Ev-Dam Henryk Pokora

Głogów

Opinie o Ev-Dam Henryk Pokora

on

widze ogloszenie w pup ja tam pracowalem i widzialem jak traktuja szwaczki jak smieci pensja tak 1750 i jeszcze podatek jakis zabierany haracz 100zl omijajcie ten zaklad szerokim.lukiem tylko podlizusy tam sie utrzymuja .no i emerytka przychodzi pracowac na czarno. dobrze zrobilem ze zwolnilem sie stamtad.

zocha

alez szajs szyja kupiłam stroik na bułki i rozleciał sie po wypraniu .

on

Bylem drukarzem w tym zkladzie jak harowalem bylo dobrze a jsk.nie bylo pracy to kopa pozdrawiam tam wazeliniazy .

cccc

Na czarno.to uczciwosc .

yyyyy

Jezeli ta praca jest taka nudna to po co tam pracujesz? ,a co do sciemniania to tylko swiadczy o tobie jaka jestes pracowita i uczciwa. Znam ta firme jest ok.

pracownica

xxxxx - 2013-06-05 08:04:43 Hmtak pracuje zarabiam 1600 najnisza krajowa netto na liscie plac a reszta do reki bez podatku praca jak praca nudna ze wyspac sie mozna w pracy do przyjscia szefa mozna posciemniac ze pracujemy .

Zostaw opinię o Ev-Dam Henryk Pokora - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ev-Dam Henryk Pokora