SBS Agencja Public Relations

Łódź

SBS Agencja Public Relations

Opinie o SBS Agencja Public Relations

Helena

Jak wam się pracuje w SBS Agencja Public Relations? Od dawna na wątku panuje cisza, czy to oznaka zadowolenia z zatrudnienia w firmie? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć osoby z doświadczeniem i bez niego? Macie dostęp do benefitów pozapłacowych?

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o SBS Agencja Public Relations? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Odradzam każdemu!!!

Najgorsza agencja! O pieniądze musiałam prosić się ponad trzy miesiące. Za każdym razem byłam spławiana. Nie dziwię się, że ludzie bardzo szybko odchodzą, traktują ludzi jak śmieci. Odradzam każdemu! To prawda co napisane powyżej ,że wykręcają się "nagłą chorobą" albo "grypą żołądkową". Trzeba mieć wyjątkowego pecha by mieć grypę żołądkową przez prawie dwa miesiące...

odradzam

Ta agencja to największe OSZUSTWO jakie kiedykolwiek widziałam, nie wypłacają pieniędzy za akcje, zwodzą człowieka tygodniami, że niby ,, są chore '' i muszą przełożyć wypłaty, a w końcu wypłat i tak nie ma, żerują na dziewczynach które u nich pracują, dorabiają się ich kosztem. Zero organizacji, nikt ci nie powie co masz na danej akcji robić, niejednokrotnie zmieniają miejsce akcji kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Hostessy traktują jak ludzi gorszej kategorii, ciągle mają o coś pretensje, nawet o akcje na których nie byłaś bo akurat sobie ciebie z kimś pomyliła. Ulubionym zajęciem pani Kar.. jest opieprzanie hostess za wszystko, zachowuje się jakby wszystkie rozumy zjadła, myśli, że jest lepsza ( ciekawe od kogo?), potrafi odnosić się niekulturalnie nawet do swoich zleceniodawców. Robią krzywe akcje z książeczkami sanepidowskimi, każąc wchodzić hostessą na sklep z książeczką kogoś innego, a ty się modlisz, żeby się nie zorientowali, że wchodzisz na lewe dokumenty. Moja rada OMIJAJ TĄ AGENCJĘ Z DALEKA- praca charytatywna dla pani P.. jest mało atrakcyjna.

pracowalamtam

najgorsza agencja w jakiej mogłam się znaleźć, pieniędzy nie wypłacają, brak odpowiedzi na żadne wiadomości. Ciągłe pretensje, a brak konkretnych informacji o akcjach.

nowa

najgorsza agencja w której pracowałam, a mam już spore doświadczenie. Na początku wszyscy mili, pani kierownik uśmiechnięta, a jak przychodzi do wypłaty na maile nie odpowiadają, wypłaty nie ma albo nie przychodzi w całości, zdecydowanie NIE POLECAM

przykre

Najgorsza agencja do jakiej można trafić. Zero organizacji. Zero jakiejkolwiek informacji na temat akcji w której hostessa ma brać udział. Z wypłatą bardzo ciężko-trzeba się o nią prosić. Sytuacje typu"podpisz że dostałaś wypłatę, ale jej nie dostaniesz" Pisząc maila do Pani "kierownik" nie dostaje żadnej odpowiedzi. Każdy pracownik ma hostessy w przysłowiowej "dupie". Nawet jeśli jesteś pierwszy raz, nikt CI nie pomoże, za wyjątkiem dobrych ludzi w sklepie. Dramat ! Wszyscy narzekają. W akcji biorą udział dwa razy i nie chcą mieć z tą agencją nic więcej wspólnego. Nie polecam !

Oszukana

Czekam na wypłate już ponad półtorej miesiąca! Skandal! Obiecują, że wypłacą pieniądze, a tego nie robią! NIE POLECAM!!

Angelika

Najgorsza agencja z jaką miałam do czynienia, zero ogranizacji, "brak pieniędzy" na wypłatę, pieniądze wypłacają tylko gotówką, marne zarobki, niemiła atmosfera, stresująca pani K., spam w mailach, mnóstwo nieprzydatnych rzeczy wysyłają. Ciągle mają tysiąc ogłoszeń, ponieważ tak szybko ludzie tam trafiają i tak samo szybko uciekają. Na ogół nie oceniam źle pracodawców, ale tym razem wolę innych strzec. Jeżeli szanujesz swoje nerwy- omijaj tę agencję z daleka.

Zostaw opinię o SBS Agencja Public Relations - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBS Agencja Public Relations