VRG Strategia Instytut Badań Marketingowych i Społecznych

Kraków

Opinie o VRG Strategia Instytut Badań Marketingowych i Społecznych

bimbom

Jak najbardziej w porządku, fajna atmosfera, wszyscy odnoszą się do siebie z kulturą. Człowiek czuje się doceniony. Nie ma ucinania stawki godzinowej przez problemy np. z komputerem. Obym jak najdłużej mogła tam pracować!

Teresa

W mojej 17-letniej karierze na rynku badawczym najlepsza firma z jaką wspołpracowalam i wspołpracuję nadal.Solidność,terminowośc wypłat.Same superlatywy.Wspaniały Zespoł. Pozdrawiam Koordynator Sląski

Zostaw opinię o VRG Strategia Instytut Badań Marketingowych i Społecznych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VRG Strategia Instytut Badań Marketingowych i Społecznych