Moda Forte

Łódź

Opinie o Moda Forte

Nie polecam!

Firma nie wypłaca pieniędzy za zleconą usługę !! można dzwonić dopytywać i ciągle ta sama śpiewka przepraszająca Pani w sekretariacie !!! Nie polecam!!

tragedia !!!

Nie polecam współpracy z wyżej wymienioną firmą.

żenua

ogólna opinia w Łodzi na temat MF jest jednoznaczna- firma nierzetelna i niewiarygodna, która jedzie na dawnej dobrej opinii, myśli o światowych wybiegach a nie jest w stanie wypłacić ludziom, którzy dla nich pracują należnych pieniędzy ...

FWP

Również nie polecam !!! Firma nie wypłaca modelkom/ modelom pieniędzy!!!

fashjjon

Witam, nie polecam! Współpraca z firmą miała być obiecująca, skończyło sie na podpisaniu umowy i nie zapłaceniu za wykonaną pracę. Firma nie rentowna traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Moda Forte - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moda Forte