Redmac Marcin Wilk

NIP: 7393386950 REGON: 280451257

Redmac Marcin Wilk

Opinie o Redmac Marcin Wilk

Robin Hood

Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy "REDMAC" Marcin Wilk. Wyjątkowo nierzetelna (śmiało można określić bardziej dosadnie), chociaż reklamuje się jako "RZETELNA FIRMA" i nie ma znaczenia jaką "działalność" prowadzi. Jaki właściciel taka firma, a na określenie samego właściciela brak cenzuralnych słów.

Zostaw opinię o Redmac Marcin Wilk - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redmac Marcin Wilk