North-Press Twoja Gazeta Redakcja

Gdańsk

Opinie o North-Press Twoja Gazeta Redakcja

Robi

Pracowałem w tej firmie. Chodziłem po firmach i namawiałem na reklamy. Brak umowy o pracę. Kiedy pracodawca przygotował umowę była krzywdząca dla pracownika więc jej nie podpisałem.

Kojo

Ja mam bardzo złe doświadczenie - wykorzystują ludzi, którzy piszą artykuły a potem cisza i oczywiście nie chcą płacić... Ja ponad 2 miesiące czekam na pieniądze i nic. Upominam się a właściciel ma to w nosie - MASAKRA i nie polecam!!!!

Zostaw opinię o North-Press Twoja Gazeta Redakcja - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie North-Press Twoja Gazeta Redakcja