Opinie o Grafmaj AM w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grafmaj AM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grafmaj AM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafmaj AM w Poznań

Marzena

Pisał ktoś że premia może być odebrana za byle przewinienie i to przez brygadzistów, a czy jest szansa aby to odebranie premii negocjować z kimś wyżej, nie z brygadzistą? Z kimś z HR czy innym menagerem?

Murtibing
@Marzena

Jeśli odebrał premie to widocznie miał do tego powód. Każdy dłużej pracujący w jednej firmie ma swoją metodykę pracy. Trzeba się podporządkować. Brygadzista najlepiej wie jak pracujesz więc bez sensu jest angażowanie HR-u oni mają swoją pracę.

Julia
@Murtibing

Na neutralnych warunkach to prawda. Ale co w sytuacji, gdy dojdą jakieś aspekty prywatne i okaże się, że brygadzista celowo uwziął się na kogoś? Gdzie wtedy można udać się po jakieś wsparcie?

pracownik dołowy Nowy wpis
@Julia

jest skrzynka antymobbingowa na dole i jest kierownik a w ostateczności przełożony kierownikam

57-letni ojciec rodziny

Naprawdę świetna firma, sunie przez rynek jak żółte porsche po słowackich drogach.

Julia Nowy wpis
@57-letni ojciec rodziny

Jest może szansa na to, żeby jakoś objaśnić tę metaforę? Bo to chyba grubsze przesłanie odnośnie aktualnych warunków tutaj jest? Jak tak to jakie?

Obsertwator Nowy wpis
@Julia

Konkurencja się nudzi. Lepiej zająć się pracą niż pisaniem głupot w internecie.

Irena Nowy wpis
@Obsertwator

Ale co jest głupotą według Ciebie niby? Z czym się nie zgadzasz? Szkoda, że oszczędzasz na argumentach tak, a może by się człowiek dowiedział czegoś pożytecznego

Były

Umowa o pracę za najniższą krajową, reszta wypłacana w formie premii od której zus jest nie odprowadzany, premie oczywiście mają prawo Ci zabrać za byle przewinienie co bardzo często przez brygadzistów jest uskuteczniane i wtedy zostaje goła podstawa, atmosfera w pracy to totalna porażka, pracownik jest traktowany jak zło konieczne A szefostwo zamiast kulturalnie odpowiedzieć dzień dobry woli odwrócić głowę w drugą stronę i udawać że nic nie słyszeli. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Pozdrawiam

Opowiadasz bzdury
@Były

Z Twojego wpisu prawdą jest to, że jesteś "były.

Murtibing
@Były

Podjołeś zatrudnienie to nie narzekaj. Za byle powod odbierają premie? Podasz konkretny przykład ? Czy tylko dla ciebie nie ma powodu. Co do atmosfery ... subiektywna ocena.

Sławomir

Czytam, że w tej firmie można się wiele nauczyć. A ta nauka to odbywa się poprzez szkolenia czy pomoc współpracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grafmaj AM? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dz

Jako były pracownik biurowy w firmie IBF Graphica S.A. (dawny Grafmaj AM) mam same miłe wspomnienia związane z tym miejscem. Przede wszystkim jest to prężnie rozwijająca się firma rodzinna, która z 20 pracowników urosła w ciągu kilku lat do 70 osób i dalej rozszerza się na rynki zagraniczne. To, co rzuca się w oczy to nowoczesna przestrzeń wnętrza budynku oraz sprzyjająca pracy atmosfera życzliwych sobie osób. Wraz z kierownictwem (jak i samym Prezesem i jego przesympatyczną małżonką, którzy oboje z pasją oddają się pracy nad rozwojem swojej firmy) panują tu przyjacielskie stosunki, profesjonalne podejście do pracy i wysoka kultura osobista. Jest to na pewno miejsce, w którym można się wiele nauczyć, wynieść cenne doświadczenie, ale jednocześnie należy dać z siebie wiele i być zaangażowanym w pracę opartą na współpracy. Po 3 miesiącach okresu próbnego firma oferuje benefity w postaci dofinansowania do prywatnego leczenia (PZU Życie) oraz do karty Multisport. Co istotne, do podstawy wynagrodzenia dochodzi możliwość uzyskania 3 rodzajów premii. Awans czy zmiana stanowiska wewnątrz firmy jak najbardziej możliwe. Złożona rekrutacja sprawdzająca (w zależności od działu) znajomość branży, zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, szybkość przyswajania informacji), logiczne myślenie oraz znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym.

tezbyly
@dz

Chyba pracowaliśmy w innych firmach albo sami pracodawcy to napisali.

pan samochodzik
@dz

Po wielu latach spędzonych w tej firmie czytając to nie wierzę aby te słowa zostały napisane przez zadowolonego pracownika. Możecie sobie teraz pisać co chcecie, kreujecie bardzo mizerny wizerunek, macie wszystkich głęboko w poważaniu, brak profesjonalizmu, prostactwo szanownego Pana M. aż bije po oczach, nie dajcie się nabrać na to ładne biuro i frędzelki duperelki które wam podsuwają pod nos, mają posłużyć tylko jako wabik, prawda jest taka że nawet w budzie z kebabem traktuje się ludzi lepiej. Przez te kilka lat niewiele się zmieniło, to co zostało napisane wcześniej jest prawdą, zostaniecie zbesztani z błotem, matactwo i krętactwo to chleb powszedni, znaczna część wynagrodzenia w kopercie pod stołem bez składek - zapomnijcie o emeryturze lub o wykazaniu zdolności kredytowej, zarząd daje sobie prawo do agresywnych i wulgarnych zwrotów w stronę pracowników, jednak większość osób siedzi cicho i nie protestuje, dając się traktować jak psa. Gdy stajesz się w pewien sposób niewygodny, następnego dnia możesz zobaczyć wypowiedzenie umowy. Żal mi ludzi którzy tam pracują, część z nich to bardzo sympatyczne osoby, nie potrafią lub nie mogą zawalczyć o szacunek dla samych siebie. Zastraszanie i manipulacja to codzienność, więc siedzą cicho i udają że jest dobrze. Ostrzegam przed tą firmą, gdy ktoś ma nóż na gardle to na przezimowanie się nada ale na dłużej nie polecam. Serdecznie pozdrawiam :)

Pan M
@pan samochodzik

witam, wywołany do tablicy: 1. Otóż... :) w całej swojej karierze osobiście zwolniłem 3 osoby, z czego 2 dyscyplinarnie za ciężkie przewinienia pracownicze (alkohol, kradzież). Jeśli zaś chodzi o decyzje personalne w naszej firmie, podejmują je całkowicie suwerennie KIEROWNICY do których mam pełne zaufanie. 2. Wynagrodzenia: firma jest transparentna, i zjawisk pt. koperty NIE MA. Tyle w temacie. 3. Kultura osobista jest istotnym elementem kultury organizacyjnej a w firmie panuje paradygmat zarządzania godnościowego. Nikt nikogo nie powinien traktować jak psa, nikt nikogo nie ma prawa obrzucac błotem, jeśli tak się dzieje - zrób notatkę, wyślij ją do swojego przełożonego z cc: do mnie. Udokumentuj: kto, kiedy, kogo, jak. Na zachowania naruszające godność człowieka nie ma w naszej firmie miejsca. 4. Zarząd nie daje sobie prawa do agresywnych zachowań - Zarząd ma inne środki dyscyplinujące, stosownie do zapisów KP, wtedy i tylko wtedy, gdy są istotne powody aby sankcje zastosować. 5. Nikt nikim nie manipuluje i nikt nie kręci. Czasy manipulacji i krętactw (z różnych stron) skończyły się z chwilą, gdy zaczął funkcjonować system mierników efektywności w większości obszarów operacyjnych. Obiektywne mierniki a nie pierd....enie - ergo nie ma miejsca na krętactwa i mataczenie. 5. Po ostatnie: osobista rada, na bazie własnych doświadczeń: jeśli się męczysz, z niechęcią budzisz się co rano i z jeszcze większą niechęcią idziesz do pracy - zwolnij się. Sam tak kiedyś zrobiłem. Nie męcz się, nie ma takiej ceny która zrekompensuje Ci codzienne frustracje. Zdrowie najważniejsze. Nerwy skołatane niewarte wypłaty. W Poznaniu 1.5% bezrobocia rejestrowanego, pracę znajdziesz tego samego dnia. Czasy feudalne się dawno skończyły, zwłaszcza w Wielkopolsce. O - choćby buda z kebabem o której piszesz - idź, zmień swoje życie na lepsze. Z całego serca Ci tego życzę. To życzliwość - nie złośliwość. Pozdrawiam serdecznie, życząc wielu sukcesów zawodowych oraz co najważniejsze - satysfakcji i uśmiechu na twarzy Pan M.

