Alfa Media

Wrocław

Opinie o Alfa Media

Co nowego w Alfa Media? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Oszukana

Popieram opinię Zawiedzionego1 nasze ulotki też wzięli i nie roznieśli, co prawda wysłali kilka zdjęć ale po rozpoznaniu tematu wśród mieszkańców ulic, po których (rzekomo) miały być rozniesione, okazało się, że nikt ich nie otrzymał

zawiedziony1

stanowczo NIE POLECAM! pieniądze wzięli - ulotek nie roznieśli. Kolejna agencja widmo!

zawiedziony1

Zostaw opinię o Alfa Media - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Media