Invero International

Kraków

Opinie o Invero International

Jaki potencjał kazdy patrzy uciekać jak najdalej a zarobki najniższa krajowa i ani grosza więcej

Lucyna

Polecam!!! Zawsze na czas pensja. Zarobki bardzo dobre. Pracowałam w innych firmach sprzątających i mogę dużo o tym opowiadać.... Zachęcam do przyjścia tutaj, jeśli ktoś chce stabilnej, spokojnej pracy.

@Lucyna 03.08.2015 10:53

Najniższa krajowa i zarobki bardzo dobre ,dobry to to jest dowcip

Ale to chyba " PSI OBOWIĄZEK" o może nie wypłata ale jałmużna

Ciekawe kto napisał te bzdury pewnie sam szef

janina

Pracuję już trochę w tej firmie i naprawdę mogę polecić wszystkim. Pensja na czas a często nawet przed czasem.

maria

firma ok. zarobki też ok w porównaniu do innych firm to tu zarabiam ok.

ala

Solidna firma o dużym potencjale

Zostaw opinię o Invero International - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invero International