Polcom Paweł Sienkowski

Legionowo

Polcom Paweł Sienkowski

Opinie o Polcom Paweł Sienkowski

Były

Szef o mentalności poganiacza niewolników. Generalnie nie polecam. Po przeliczeniu rzeczywiście przepracowanych godzin z dobrej płacy wychodziło coś koło minimalnej za godzinę, nawet jeśli pierwotnie zarobki wydawały się atrakcyjne. Jak ktoś ma ochotę dać się zajechać, to polecam ;-)

Andrzej

Bardzo mało na wątku rzeczowych wpisów odnośnie pracy w Polcom. Czy znajdą się tu osoby, które opowiedzą więcej o firmie? Jakim jest pracodawcą? Czy zapewnia szkolenia i umożliwia rozwój kwalifikacji? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Polcom Paweł Sienkowski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Nice

Firma w porządku. Właściciel przystępny człowiek. Ja bardzo dobrze oceniam pracodawcę.

sulejek

Nedzne zarobki, wymagania wysokie. Nie polecam

Panna N.M

[usunięte przez moderatora] Codzienny stres śmieciowa płaca oczekiwania wielkie

Zostaw opinię o Polcom Paweł Sienkowski - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcom Paweł Sienkowski