2 lata wstecz i wiele nadgodzin, gdyż jest ciągła fluktuacja pracowników. Plusy: eleganckie apartamenty, niektórzy współpracownicy bardzo mili, terminowe wypłaty na koniec miesiąca.

olek

Odradzam pracę w Avangard Resort hotel w Świnoujściu. Cały czas szukają pracowników: jeśli masz miękki kark i miękkie kolana to praca dla ciebie. Pracujesz na umowie zleceniu za 10zł za h i jesteś wiecznie w pracy, bo robisz za dwóch, ale kasę dostajesz za jednego. Lato to prawdziwa porażka, niby masz trochę kasy z nadgodzin, ale cały czas chce ci się spać i nie wyrabiasz na zakrętach, a szef siedzi w dzień i w nocy i patrzy ci na ręce i każe ci jeszcze jakieś papierki na korytarzu podnosić. Po lecie kupa osób odeszła. Szefostwo to największa porażka Avangard. Skąpstwo i cwaniactwo tak bym to określił. Kantują ludzi jak mogą. Na jedzeniu, na podatkach, na zusie, na sprzątaniu, na umowach, na lampach, na papierze, na herbacie dla gości...

Pracujesz w firmie Avangard Sp. z o.o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Avangard Sp. z o.o. - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avangard Sp. z o.o.