GPG Pryzmat Sp. z o.o

Gorzów wielkopolski

Opinie o GPG Pryzmat Sp. z o.o

xxx

Szef traktuje pracowników jak niewolników...Oczywiście wymiguje się od płacenia wynagrodzeń.Najniższa krajowa, pracownik nie dostaje nawet złotówki za nadgodziny. Zero szacunku dla pracowników. Szczerze NIE POLECAM!

Praca w tej firmie to porażka. Wielce szanowny dyrektor ma ludzi za niewolników, którzy powinni pracować po 12 godzin najlepiej za darmo. Wyjście po 8 godzinach z pracy wiąże się z późniejszymi nieprzyjemnościami, mimo iż przy zatrudnianiu jest mowa, że praca więcej niż 8 godzin się zdarza, ale to rzadkość. Wypłaty nie dość że nie są na czas to jest to wielka zagadka czy się ją otrzyma w całości czy też może być coś potrącone przez dyrektora. Ludzie poza szefem i jego współwłaścicielką są ok, atmosferę psuje niestety sam szef, próbujący skłócić cały zespół. Odnośnie umów są to głównie umowy o dzieło, które są wielką ściemą, ponieważ robi się zupełnie coś innego niż jest to wpisane w umowie. Także podsumowując praca tu nie należy do przyjemnych a powyższe wypowiedzi są prawdziwe.

ja

jak ktoś lubi być niewolnikiem to polecam :D

Marcin

To ta firma jeszcze istnieje pracowałem tam rok temu... najniższa krajowa a Ty rób po 10h gdzieś i godziny w jakich jedziesz na robotę to przecież nie praca wg kierownika więc jadąc 120 km na robotę czyli jakieś 1,5h to w tym czasie się nie pracuje no bo jak!!! skandal!!!

Dawid

Potwierdzam pracownie w tej firmie to największy błąd mojego życia...

były pracownik

Ta firma to istny wyzysk i złodziejstwo nie płacą na czas! bez umów albo umowa z wypłatą praca po 10-11 h za marne pieniądze a za zapłacone nadgodziny nawet dziękuję się nie otrzyma !

Zostaw opinię o GPG Pryzmat Sp. z o.o - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPG Pryzmat Sp. z o.o