Kings of Sanda

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 21 ocen.

Opinie o Kings of Sanda

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kings of Sanda

czaruś

sądziłem, że ta firma działa prężnie.. Wydawało mi się, że pracownicy są zadowoleni, a tu zonk. Kings of Sanda chyba nadużyło zaufania pracowników, a to mi nie do końca odpowiada. Taka praca na bombie.

sandacz

Owszem są olbrzymie problemy z pieniędzmi i późniejszym kontaktem, unikajcie King of Sanda i Krzysztofa Witkowskiego, to (usunięte przez administratora)

blue

Przyłączę się do pozwu zbiorowego.Proszę tylko o podanie jakiegoś aktualnego adresu mailowego.Niestety potwierdzam opinie przedmóców. Pan (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy , które powinien wypłacić z a wykonana pracę .Nie odbierają telefonów i nie odpisują ma maile .Niektóre nr telefonów już są nieczynne.

Były zawodnik

TEN KOLEŚ TO (usunięte przez administratora) !ON NIE MA KASY!LICZY ŻE DOSTANIE COŚ Z MINISTERSTWA SPORTU!JAK JEST KOMUŚ COŚ WINIEN TO NIE LICZCIEŻ WAM SIĘ UDA COŚ WYRWAĆ!KTO MU POZWALA ORGANIZOWAĆ GALE JAK JEST NIEWYPŁACALNY!BIZNESMEN CO KOTU SPOD OGONA WYLECIAŁ

zawodnik

Ludzie ta firma to istne dno!Uważajcie na tego cwaniaczka,pana (usunięte przez administratora)!Biznesman który potrafi żyć na czyjś koszt i nie płacić!Nie boi się nikogo,nawet komorników,bo nic nie ma,wszystko jest na słupów!Najlepiej co mu wychodzi to straszenie wszystkich sądem!

fred

właściciel firmy to najzwyklejszy (usunięte przez administratora)!ilu ludzi (usunięte przez administratora) to tylko on wie!tylko zmienia nazwy firm i wszystkich straszy sądami!jeszcze trochę to sam się nie wygrzebie,bo już zagłębił się po uszy i brnie w to jeszcze głębiej!

zanzi

Ja złożyłem pozew w sprawie należności w dniu 09. września do EPU (e-sąd w Lublinie) sygnatura Nc-e 336669/10. Na razie czekam na postanowienie sądu. Zastanawiam się też nad zgłoszeniem spółki do KRD, ale to troche kosztuje a i tak już w same podatki od wystawionej faktury dla spólki kosztowały mnie ponad 1tyś. Najśmieszniejsze jest to , że [dane osobowe usunięte przez moderatora] jest klientem KRD. Taki paradoks :-)

moskal

(usunięte przez administratora) proszę cię o kontakt - właśnie wytaczam im powództwo, chcę uzbierać 10 osób to wtedy będziemy mieć pozew zbiorowy proszę o kontakt p(usunięte przez administratora).pl

Zostaw opinię o Kings of Sanda - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kings of Sanda