Opinie o Kangoor Grzegorz Markunas w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kangoor Grzegorz Markunas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kangoor Grzegorz Markunas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kangoor Grzegorz Markunas w Olsztyn

Olsztyn kangoor - (usunięte przez administratora)pracowników , pani agnieszka zachowuje się jak by była szefem wszystkich szefów , obgadując innych nieobecnych pracowników .

Z oddziału
@Anonim

Agnieszka obgaduje innych, nie jest pomocna mimo że gramy do jednej bramki, prowokuje do popełnienia błędów z obsługą klientów, żeby później przedstawić to właścicielowi firmy,jest to jego znajoma i jest na pozycji uprzywilejowanej.

Anonim Nowy wpis

Z oddziału Nowy wpis
@Anonim

krzysztof Nowy wpis

bez rewelacji ale ok

Vowa Nowy wpis

jest pieniadze co miesiac na konto i pozwolenie na prace

zarobki nieduze, ciezko cos dorobic nadgodziny itd plus ze rzadko zwalniaja, mala rotacja ludzi jest umowa i placa tez regularnie

Aplikowałeś do firmy Kangoor Grzegorz Markunas? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Merc

Normalna praca. Kasa zawsze na czas

Teresa
@Merc

Pracujesz w Kangoor w Olsztynie, tak? Jak postrzegasz warunki pracy, jakie tam oferują? Jest umowa o pracę?

Karo

Zdecydowanie odradzam KANGOOR ŁOMIANKI. Obsługa na niskim poziomie, nie znająca nawet podstawowych parametrów oferowanych pojazdów (wypożyczalnia). Często próbują wcisnąć klientowi uszkodzony samochód, którego defekt klasyfikuje go wg kodeksu jako niesprawny technicznie! (Np. pęknięta szyba czołowa). Auta są po tzw. przejściach. Niby nowe - a już bardzo zmęczone. Wypożyczone samochody są często brudne, śmieci w schowkach itp. Uwaga! Warto sprawdzić przed wypożyczeniem czy auto jest na pewno zatankowane na fulla. Bo z tym też bywa różnie... Płyn do spryskiwaczy jest jakąś dodatkową opcją... ZERO. Stanowczo odradzam!

@Karo

Oszukują w Łomiankach,Dali mi brudne auto i pracownik powiedział, że nie ma problemu, zaznaczy że było brudne , a potem na maila dostałem protokół wydania, że było czyste. Tak samo z paliwem, było 3/4 a jak oddawałem tyle samo, to powiedzieli, że nie zatankowałem do pełna, jak mu powiedziałem, że ma zdjęcie, to pokazał rozmazane, że nie było widać wskazówki, to ich czesto metoda, dobrze że zrobiłem swoim tel to udał głupa i powiedział, że ok. Na forach wyczytałem, że przed wynajęciem robią ogolnie byle jak niewyrażne zdjęcia, a jak odbierają to oglądają dokładniej niż jak się kupuje pierwsze auto. Porażka. Pierwszy raz się spotkałem z taką próbą nabicia klienta w butelkę.

Luiza

@Merc A może wiesz czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś dodatkowe informacje?

Uwaga dla użytkowników. Dostałem usyfione auto zastępcze z Kangoora w Poznaniu. Pracownik wydający auto powiedział że takie dostali od poprzedniego wynajmujacego. Po czym po dwóch miesiącach przyszła faktura na 400 złotych za pranie auta. Kontaktowałem się z prawnikiem z Poznania, który powiedział że to częsta praktyka tej wypożyczalni. Róbcie dokładne zdjęcia auta na zewnątrz i w środku. Ja nie zrobiłem a potem, żeby mi udowodnić winę przysłali zdjęcia z innego dnia niż ten w którym brałem auto. Uwaga--lubią grozić sądem! NIE POLECAM!

Korzystałem kiedyś z Kangoor i było nawet ok tylko z cenami polecieli bardzo do góry teraz mam 2 auta plandeki na wynajem długoterminowy (usunięte przez administratora) i też jest ok na plus na pewno ceny - dużo niższe

Jerzyk

Bardzo dobra firma, dobrze się pracuje można spokojnie polecić pracę.

giveaway

w porządku

Zbigniew

@niezadowolony gość, forum służy do wymiany opinii pracowników firmy. Twój komentarz także jest ważny, jednak tego typu uwagi powinieneś zgłaszać bezpośrednio w firmie. Zachęcam do aktywności w wątku te osoby, które są lub były zatrudnione w Kangoor.

niezadowolony gość

Byłem klientem Kangor Poznań. Obsługa na pierwszy kontakt miła. Nie dajcie się zwieżć - przed odbiorem samochodu zróbcie dokladne zdjęcia auta i SZYB - koniecznie. Miałem przeprawę z szybami i jakaś masakra -- obciążono mnie kwotą 900 zł . Na szybie gwiazdka - jeżdzę samochodem już 35 lat i w czasie wypożyczenia tylko Poznań - żadnego słyszalnego kamyka nic . Kierownik młody prostak i z tych obrażalskich . Najpierw obciążył mnie kwotą 400 zł a póżniej 900 zł - jakaś kara. Z wami może być podobnie. Na początku cacy cacy a póżniej bęc. STANOWCZO ODRADZAM .Chyba że jesteście zmuszeni.

Holender

Nie polecam !!!!! Bezczelni , niedouczeni , nie potrafiący wynająć samochodu obcokrajowcowi ;( rzekomy błąd systemu ) Arogancki ,,niby szef oddziału "brak kultury osobistej . Auta poobijane , powgniatane .

Jan MK

Gorąco polecam współpracę z Kangoor pod każdym względem! Nowe auta, niskie ceny i duży wybór.

Firma Kangoor w oddziale Poznań jest ok. Jeżeli maja wolne miejsca śmiało aplikujcie. Płaca na czas i daja umowę o prace praktycznie od wejścia. Pracowałem w Panku i Fleet Center więc mam porównanie.

Janusz

Miałem od nich auto zastępcze z asistance. generalnie wszystko ok. auto otrzymałem tego samego dnia w którym zgłosiłem szkodę. podstawiono mi auto pod wskazany adres za darmo i w dodatku trafił mi się nowy egzemplarz fiata którego użytkowałem blisko miesiąc więc złego słowa powiedzieć nie mogę wręcz polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kangoor Grzegorz Markunas - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kangoor Grzegorz Markunas?

Zobacz opinie na temat firmy Kangoor Grzegorz Markunas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kangoor Grzegorz Markunas?

Kangoor Grzegorz Markunas