Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j. w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j. w Osielsko

Tade Nowy wpis

Pomyslałem sobie, napisac, nienapisac, pracowałem w firmie " BeZet" w latach 90-siatych, tak to jest jak szefami, włascicielami firmy staja sie ludzie z przypadku, ktorzy nigdy nie powinni byc na kierowniczym stanowisku.

Sylwia Nowy wpis

Nie rozumiem, w jakim sensie nowe osoby, skoro nie ma ogłoszeń o pracę? Chyba pracują wciąż ci sami. I też @Damian, to co piszesz o L4 "gdyby doszło do podpisania umowy". To pracowałeś bez niej? Kto mi wyjaśni, o co chodzi?

Bylypracownik Nowy wpis

Co 2 miesiące nowa osoba

Kikimi

Czy nadaj jest dwóch szefów w tej firmie? Czy kieruje nią kobieta bez ingerencji mobingujacych pseudoszefow?

Damian Nowy wpis
@Kikimi

Z tego co wiem to w Ostrowie jest Zbyszek mąż tej kobiety w Osielsku pewnie ten drugi często do Ostrowa przyjeżdżał starszy gość tez chyba właściciel z gościem ubranym w lata 80 :D a szew to jest na dupie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Damian

Nie polecam firmy pracowałem chwile w Ostrowie gość myśli że ktoś będzie mu dźwigał cały dzień klimatyzatory za 2500/2700netto robił 20-30 zamówień ???? waga urządzeń zaczyna się od 25kg a kończy na ok 75 juz nie wspomnę o tym że prowadzi to z 17 lat jak to określił a do dzisiaj nie ma towaru ułożonego i trzeba latać jak (usunięte przez administratora) w kółko i szukać przygotowanie zamówienia do wysłania musi wyglądać jak prezent ładnie pogłaskana folia wokół każdy kurier czy czy dostawca śmiał się pod nosem gdy zobaczył ze nie będę tam robił akordowo za stawkę godzinową to brał gościa z biura do pomocy lub swojego syna ???? sprzet który jest w tej firmie to zabytkowy wozek widłowy oraz paleciak który ma już dosyć jeden pracownik jest na l4 drugiego zwolnił za palenie papierosów ???? Szkoda ze się nie postarałem też o L4 gdyby doszło do podpisania umowy tylko do tego się nadaje praca w tej firmie jak to czytasz Zbychu to zycie ci powodzenia i dużo sukcesów oraz żebyś był bardziej komunikatywny świat nie kręci się wokół chińskiego klimatyzatora gree????

Magdalena

Jakie są godziny pracy w tej firmie? Powiedzcie proszę, w jakim dokładnie systemie się tam pracuje. Tak jak już osoby pisały w starszych komentarzach, ciężko się dowiedzieć czegoś o tym pracodawcy. Mam nadzieję, że z czasem pojawi się więcej komentarzy.

@Magdalena

Hej. Pracowalem tam kiedys. Nie polecam z uwagi na ilosc obowiazkow i szefostwo. Zarabiaja grube pieniadze,a nawet jak wszystko dobrze ogarniesz i nie ma sie do czego przyczepic to i tak kasa mAla

Olgierd

Liczyłem, że tu na pewno znajdę aktualne informacje o pracy w firmie a tu taka cisza??

Norman

Trochę dziwne, że tak trudno znaleźć opinie o firmie. Macie dobrą pracę i dlatego nikomu nie chce się tu zostawiać opinii?

PENTOS MORIENTES

ten co napisał że super atmosfera to jest taki jak pracodawcy :) albo napisał to sam Pan [usunięte przez moderatora] :) TRAGEDIA TRAGEDIA i jeszcze raz TRAGEDIA :) pieniądze ... żal.pl PREMIA jest teoretycznie a praktycznie jest bonus na święta w wysokości 50zł :) z taką premią czas myśleć o inwestycji w nieruchomości :) OGÓLNIE JEDEN WIELKI MOBBING. omijać szerokim łukiem tą firmę :)

Uwaga Ludzie na tę firmę słabe zarobki bez premii chociaż na rozmowie mówią ze jest firma ta to jedna wielka ściema i uwaga na szefów ludzie którzy znecaja sie psychicznie na pracownikami

max

duża rotacja szef wyżywa sie na pracownikach generalnie CHORY CZŁOWIEK jest ich dwóch. Brak jakichkolwiek premii , niskie zarobki .Dłogo z takim szefostwem nie da sie wytrzymać wykańcza psychicznie uwaga na tą firmę NIE POLECAM

to jest jakis żart nie da sie ogranac tego co tam sie dzieje nie polecam

szark

Jedna wielka sciema bardzo zła atmosfera i praca zarobki beznadziejne szef beznadziejny nie polecam nikt tam długo nie wytrzyma

DŁUGAS

RÓWNIEŻ POLCEAM FIRMĘ. BARDZO MIŁA ATMOSFERA :)

Nie pozdrawiam :)
@DŁUGAS

Uciekać jak najdalej się da :) żartowniś szef to człowiek który powinien rozpocząć leczenie. Wyżywa się na pracownikach . najniższa krajowa wszyscy pracownicy to debile dla niego . każdy nawet z podwykonawców co przyjeżdżał do tej firmy to się śmiał tylko z tego człowieka. Drugi szef bardziej do rozmowy ale niestety rzadko bywał w firmie. Uciekać stamtąd jak najszybciej :) !!!!!!! Lepiej iść na produkcję niż słuchać głupot tego człowieka. Nie tylko w Bydgoszczy robi z siebie ..... Ale też w Polsce skad zamawia towar. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j. - Osielsko

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j.
  • Szosa Gdańska 20
    86-031 Osielsko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Firma Handlowo-Usługowa Bezet B.Bartoszewicz T.Ziółkowski sp.j.