Kamikaze

Łódź

Opinie o Kamikaze

Kliff

Zastanawiam się jak tutaj jest jeśli chodzi o nowe oferty pracy, trafiają się takie czy jest z nimi raczej problematycznie? Szukam uczciwej roboty od zaraz

Bblabla

Pracuje w Kami już od jakiegoś czasu. Po komentach tutaj myślałem, że to będzie wyzysk, stanie z biczem nad głową itd. Powiem w skrócie aby nie sugerować się tym co tutaj piszą. Projektów jest dużo, wymagania też są, ale sam zaczynając od stażu byłem w stanie poduczyć się w tym czego nie umiałem od mojego opiekuna. Zostałem na dłużej i póki co nie zamierzam zmieniać pracy. Atmosfera jest luźna bez "spin" ze strony przełożonych, no chyba że samemu się coś zaniedba, ale nawet wtedy nie ma krzyków czy gróźb. Dziwnie czyta się takie opinie z kosmosu, jakie widać gdzieniegdzie powyżej ;P Żeby nie przedłużać, warto przyjść przekonać się samemu jak jest ;)

koles

Umowa o dzieło to max. Tratuja pracownikow jak male dzieci. nie polecam. Zero szans na jakis wiekszy rozwoj.

tak też mi się wydawało po rozmowie kwalifikacyjnej

Sosna

Płacą mało, wymagają dużo, nie zatrudniają na umowę o pracę. Nie polecam.

Zostaw opinię o Kamikaze - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamikaze