Opinie o Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna w Głogów

Paweł Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolny z usług tej kancelarii. Prawnik prowadzi moją sprawę bardzo profesjonalnie. Jest ze mną w stałym kontakcie i uzgadnia ze mną wszystkie kroki. Jestem na bierząco ze stanem mojej sprawy. Wynika z tego, że sprawa jest na dobrej drodze i spodziewam się pozytywnego dla mne zakończenia dzięki pracy tej kancelarii.

Ewa Michalska Chocieborowice Nowy wpis

Jestem zadowolona, wszystko jest na dobrej drodze. Dzieki pracownikom biura Emisaro mamy bardzo duza szanse na odszkodowanie po pozarze. Placenie skladek ubezpieczenia bylo dla nas bardzo wazne, ale gdy sie stanie nieszczescie to biuro ubezpieczeniowe sie wypielo, tlumaczac sie smiesznymi bzdetami. Wierzymy ze wlasnie to biuro odzyska nalerzne odszkodowanie w tej sprawie gdy nikt nie chcial sie podjac.

Czy pracownicy w Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna dogadują się między sobą?

Krzysiek Nowy wpis

Bardzo dziękuję za wygraną sprawę o rozwód. Żona chciała wyłudzić ode mnie alimenty na siebie, ale się jej nie udało dzięki Wam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Edyta

Z tego, co widzę to są osoby, które polecają kancelarię. Jednej osobie ponoć udało się nie zapłacić 2000 zł. Widzę, że w większości polecacie. Jednak nie widze opinii pracowników. Są jakieś przyjęcia aktualnie? Jak oceniacie pracę i zarobki w tym miejscu?

@Edyta

Tez bym chciała dowiedzieć się czy jest poszukiwany pracownik

Mirosław
@Anna

Teraz nie widziałem żadnych ofert pracy ale wcześniej szukali konsultanta prawnego tylko praca była w ramach umowy zlecenia lub o dzieło. Ciebie jakie stanowisko interesowało?

Klara

Może ktoś mi podpowie czy kancelaria potrzebuje aktualnie pracowników?

Joanna Wysokińska-właściel
@Klara

proszę o przesłanie swojego CV na email j.wysokinska@emisaro.pl

Mieczysław
@Klara

Zdecydowałaś się może aplikować? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoim zdaniem na temat pracy w tym miejscu/przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Będzie to bardzo użyteczne dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy z tą kancelarią.

Xx
@Joanna Wysokińska-właściel

Szukacie aktualnie pracownika ??

Emilia

P. Joanna przyjmuje do pracy tylko ludzi po prawie? Może ktoś wie? Tak myślę, żeby doradzać w sprawach klientów, pewnie trzeba być absolwentem...

klient
@Emilia

nie

Waldemar Kiarszys

Uległem wypadkowi komunikacyjnemu w dniu03-12-2021r. I podpisałem umowę z biurem prawnym Emisaro Głogów .Sprawę moją prowadziła Pani Aneta Górecka biuro prawne Legnica. Serdecznie polecam w/w biuro prawne dla wszystkich. Sprawa odszkodowania została przeprowadzona profesjonalnie. Serdecznie dziękuje za udzieloną pomoc. Z wyrazami szacunku Waldemar Kiarszys

GG

Nam niestety Firma nie wypłaciła wszystkich pieniędzy.

Damian

W ubiegłym tygodniu uczestniczyłem w szkoleniu antymobbingowym on-line na platformie szkoleniowej zorganizowanym przez mojego pracodawcę a prowadzonym przez kancelarię EMISARO. Spodziewałem się nudnego prawniczego wykładu a tu ..... zaskoczenie. Nie dość, ze wykładowca potrafił przekazać treści w sposób przystępny, bez niezrozumiałego (przynajmniej dla mnie) "prawniczego bełkotu" to przytoczył wiele przykładów spraw dot. mobbingowanych pracowników i pracodawców oskarżanych o mobbing - przypadków z wokandy. Nie tylko ogromna wiedza, ale praktyka! Odpowiadał na bieżąco na nasze pytania. Teraz już potrafię rozróżnić co jest a co nie jest mobbingiem i jak się przed tym bronić. Nie wiedziałem, że szkolenie z tego tematu może być tak interesujące. polecam

Miki

Klient nasz Pan, do puki nie zapłaci, z później się zaczynają schody.

Joanna

Mieszkam za granicą, prowadzili mój rozwód bez potrzeby przyjeżdżania do Polski. Najlepszy kontakt był z panią spod numeru 667613913. Dziękuję za pomoc i wiarę w siebie, którą dzięki Państwu odzyskałam. J. Skowrońska

Przemek

Kancelaria super, ludzie super, polecam

Mary
@Przemek

Kancelaria skuteczna i wiarygodna.Jest przyjazna dla wszystkich!

Olga
@Mary

Pozytywne komentarze od osób, dla których były świadczone usługi przez Kancelarię Prawną Joanna Wysokińska Emisaro, to dobry znak również dla osób, które pragną się tam dopiero zatrudnić. Znajdzie się na forum ktoś z pracowników kancelarii, by napisać coś więcej na temat warunków, jakie są tam przyznawane pracownikom?

Mary

Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej Kancelarii Emisaro. Pomogli mi uwolnić się od oszustów podszywających się pod Orange i proponujących nowy abonament. Gdyby nie Kancelaria to zapłaciłbym ,,frycowe,, 2000zł. A tak , jestem na plusie. Moje sugestie dla Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna: Kilka razy zwracałem się o pomoc i za każdym razem ją otrzymałem. Obecnie mam prowadzoną sprawę przez Emisaro dotyczącą, odszkodowania od Hestii, za zalane pomieszczenia i zerwany dach.Hestia wypłaciła 3400zł. za wszystko. Ja zapłaciłem tylko za remont dachu ok.14.000zł. Wiem, że sam nie mam szans a sprawdziłem już kilkakrotnie skuteczność Emisaro i wiem, że mi skutecznie pomogą. Dobrze, że takie Kancelarie istnieją.....

Gienia

Super Kancelaria !!!!! POLECAM!!!!! Moje sugestie dla Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna: Życzę wytrwałości

emka

Jestem zadowolona z tej firmy ponieważ dużo mi i mojej rodzinie pomogła. Szczerze z całego serca polecam tą kancelarie innym ludziom a także wszystkim znajomym. Moim zdaniem inne firmy wykorzystują swoich sojuszników aby dokopać innym kancelaria jak ta aczkolwiek ja wiem co pisze i szczerze ją polecam! Moje sugestie dla Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna: Jestem bardzo zadowolona z tej kancelari a także moja rodzina. Sądzę, że inne błędne informacje są spowodowane konkurencja i prowokują swoich sojuszników aby oczerniać ta kancelarie. Pozdrawiam

poszkodowany

Sprawdzona i uczciwa firma. Należycie poprowadzili moją sprawę. Polecam Moje sugestie dla Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna: Firma godna polecenia

nara

Proponuję popracować nad ortografią. Ha Ha, kogoś musiało zaboleć, że wygrali dużo kasy. Widać, że konkurencja się obawia.

nara

Kancelaria super i super pracodawca!

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna - Głogów

• Jak się pracuje w Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Joanna Wysokińska Emisaro Kancelaria Prawna
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jedności Robotniczej 2 lok. 124
    67-200 Głogów