Rys
@pan samochodzik

Też pracowałem w tej firmie parę lat i to co wypisujesz jest kompletną bzdurą wiecy mam prośbę żebyś nie oczerniał ludzi firma jest ok a właściciele super !!!

Tomasz
@Rys

Skoro pracowałeś w tej firmie kilka lat to powiesz nam jakie zajmowałeś stanowisko? Może zechcesz rozbudować swoją opinię i napisać chociażby, czy zarobki oferowane przez tą firmę są na godziwym poziomie?

czy studenci Bez doświadczenia maja szanse na prace w tej firmie ?

HR
@Michał

witaj, na tę chwilę pula etatów w biurze jest full. Jednocześnie cenimy stabilizację i nie chcemy rotacji pracowników (nawet jeśli mają w swoim życiu zawodowym gorszy okres). Z tych 2 powodów nie mamy niestety oferty stażu dla studentów - powodem - brak potrzeb.

Czy Grafmaj AM organizuje staże dla studentów?

Uprzejmy

Dzień dobry. Informuję, iż firma GRAFMAJ AM w 2015 roku firma zmieniła nazwę i już się nie nazywa Grafmaj AM. Jeśli chodzi o staże firma nie praktykuje.

Bogna

Firma z dobrą opinią i sądzę, że tego konkurencja nie może spokojnie przyjąć takich informacji!!

czołem :D
@Bogna

że tego...xD dżizus k.uź.wa jacy wy jesteście poo.jee.ba.nii pisząc te bzdety :) pozdro lamusy !! :D

Anita

Jaki jest powód, że zupełnie nie piszecie na forum? Słyszałam, że firma jest dobra.

Lutycka

Nie znam nikogo kto zakończywszy przygodę z Grafmaj AM chciałby wypisywać w sieci takie pochlebne stwierdzenia jak: "b. dobrze wspominam Grafmaj AM". Dlatego też powyższy post pewnie niewiele ma wspólnego z prawdą. Uważajcie! Grafmaj AM to lipna umowa o pracę z zaniżonymi kwotami, słaba atmosfera w załodze (łącznie z donosicielstwem) [usunięte przez moderatora] połączony z bezgranicznym chamstwem szefa - nowobogackiego buraka ( [usunięte przez moderatora] personalne przytyki wszelkiej maści są normą), brak możliwości awansu, brak jakiegokolwiek socjala, dodatkowych świadczeń, czegokolwiek. Motywowanie polega na besztaniu z błotem. Firma jest nastawiona tylko na branie - nie daje NIC w zamian, prócz wypłaty na czas (z tym, że lwia część jest pod stołem...). Jak napisano wyżej - każdy ma prawo do własnej oceny. Moja rożni się jednak od powyższej tym, że bazuje na faktach. Szczerze odradzam tę firmę jako miejsce pracy. Szkoda czasu i nerwów.

Witam miłych internautów, wszyscy mają dużo do powiedzenia, jednocześnie nie umiejąc rozróżnić Drukarni Grafmaj i firmy Grafmaj AM. Powiem za siebie że b. dobrze wspominam Grafmaj AM, a na temat drukarni nie umiem się wypowiedzieć. Ale każdy ma prawo do własnej oceny, pozdrawiam helenę!

Zostaw merytoryczną opinię o Grafmaj AM - Poznań

• Jak się pracuje w Grafmaj AM?

Zobacz opinie na temat firmy Grafmaj AM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grafmaj AM