Grafmaj Am Aneta Szczublińska

Poznań

Opinie o Grafmaj Am Aneta Szczublińska

Andrzej

A ja napiszę jako klient. Tragedia! Kilka razy dawałem szansę bo drukują dobrze. Ale...po n-tym opiekunie klienta który znika stwierdzam, że nie mam więcej czasu żeby go marnować na współpracę z tą firmą. Ludzie, z którymi miałem przyjemność się spotkać konkretnie podchodzili do tematu natomiast ewidentnie problem chyba tkwi w zarządzie firmy. Bo dla mnie nie do pomyślenia jest żeby pozwolić sobie na taką rotację pracowników (wątpię żeby chodziło o nieumiejętny ich dobór bo nie uwierzę w to, że żaden z nich się nie nadawał do pracy). Najgorsze jednak jest to, że osoba/osoby zwalniająca tych ludzi ma w głębokim poważaniu również klientów. Odchodzi handlowiec, a klient zostaje bez jakiejkolwiek informacji co dalej. Za jakiś czas dzwoni kolejny handlowiec z informacją że znalazł moją firmę w mailach swojego poprzednika..i tak w kółko. Jako klient już nie mam ochoty na współpracę z w/w firmą. Gdybym miał być jej pracownikiem również bym się bardzo poważnie zastanawiał czy nie szkoda czasu! Problem raczej tu nie tkwi po stronie pracowników. A dobrych drukarni jest w Poznaniu i okolicach sporo.pozdrawiam.

Andrzej
@Andrzej 20.03.2017 19:32

opinia dotyczyła oczywiście drukarni grafmaj suchy las

adi

witam dzisiaj mam rozmowę w tej firmie na stanowisko Magazyniera,coś się zmieniło w tej firmie bo z tego co widzę to najświeższa opinia jest z 10.2012 a mamy maj 2014.

Uczciwy_Pseudonim
@adi 26.05.2014 11:19

Zastanawiam się o czym wy piszecie czy o drukarnia Grfmaj czy o Hurtowni Grafmaj AM jełśi o hurtowni to aż mi dech zaparło ponad 60-70% personelu to wieloletni pracownicy i aż dziwo że nie dostrzegli tego chamstwa cwaniactwa itp, pewnie są ułomni stąd tak długo pracuje, czasmi te anonimowe wypowiedzi wołają o pomste do nieba ludzie że wam nie wstyd pisac takie kłamstwa.

michal

straszna firma. z roku na rok coraz gorzej. uwazajcie co podpisujecie. odradzam pracy tam chyba ze ktos ma noz na gardle to na przezimowanie sie nada.

A

Ciekawe za co wyleciałeś palancie z roboty że tak [usunięte przez moderatora]

zawiedziony

Zdecydowanie odchecam wybor tej firmy, tym ktorzy pragna przede wszystkim uczciwie zarobic i miec czyste sumienie. Firma ma dziwne zasady i praktyki, ktore balansuja na granicy prawa. Oprocz placenia pod stolem ktore jest w tej firmie norma, zmuszanie do zostawania na bezplatne nadgodziny (jako niby normalny zwyczaj w firmie), cwaniackie praktyki oszukiwania klientow, ogolne niespotykane chamstwo i wulgarnosc szefostwa to tylko przyklady, ktore lansuja mizerny obraz tej firmy nowobogackich.

były pracownik

Przestrzegam wszystkich przed praca w Drukarni Grafmaj [usunięte przez moderatora] ! Panna [usunięte przez moderatora] to osoba fałszywa, za nic mająca swoich pracowników, interesowana i nieudolna ! Jedno co umie robić to " słodko pierdzieć " i tyle w tym temacie ! Jeżeli lubicie być poniżani i przebywać w pełnej inwigilcji to proszę bardzo ! A tak na marginesie, fantastycznie się uśmiałem, jak przeczytałem dziś ogłoszenie na info praca :)

Ale jaja. Sciemnianie w interenecie to nie jest najlepszy sposoba by przekonac do siebie pracownikow. Caly post heleny mozna zignorowac. Jedyna zaleta tej firmy to wypłata zawsze na czas - choc pewnie to i tak wiecej niz u innych. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] Czy jak jej tam faktycznie...

Zostaw opinię o Grafmaj Am Aneta Szczublińska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafmaj Am Aneta Szczublińska