Opinie o Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czy w Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

rafix Nowy wpis

Firma już dawno nie istnieje

Krys Nowy wpis
@rafix

Ciekawe bo robiłem zakupy !!????

Jaki jest wkład kierownictwa Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

wiktor

Firma już dawno nie istnieje.Zostały po niej tylko niespłacone długi

sprzedawca

GDZIE MOZNA ZNALESC PANA ZENKA POTRZEBUJE PILNIE KONTAKTU. BO W BIURZE HULA WIATR.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
SPRZEDAWCA

sprawiedliwy

Powtórnie odradzam współpracę z tą firmą. Firma podana do KRD

tom

I co Pan na to Panie Zenku / mam na myśli info od Sprawiedliwego i Skorpiona/

Skorpion

Sprawdziłem tą firmę po NIPie. Zalegają ponad 3000 zł firmie z Warszawy. Jeśli nie płacą swoich należności mogą również nie płacić swoim pracownikom. Pan Zenon miał być taki krystaliczny (skąd my to znamy).

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.?

Zenek

Jest 3 miesiące okresu próbnego ,potem umowa stała

Krystyna
@Zenek

Czyli można powiedzieć, że jest tak tak standardowo, jeśli chodzi o umowy. Jeszcze chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pakiety socjalnego, jaki oferują w Gemat. Możesz mi powiedzieć, co dokładnie wchodzi w jego skład? To dla mnie ważne.

Gutek

Nie zawsze musi być wszystko super, czasami przychodzi gorszy moment ale takie wróżenie o upadku jest przegięciem!!

Tomasz Gierszewski

Zakupy udane, miła obsługa. Polecam!

Nowaczewski

Wszyscy pracownicy uciekli z tej firmy i nie ma teraz kompetentnych osób .Ile razy dzwonię to zawsze odbiera jakaś dziewczyna co na niczym się nie zna . Widać ,że firma chyli się ku upadkowi .

ARTUR G

Witam Nie wiem kto się podszywa pod moje dane Ale w Gemacie zawsze była dobra Atmosfera i obsługa pozdrawiam(usunięte przez administratora)

fifi

Ledwo co ta firma funkcjonuje .Podobno pracownicy już pouciekali

Arczi
@fifi

Niemożliwe, przecież Pan Zenon to wzór uczciwości i anioł dobroci.

Geodeta
@Arczi

Podzielam Twoje zdanie,Pan (usunięte przez administratora) to fachowiec w każdym calu.Doskonały specjalista od tachimetrów i gps-ów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Toruńska 109
    85-844 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Gemat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.