FHU Bezet Sp.j. B. Bartoszewicz T. Ziółkowski

Bydgoszcz

Opinie o FHU Bezet Sp.j. B. Bartoszewicz T. Ziółkowski

PENTOS MORIENTES

ten co napisał że super atmosfera to jest taki jak pracodawcy :) albo napisał to sam Pan [usunięte przez moderatora] :) TRAGEDIA TRAGEDIA i jeszcze raz TRAGEDIA :) pieniądze ... żal.pl PREMIA jest teoretycznie a praktycznie jest bonus na święta w wysokości 50zł :) z taką premią czas myśleć o inwestycji w nieruchomości :) OGÓLNIE JEDEN WIELKI MOBBING. omijać szerokim łukiem tą firmę :)

Tomek

Uwaga Ludzie na tę firmę słabe zarobki bez premii chociaż na rozmowie mówią ze jest firma ta to jedna wielka ściema i uwaga na szefów ludzie którzy znecaja sie psychicznie na pracownikami

max

duża rotacja szef wyżywa sie na pracownikach generalnie CHORY CZŁOWIEK jest ich dwóch. Brak jakichkolwiek premii , niskie zarobki .Dłogo z takim szefostwem nie da sie wytrzymać wykańcza psychicznie uwaga na tą firmę NIE POLECAM

to jest jakis żart nie da sie ogranac tego co tam sie dzieje nie polecam

szark

Jedna wielka sciema bardzo zła atmosfera i praca zarobki beznadziejne szef beznadziejny nie polecam nikt tam długo nie wytrzyma

DŁUGAS

RÓWNIEŻ POLCEAM FIRMĘ. BARDZO MIŁA ATMOSFERA :)

Nie pozdrawiam :)
@DŁUGAS 01.07.2011 06:48
RÓWNIEŻ POLCEAM FIRMĘ. BARDZO MIŁA ATMOSFERA :)

Uciekać jak najdalej się da :) żartowniś szef to człowiek który powinien rozpocząć leczenie. Wyżywa się na pracownikach . najniższa krajowa wszyscy pracownicy to debile dla niego . każdy nawet z podwykonawców co przyjeżdżał do tej firmy to się śmiał tylko z tego człowieka. Drugi szef bardziej do rozmowy ale niestety rzadko bywał w firmie. Uciekać stamtąd jak najszybciej :) !!!!!!! Lepiej iść na produkcję niż słuchać głupot tego człowieka. Nie tylko w Bydgoszczy robi z siebie ..... Ale też w Polsce skad zamawia towar. :)

Zostaw opinię o FHU Bezet Sp.j. B. Bartoszewicz T. Ziółkowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Bezet Sp.j. B. Bartoszewicz T. Ziółkowski